Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maryah
7. apr 2010

ahoj denda, tak ste dve na opitie... bože, ja som nemala pohár vínka ani nepamätám... mám rada červené a nemôžem asi už od januára 😨
už je to tam a je to teraz na prírode 🙂
bože a ešte k tomu mám nádchu 😠 😠 😠

sobka
7. apr 2010

Zuzi 😔 😔 😔 , - ani nenachádzam slov
maryah, držím palceky, nech sa bobcek poriadne zahryzká...myslím na vás 😵
ahojte vsetky 🙂

maryah
7. apr 2010

ahoj sobka, dlho si tu nebola, ako sa máš?

maryah
7. apr 2010

ďakujem, dúfam, že nás neopustí bobček 😵 😵 😵

sobka
7. apr 2010

mary, joj tak vselijak, nemám naladu ani, už sa mi to kráti, finisujeme a už mam zasa pocity na mrchu....presne tak som sa citila aj minulé transfery, ktoré neboli uspesné nikdy, tak stracam akosi nádej...ale nechcem vám kaziť náladu, držte sa, pa

simpatica
8. apr 2010

ahojte dievcata, ste tu niektora?

maryah
8. apr 2010

sobka nezúfaj, ešte nie je nič stratené 🙂 ... ono sa stáva, že sú bolesti na mrchu a vlastne je to tehu príznak 😵 😵
simpatica ahoj, ako sa máš??? ja som tu 🙂

christie
8. apr 2010

ahojte dievcene.
Sedim doma, oddychujem.. a cakam. ako sa drobcovia zahryhnu.. su to nervy a ze mame byt pokojne....

aj vy ste niektora mali pocit, ze vam je na vracanie, treti den po ET, zda sa mi to skoro, ako priznak.. ja si uz nahovaram.
Prsia ma vzdy boleli pred mrchou, tak neviem, znova bolia.
Inak merali ste si po ET niekto teplotu? ja to uz zo zvyku stale mam, nech vidim, ze je to stale na 37 🙂

maryah
8. apr 2010

ahoj christie... aj ja ležím a ešte k tomu všetkému mám nádchu 😠
ja keď som si ešte na začiatku snažilkovania merávala BT teplotu tak mi teplota klesla až na druhý deň ms tak som to nechala tak, aj ovuláciu cítim takže som sa na to vykaslala 🙂

sobka
8. apr 2010

Ahojte, krásny slnecný den prajem vsetkým cakatelkám... 🙂 Christie, berieš hormony, teraz tvoje telo bude reagovať ako sa mu zachce, mne bolo tažko na žaludku asi na 6ty den po ET, prisa su napnute a citlive tiež z tých hormonov, ale podla skusenosti viem, že to tak po piatich dnoch od ET prestane...niekomu zas ostanu napnute a bolavé až do krvi a vobec to neznamená tehu...tak je neviem, 😉 mala si aj PK? 🙂

kevama
8. apr 2010

ahojte.Christie aj mne vcera bolo cudne nejako a to bol v podstate len prvy den po ET ak sa ten den ked je ET nerata.A tiez som mala teplotu nad 37, konkretne 37.1C.Neviem sice ci je to objektivne ale tak som skusila zmerat. 😀 A co sa tyka mna,mna vobec nic neboli, dokonca aj prsia su ovela menej citlive ako pred OPU.Sice nesplasli ale nebolia.

zuuuzana7
8. apr 2010

ahojte baby, tak zial hcg klesa ... ☹
este neviem kedy mozem ist na ket, ale dufam ze co najskor 😉
drzim vam tu palcuche 🙂

maryah
8. apr 2010

ahoj zlatko, to mi je velmi luto... pevne verim, ze podes na KET co najskor, velmi ti drzim palce 😵 😵 😵

christie
8. apr 2010

hej, boli 2 na piaty den vlozene, takze uvidime... hormony su hnus, cloveku z toho len sibe 🙂
a to nahovaranie. ale treba verit.
Zuzka, je mi luto, drz sa

zuuuzana7
8. apr 2010

baby dakujem 🙂
maryah no silno verim, ze nabuduci mesiac startujem s tentokrat uz uspesnym ketkom 🙂
ako ty? oddychujes?

christie to je pravda clovek si obcas pride z tych hormonov ako explodovana bomba 😖

maryah
8. apr 2010

jasné, musí sa to podariť, telo je naštartované s hormónami tak by to malo ísť ako po masle...
no a tie hormóny teda robia divi, to je pravda...

zuuuzana7
8. apr 2010

maryah aj mne teraz v nemocnici povedali, ze v dalsom cykle hned na to, lebo ako ty pises telo je nastartovane a nielen hormonamy ale aj predoslym tehotenstvom ... cize tie vyhliadky su ovela ovela, vacsie ... 🙂
tak sa ide do tehulkovania 🙂 vlastne ty uz si tehulka 😉

christie
8. apr 2010

kolegovi sa to napr. nepodarilo cez IVF, ale ako bola zena "nadupana" hormonmi, tak otehotnela prirodzene dalsi mesiac 🙂 tak len nezufat. Zalezi od toho, kto ma problem, ci muz alebo zena. U nich mala problem zena a tie hormony pomohli.

U nas to vyzera, ze by som mala byt OK, len muz ma pomalsich fesakov, a este nejako do smeru idu, ci co.. tak snad to vyslo, lebo by som chcela straaaaasne dvojicky, vzdy som po tom tuzila.

maryah
8. apr 2010

jaaaj zuzana, dúfam, že máš pravdu 😉 ... moje telo je poriadne naštartované, ja som išla do KET bez prestávky 😅... takže neúspech si nepripúšťam 😉... len tá nádcha sprostá mi vadí 😠
aj u nás sú problémom spermie, je ich málo a sú trošičku lenivšie ako by mali, ale základ je, že sú tam aspoň nejaké, tak sa toho držím 🙂

christie
8. apr 2010

tak, dolezite je, ze su nejake, a tou ihlou ich vedia dostat do vajicka ale vsak ty mas KET, urcite ti to vyjde. pfuj pfuj pfuj.
Na nadchu mozes akurat morsku sol, ja mam alergie a tiez nadchu, je to hnus teraz.

maryah
8. apr 2010

no, mám teraz sprej do nosa s morskou soľou, ale nie je to bohvie čo... no musím to vydržať 😖
tie alergie mám aj ja, nie je to príjemné, ale to ti nemusím ani písať a ešte to len začne 😢 ... no, budem sa opakovať, my sme silné, my to zvládneme 😉

christie
8. apr 2010

😀

maryah
8. apr 2010

aleluli, zajtra ideš na krv... daj vedieť či sa to podarilo 😵 😵 😵 a daj nán aj ten test na stránku 😵 😵 😵

denda1301
8. apr 2010

ahojky 🙂
ja som bola u doktora a od 12.4 idem zarezávať 😉 fu to bude po 3 mesiacoch isť do prace neviem či som aj robiť nezabudla 😀 😀 😀
doktor sa ma pýtal že kedy ideme do dalsieho kola vraj ešte ten jeden pokus by sme mali absolvovať.A povedal mi že si myslí že je muž na vine teda jeho spermie,tak musime ist za neake 3mesiace na geneticke testy ☹
maryah nedala som si vínko lebo sme boli na navsteve a muž pil ja som bola sofer 🙄 ale dnes si dám 😎
držte sa babulky pa pa

maryah
8. apr 2010

ahoj moja, po š mesiacoch??? no, ja už tiež maródujem od 1.2. a neveim kedy pôjdem do práce... záleží ako sa veci vyvinú... držím ti palce a drž sa... a prídi sem, my tu ešte budeme 🙂

sonulienkas
8. apr 2010

čaute dievčatá 🙂

maryah
8. apr 2010

čaaaaau sonu, ako sa máš? čo porábaš v tak krááásny a slnečný deň?

sonulienkas
8. apr 2010

ále,smútim ,ale čo už.... ☹
a ty moja ako sa mi máš? čo bublinka? 🙂

maryah
8. apr 2010

ale moja nesmúť, iba trošičku môžeš, no viac nie 🙂
ja sa mám celkom v pohode, o bublinke neviem nič, ešte sa neprejavuje 😀 ... mám plný nos, nádchu a bolí ma hlava... no tabletku si dať nemôžem, len si natoeram hlavu nejakou eukalyptovou masťou a troška mi to tlmí 🙂

sonulienkas
8. apr 2010

🙂 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre