Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 vidim ze nie som sama, komu z toho sibe 😀
ja ako prve som im ked sme dosli domov zahlasila: tak.. ak chcete zostat, tu budete byvat s nami..a ked ma budete srat, odtialto vas jedneho dna oboch vyhodim! 😀
naco tatino im povedal: nebojte.. vyhodime maminu a budu zurky 😀
no uznaj a vychovavaj potom! 😀
ja som si povedala ze pre tentokrat si to uzijem..ak sa im nebude chciet uracit, tak to tak malo byt...a ak hej budem najstastnejsia na svete 🙂

soni1
26. nov 2010

Baby, neviete mi náhodou odpovedať na vyššie uvedený príspevok. Ďakujem.

annamary27
26. nov 2010

@goralenka veď práve,je to na prírode a tá zariadi ako to má správne byť a my stým nič nenarobíme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 snád tentokrát to správne bude pozitívny tehu test pod stromčekom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
26. nov 2010

@soni1 ahojček,ja neviem,no teraz ,ked som bola na umelom oplodnení a vyberali nám vajíčka,tak kočky,ktoré mali sliznicu 9,5mm dostali ešte nejaké lieky,aby sa im posilnila,lebo vraj 10mmje taký hraničný rozmer,aby to bolo o.k.nám potom vkladali embryjká.

goralenka
26. nov 2010

@soni1 cim vacsia sliznica tym lepsie... neviem kolko ma byt minimum pri uhniezdeni to si uz nepamatam, ale malo by to byt ok... takze drzim palce 🙂

soni1
26. nov 2010

@annamary27, @goralenka Ďakujem za odpovede. A tiež držím palce nech vám to vyjde.

annamary27
26. nov 2010

@soni1 dakujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 ja len dufam ze som niekde nenachladla, zacalo ma pichat v krizoch napravo..nie oblicka, nizsie, ako keby to vystrelovalo z maternice uz len to by mi ku stastiu chybalo ....

@soni1 dakujeme 🙂

annamary27
26. nov 2010

@goralenka ako kríže aj mna bolia,ale asi od tolkého polihovania,niekedy večer už neviem ako ležať.Ja čo milujem spanie na bruchu som sa divila,ako som sa v den ET preprogramovala a normálne som vydržala celú noc na chrbte.aj ty si doma na PNke?

goralenka
26. nov 2010

@annamary27
Hej, som doma.. a ja som sa nekaslala, ja som hned prvy den lezala na bruchu na gauci.. pod prsiami velky vankus a normalne som si lahla na brucho... opatrne ale lahla.. ved su v maternici v bezpeci, to by som si nemohla dat ani nohavice - tiez trosku stahuju brucho....podla mna to nema vplyv aj pri normalnom otehotneni zeni robia cokolvek... polihujem, ale vacsinou na boku alebo na bruchu...
ze ma prsia bolia uz dva tyzdne (odkedy som estrozin zacala brat) som si uz zvykla teraz este krize, no porazi ma 😀

annamary27
26. nov 2010

@goralenka ved aj ja som vravela manželovi,že bambulky su ešte mini a na bruchu spať im neublíži,ale on sa bál a aj laptop mi na 2dni zakázal,aby som sa pri nom nekrčila a nežiarila na deti.Teraz píšem na jeho normálno počítači.Ja mám bradavky strašne citlivé od OPU.teplá sprcha na kríže by nepomohla alebo vyhrievaný vankúš či termofor?

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 no ja ho uz nepocuvam, lezim na gauci na boku alebo na bruchu a cumim do monitora 🙂
ja nie som po opu, ja som po KETE, ja so OPU mala pred styrmi rokmi, tieto zmrzlinky su stvorrocne 🙂
no teplu sprchu alebo termofor by som s nedavala, horuce sprchy su zakazane, podla mna prilis horuce nerobi dobre..aby to asi neuvolnovalo krv a sliznicu v maternici.. sprchu si davam normalnej teploty.. nie studenu ale ani nie horucu...
ma picha v maternici, v krizoch a viem, ze k nidacii este proste nemohlo prist, som po transferi dva dni... asi som divna 😀

annamary27
26. nov 2010

@goralenka ty to máš inak preštudované 😀 😀 😀

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 neuveris ale to som si precitala v tejto diskusii posledne dva dni ked som nemala nic ine na praci 😀 nic ine mi nedovoli robit este aj vari a upratuje 😀 a ja rozmyslam nad somarinami.. tak aby som to nerobila, tak citam co mi pride pod ruky 😀

annamary27
26. nov 2010

@goralenka ja kukávam ráno teleráno,lebo manžel vstáva pred šiestou,potom zapnem rádio a pospim si pri nom,lúštim osemsmerovky,čítam rozprávky,mám aj kopu knižiek,ale nejak sa mi nechce do nich a potom som rozkukala serial Dokonalý svet z TV Doma,tak si to dopozerám na nete z archívu.Bývame so svokrou takže varí väčšinou ona,ja skor cez víkendy. 😉

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 no my mame vlastny byt a byvame sami, takze to zostalo na nom 😀 co chcel to ma!
ja cele dni sedim na nete, citam, spim, koralkujem..ale najradsej spim vtedy viem, ze nemyslim na sprostosti 😀 Skoda ze sa tie dva tyzdne nedaju prespat...

annamary27
26. nov 2010

@goralenka my bývame v dome s velikou záhradou a hafanom 😀 😀 😀 😀 ja si už ani neviem predstaviť,čo som v činžiaku robievala,lebo ja som sem prišla z paneláku,ale celé detstvo sme chodievali na víkedny k starkému na dedinu,takže som sa vedela točiť okolo domu a aj okolo zvierat.Svokrovci boli prekvapený,ked som im vedela pomocť v záhrade a napr.pri zabíjačke,či čistení kureniec.ale zvieratká už istý čas nemáme.mysleli si,že som pánske šťeňa. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 to si mysleli aj o mne 😀 ked svokrovci kupili statok ci chalupu ci jak to nazvat 😀 ale ja som vyrastala zase u babky na dvore medzi sliepkami, prasiatkami, zajacmi, ked som mala 4 roky pasla som husi a kacicky ... len my musime byt v meste - manzelova praca. Nejak som si uz zvykla a cez vikendy sa realizujem na chalupe 🙂

annamary27
26. nov 2010

@goralenka no idem si polenošiť,napratala som sa gulášom a už tu dlho sedím,o 14tej vkladám utrogestan,tak nech sa aj trochu vyspím.som hore od 4.10,lebo manžel odchádzal na poradu.

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 tak prijemne lenosenie 🙂 ja vkladam o stvrtej ja mam este cas... prave riesim dilemu - ako natrepem kocik pre dvojicky do nasho vytahu 😀 😀 😀 papa

annamary27
26. nov 2010

@goralenka zas som dostala chuť na guláš,tak som vstala,hi hi.ty si kolkorát dávaš utrogestan ,ja 3krát po 2.určite existuje kočík pre dvojičky,ktorý sa dá rozdeliť,ak by si potrebovala isť niekam len s jedným bábom 😀 😀 😀 😀 😀 podvečer sa chystám ešte na nákup so svokrou,lebo od polnoci hlásia sneženie a neviem kedy sa mi vráti manžel z chaty,tak nechcem riskovať na ceste.

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 😀 ja si pojdem oddychnut o chvilku lebo ma napadaju negativne myslienky a moj recept na ne je prespat ich 😀
utrogestan kazdych 8 hodin po 2 tablety...
kde ma snezit?

annamary27
26. nov 2010

@goralenka na juhozápade od polnoci,takže sa zobudíme asi do bieleho rána. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

goralenka
26. nov 2010

to vazne? ja som v Ba, ja chcem sneeeeh.. hlavne na vianoce ale to asi nebude ale nech je 🙂

annamary27
26. nov 2010

@goralenka tu už sú také fasa tmavé snehové oblaky,že možno už aj uvidím poletovať vločky. 😵 😵 Slubujem,že do nedele bude sneh aj u Vás 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

saram
26. nov 2010

ahojte babenky, čítam, že tých 14 dní aj vám ide strašne pomaly. ja som dnes 11 dne po ET, a čakám a rozmýšlam či spraviť test, nespraviť test...... ukáže sa niečo, neukáže, ale asi vydržím do stredy, ale ked to je ešte tak ďaleko.....
a ospravedlnujem sa, ak som sa nevhod ozvala do vašej diskusie

monka88
26. nov 2010

@saram ahoj,preco by si sa mala ozvat nevhod?Cakas predsa po trnsfere no nie? 🙂 presne tak ako my vsetky tu 🙂
tak co ako si rozhodla testnes,alebo pockas na krvicku? 😀
ja budem zajtra 10D po KET a povedala som si,ze prvykrat testnem..doteraz som vzdy cakala na krv teraz mam ist vo stvrtok,ale to je straaasne dalekooo.Tak som mooc zvedava ako dopadnem 🙂

annamary27
26. nov 2010

@saram kdeže nevhod,tu sa može zapojiť každý a hoci kedy,čím viac tým lešie.vitaj 😀 😀 😀 😀

goralenka
26. nov 2010

jaaaaaaaaaaaj, ja si robievam vzdy test az v den odberu rano - aby som nebola sklamana ked mi sestricka povie, ze negativne 🙂 ale to som ja, pesimista pesimisticky vzdy..
ja som si zdriemla a zobudila ma ostra bodav abolest v podbrusku, oni si tam vazne robia mejdan bezomna! neviem co tam stvaraju, na zahniezdovanie maju este cas!

goralenka
26. nov 2010

@annamary27 a aby som ta opravila - cim viac pozitivnych, tym lepsie! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre