Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

trinity525
6. máj 2010

preco? ved ked pozriem do tvojho albumu tak sa mi vidi, ze je trosku silnejsia od mojej ...

bakosko
6. máj 2010

to je 8 den po KETTE ale čo som si robila 7 den to sa mi nada odfotit ako fotiš ti bes blesku na bielom podklade

trinity525
6. máj 2010

ja som to fotila pri lampe, aby na to svietilo silne svetlo a makro bez blesku ... 😉

rebeca_1
6. máj 2010

Zuzanabb no ved uvidime zajtra.
Prsia ma bolia tak normalne, pri KET v januari ma boleli ovela viac a vysledok bol aj tak negativny.
Inak sa citim uplne dobre, nic som na sebe nezbadala, len som schudla....
Drzim palce!
A Zuzi mozno to spinenie u teba bolo predsa len dobre znamenie. Moja kamaratka spinila deviaty den po KET a bola tehulka.

zuzanabb
6. máj 2010

rebeca dufam, ze to bude aj moj pripad 😵 drzim palce na zajtra! 😉 mam pocit, ze tieto dni straaaaasne vlecu 😅 je idem az v stredu na krv. Inak aj mne sa zda, ze som asi 1 kg schudla, ale to je nic. Mna prsia nebolia ani ked mavam normalny cyklus a teraz tiez nie. Som si myslela, ze ten utros daco narobi so mnou 😀

trinity gratulujem, to si jasna tehula 😵

rebeca_1
6. máj 2010

Zuzi dakujem.
Ja som pri KETe brala estrofem a z toho ma hrozne boleli didky. Teraz vkladam len utrogestan a mam femibion 800, takze to je nic....
Neboj, zachvilu tu bude aj streda. Drzim palceky!

zuzanabb
6. máj 2010

rebeca drz sa zajtra! verim, ze hcg bude vysoke 😉
aj ja mam len utros a kupila som si femibion 800, ta cena ma dostala 😝

rebeca_1
6. máj 2010

DAKUJEM ZUZI,
🙂

bakosko
7. máj 2010

trinity525 ako si dopadla 😀

rebeca_1
7. máj 2010

Opat negativne...

martineluska
7. máj 2010

rebeka 😒 to som nečakala verila som že to budeš mat pozitívne 😔 je mi to luto. ale nevzdajte to určite sa dočkate babetka treba bojovat dalej .

trinity525
7. máj 2010

pozitííííívne 😀 😀 😀 hladina hcg 221

rebeca velmi ma to mrzi ...

bakosko
7. máj 2010

rebeca ja viem ako ti je ☹
trinity525 gratulujem,kedy ideš na kontrolku

trinity525
7. máj 2010

na ultrazvuk idem 24.5. 😉

trinity525
7. máj 2010

hcg 221 asi nevyzerá na dvojičky, že? ☹

bakosko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trinity525
8. máj 2010

bakosko napis mi do spravy .... neviem co si chcela napisat kedze to bolo zmazane ... 😖 no nech sa nezblaznia 😀

bakosko
8. máj 2010

trinity525 nič take tam nebolo ale jedneho krpca maš chcela si dvojky 😀

barchee
8. máj 2010

ahoj baby, ja som dnes 3.deň po ET v Iscare, vložené 2 bobíky, krvička 20.5. 🙂 trinity super, tíško gratulujem, nech hcg pekne rastie 😵

trinity525
9. máj 2010

dnes asi okolo tretej rano som sa zobudila na silne kce, ktore ale prestali za par minut ... som sa ani vystriet nedokazala 😖

bakosko
9. máj 2010

trinity525 to aj ja mavam niekady asi je to normalne čo ako sa maš 😉

trinity525
9. máj 2010

no ako sa mozem mat? 🙂 cela rodina je stastna a ja tiez, ale stale pocitujem taku nervozitu lebo este nic nie je vyhrate ... este ma len caka prvy ultrazvuk o 2 tyzdne kde sa potvrdi zivot plodu .... v tomto bdobi sa stale len na nieco caka ☹

trinity525
9. máj 2010

inak este mam jednu otazku ... kolko dni od krvnehotestu vas pozrel Dr. na ultrazvuku ? mne sa zda termin 24.5. dost neskory ... 😨

bakosko
9. máj 2010

ja som bola na krvnomteste 26.04 a na ultrazvuku 30.04 to som tam už aj vydela bublinku len taku čiernu bodku a zajtra idem znova možno bude aj srdiečko

awe
9. máj 2010

ahojte kocky, tak sa k vam pridavam, vcera som absolvovala KET, mam vlozenu 1blastocystu, o dva tydne v piatok si idem po pozitivny vysledok 😉 vsetkym cakatelkam silno drzim palce, nech nam tie dni rychlo ubehnu a nexh to cakanie stoji za to 😵

trinity525
9. máj 2010

no mne sa ten moj termin zda taky neskory dost.... krv som mala 6.5. a na ultrazvuk mam ist 24.5. ... 😠

awe - drzim ti palce a odteraz nech je vsetko len pozitivne 😉

awe
9. máj 2010

trinity - dakujem 😉
a neboj, aspon mas istotu, ze ked pojdes na uzv neskor, uz bude vsetko pekne vidno, mozno uz budes pocut aj srdiecko 😉

christie
9. máj 2010

ahojte, ja som mala krv 14 dni po ET a ultrazvuk o 7 dni po krvi

zuzanabb
9. máj 2010

baby, ked si vkladate utrogestan dnu, tak kolko potom este lezite? Ja zvyknem hodinu, ale neviem ci je to malo alebo akurat.
v stredu mam ist na krv, uz sa toho neviem dockat, len sa bojim, lebo uz 4 den slabo spinim 😒

trinity525
9. máj 2010

zuzana to robis uplne zbytocne ... ja si vlozim a okamzite vstavam a robim bezne veci ... ved to aj tak predsa cez den z nas tecie 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre