Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinna13
19. sep 2010

@annamary27 dakujem

tinna13
19. sep 2010

@silvia545 dakujem, v den prenosu o den po som pocitovala stahy maternice a jemne krce. mne vkladaly 1 blastocystu a 1 morulu/vraj vo velmi vysokej kvalite/, neviem co to presne znamena, ale myslim, že v tejto faze by sa to malo zahniezdovat asi hned. dalsie dni som potom necitila v podstate nic. az teraz cca 4-5 dni ma tak jemne pobolieva v podbrusku /par krat pocas dna/ a chodim dost casto cikat ale inac nic. ved zajtra uz budem vediet ci je to tehu alebo ....... Ak to nevyjde tak mam este 7 mrazacikov.
aby som sa vyhla testovaniu tak som si radsej ani ziadne testy nekupila aby ma to nelakalo

silvia545
19. sep 2010

annamary27 dakujem velmi pekne 😉
tinna13 mne vkladali jedno 8 bunkové slniecko 😵 dr povedal,ze je krásne a ze aj vystelku mám krásnu,,tak dufam,ze sa v brusku pekne zabyva 😉 mna 2 dni po ET dost pobolievalo podbrusko,,este aj v noci,,dnes je to uz mensia bolest,,ale pobolieva,,aj krize trocha pobolievaju 😉 o cikaní ani nehovorím,,asi sa prestahujem na wc 😀 ja tiez dost casto chodím 😉 drzím ti vsetky prsty,,aby hcg bolo co najvyssie 🙂 a potom vsetky baby hned za tebou 😵

balinka
19. sep 2010

@annamary27 ja som to prekonala a bolo to fakt strasne,nikomu to neprajem ☹ brucho som mala ako svet a v noci som sa budila na to,ze prestavam dychat ☹

wera
19. sep 2010

ahojte žienky 🙂 ja som dnes tretí deň po transfere dvoch bubliniek a to čakanie je strašné... ako to zvládate? ste domka alebo chodíte do robotky? ja už tretí deň ležím... sa bojím aby som niečo nepokazila...

balinka
19. sep 2010

@wera prezivame to nejako podobne,to cakanie je fakt strasne.uz nech je piatok 😉 😉

silvia545
19. sep 2010

wera ahoj 😉 aj ja som 3 den po ET,,ja len polihujem,,akurat dnes varím a ked dovarím tak hned pálim do postele 😀 tiez mam strach 😲 to cakanie je na nervy,,ale verím,,ze to zvladneme a vysledok bude stat za to 😵 mne tiez vkladali 8 bunkové embryjko,,ale len jedno 😉

lilinka81
19. sep 2010

Ahojte cakatelky 🙂 Ja som dnes 9. den po KET a je to dlhe cakanie ,tak ako kazdej z Vas aj mne sa to vlecie,ale do piatku to nejak zvladnem ,ved je tu konik 😉

wera
19. sep 2010

@balinka v piatok ideš na krvičku, alebo si budeš robiť testík? ja idem na krv až ten ďalší piatok... ma dovtedy aj porazí 😀

wera
19. sep 2010

@silvia545 ahojky 🙂 si bola na vklade v piatok? kedy sa chystáš na krvičku? joj musíme to nejako vydržať 🙂 chystáš sa aj testíkovať?

balinka
19. sep 2010

@wera v piatok idem na krv a testikovat nebudem 🙂 😉 necham sa prekvapit 😲 a ty ides po kolkych dnoch na krvicku? 😉

balinka
19. sep 2010

@lilinka81 ahojky 😉 po kolkych dnoch ides na krv?robila si si testik? 🙂

annamary27
19. sep 2010

@balinka už aby som bola aj ja aktívnym účastníkom tejto témičky 😀 😀 😀 😀

wera
19. sep 2010

@balinka ja idem na krvičku až na 14 deň od ET, takže mi to vychádza až na 1.10. 😒 ale asi skúsim aj testíkovať skôr 🙂

lilinka81
19. sep 2010

@balinka ahooj,idem v piatok -po 14-ich dnoch a asi nebudem testovat,chcela by som vydrzat,lebo som uz citala vselica a nechcem sa sklamat,lebo verim ze som tehotna 🙂 ...a ty testujes ??

lilinka81
19. sep 2010

@balinka teraz som si to precitala,ides na krvicku tak ako jaaa 🙂 🙂 🙂 ...a kam chodis?

balinka
19. sep 2010

@lilinka81 ja tiez nebudem testikovat,chodim do GF v Bratislave 🙂 ja idem na krv po 10 dnoch,neviem podla coho to zalezi,ze niekto ide skor a niekto neskor 😲

balinka
19. sep 2010

@annamary27 a kedy ides na KET? 😉

balinka
19. sep 2010

@silvia545 Ahooj 🙂 preco ti vkladali,len jedno embryjko? 😉

annamary27
19. sep 2010

@balinka ja neidem na KET,síce sme mali bohatú úrodu pri prvom IVF,ale na zmrazenie neboli dobré embryjká .Takže čakáme na schválenie 2.IVF a musím stimulkovať a absolvovať všetko od začiatku. 😎 😎 😎

lilinka81
19. sep 2010

@balinka neviem preco,ale po ET sa ide po 10. dnoch a po KET po 14 dnoch....takze musim teraz cakat dlhsie 😒

wera
19. sep 2010

@lilinka81 ahojky 🙂 a Ty chodíš do ktorého centra? a koľko bambuliek Ti vkladali?

silvia545
19. sep 2010

wera na vklad som bola vo stvrtok,,tak teraz neviem,ci sa ma pocitat aj den vkladu 😉 testíkovat neviem ci budem,,lebo by som mala veeelky strach,,tak asi to necham tak 🙂 na krv by som mala ist 30.9. 😵

balinka
19. sep 2010

@annamary27 to mi je luto ☹ ale musis verit a urcite sa to podari 😉 drzim palce 😉

silvia545
19. sep 2010

balinka vkladali mi len jedno,lebo iba toto jedno sa nam zacalo delit 😉 ale som vdacná aj za tohto jedného bojovníka,,tak verím ze zabojuje poriadne 😵

silvia545
19. sep 2010

lilinka81 ja idem po ET na krv po 14 dnoch,,mozno kazde centro to ma inak 😵

balinka
19. sep 2010

@silvia545 aj ja mam iba jedneho bojovnika,kvoli tomu,ze som prekonala hyperstimulak ☹ ale verim ze zabojuje poriadne a ze budem tehu 😉 😉 😉 😉 😉

wera
19. sep 2010

@silvia545 jej tak to budeš vedieť dobrú správičku o 1 deň skôr ako ja 🙂 🙂 🙂 ak sa smiem spýtať prečo ste vkladali len jedno embryjko?

wera
19. sep 2010

@silvia545 joj až teraz som si prečítala že ste mali jedného bojovníčka... tak verím že to dobojuje až do úspešného konca v júni 2011 😀

annamary27
19. sep 2010

@balinka ďakujem a verím tomu,ja som v poho 😎 😎 😎 😎 😉 😉 😉 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre