Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lilly77
28. nov 2010

@depa boli sme spolu na izbe ja som bola na vklad pred tebou. 😀

goralenka
28. nov 2010

😀
@lilly77 ja som bol v stredu a vcera som mala take jak fantomove bolesti zvierania maternice..a dnes ma to len pobolieva ale pocitujem dolu taky nejaky diskomfort, ako keby sa mi brusko nevedelo rozhodnjut ci bude boliet alebo nie, take jemne nafuknutie a krize ma strasne bolia... neviem ako dopadnem, stale verim, ale uz si aj pripustam, ze si to vsetko mozem namyslat 🙂

lilly77
28. nov 2010

@goralenka Ahoj ja sa asi tiež bojim aby som si niečo nenamyšlala tak radšej si hovorim že necítim nič.Pri poslednom ET som sa strašne pozorovala.Teraz radšej ako ty všetko prespím a snažím sa to nemyslieť. 😖 Zatial som stále koníka len čítala ale už asi potrebujem vašu podporu. 😉

goralenka
28. nov 2010

@lilly77 🙂 ja som uz asi dve hodiny neskutocne nervozna a podrazdena 😀 keby mozem, manzela poslem na severny pol, ked volal svokor ma vytocilo uz len to, ze volal a zase bdue chciet nejaku sprostost a podobne.. neviem co so mnou je ale serie ma to, neskutocne som nervozna 😀 jedine co ma ukludnuje su ti drobci vovnutri...
Ja som pokojna jedine co sa tyka ich..nepozorujem sa, toto je uz moj stvrty ET, clovek to uz potom berie tak nejak normalne 😀

lilly77
28. nov 2010

goranka A ja som si myslela že len zo mna je cholerik 😀 .Práve som sa so synom naťahovala o nabijačku 😨 už mi fakt šibe. 😀 kedy ideš na krvičku? Ja 3.11 tiež mam v brušku dve bambulky. 😅

lilly77
28. nov 2010

@lilly77 goralenka 😀

goralenka
28. nov 2010

@lilly77 jaaaa az osmeho 🙂 ty mas syna?
ja prave cakam dvoch 😀 😀 😀 ak sa im teda nevdacnjikom malym uraci 😀

goralenka
28. nov 2010

ale tie krize ma vazne bolia.. dufam, ze som este niekde nenachladla, to by uz bola sila...

lilly77
28. nov 2010

@goralenka no mám synčeka má 10 rokov je z prvého manželstva 🙂 je to naša maznáčik jedináčik 😀

goralenka
28. nov 2010

@lilly77 jaj stastna to zena 🙂
so mnou nieco asi bude ale nebude to embryami - citim strasnu slabost v nohach, celkovo v tele taka nejaka jak handrova babika som.. najskor som niekde prechladla, krize ma bolia, nafuknuta som, z embryi nebude nic, uz to vidim tak...

lilly77
28. nov 2010

Neboj,nesmieš tak myslieť skús si pozrieť pekný film ja som si stiahla Pozri sa kto to hovorí. 😉 Neboj bambulky isto bojuju. 😀 A preto ti je nanič.

lilly77
28. nov 2010

@goralenka ano som šťastná len ešte aspon raz túžim zažiť ten krásny pocit.A aby aj adko vedel aké to je super mať bračeka,sestričku.

slavka35
28. nov 2010

@goralenka aj mne tak bolo a tiez ma cosi tahalo asi po 5-6 dnoch a zajtra idem na krv, tak som zvedava

slavka35
28. nov 2010

@depa aj ja som bola u Hermana, ako sa vam dari

valery08
28. nov 2010

@slavka35 ďalšia Hermanka, super 🙂 🙂 🙂 . Bola si na IVF alebo si po KETKU? Neskúšala si testíkovať, lebo ja na tým dosť intenzívne premýšľam, chcela by som vydržať netestovať minimálne do štvrtka to bude 9 deň od ET, len neviem, neviem, či to vydržím. Pre istotu som si nekúpila ani tehotenský testík, aby ma už teraz nelákal 😀 . Zajtra budeš ktorý deň od prenosu? Silno držím palčeky, aby si odštartovala tehu vlnu 🙂 🙂 🙂 .

valery08
28. nov 2010

@lilly77 a ty sa chystáš testíkovať alebo počkáš na výsledky z krvičky? Ozaj ideš k Hermanovi alebo len ku svojmu gynekológovi?

lilly77
28. nov 2010

@valery08 ešte neviem či budem testikovať rozhodnem sa vo štvrtok,uvidím. 😒 Pojdem k Hermanovi tak sa tam asi uvidíme.Inač mi spomínal teda,mal na stole výsledky a z piatich báb čo boli v jeden den boli 4 tehu 😀 .Asi ma chcel povzbudiť. 😉 A aj sa mu to podarilo. 😵

valery08
28. nov 2010

@lilly77 tak to je super, že to takto vychádza, dúfam, že mi budeme ešte úspešnejšie a všetky sme tehu 🙂

lilly77
28. nov 2010

@valery08 Verím tome že ano. A odkial si Valery??

annamary27
28. nov 2010

@lilly77 ahojček aj ja idem 3.12.na kontrolu hcg a mám dve bambulky v brušku 😀 😀 😀

lilly77
28. nov 2010

@annamary27 vidím že je nás tu ozaj dosť čo nevedia dočkať piatku 😉 Držim Ti palčeky nech sa všetko podarí 😀

annamary27
28. nov 2010

@lilly77 aj ja držím palčeky tebe 😀 😀 😀 😀 musí sa to podariť 😵 😵 😵 😵

lilly77
28. nov 2010

@annamary27 😀 veru už som to mojim bambulkam dnes niekolko krát vysvetlila 😉 že musí.Ty si mala tiež KET? či ET.Ja som doteraz len polihovala ale dnes som si povedala že niečo dobré upečiem možno ich ta vona priláka uvidia ako sa budú mať dobre.Budem im vypekať 😉 . Upiekla som vianočku vyzera sice hrozne ale to nevidia.Ale vonia úžasne.Mňam.

annamary27
28. nov 2010

@lilly77 ja mám za sebou 2.ET ,lebo na jar pri prvom ivf sme nemali mrazáčikov.Ja som varila aj včera aj dnes ale inak nič navyše nerobím,vela času trávim v posteli užívam si to,že som doma.aj ja som mojim bambulkám slubovala,že počas PNky sa budem veľa učiť variť z kníh čo máme doma.Pred Vianocami plánujem chodiť k mame na pečenie koláčikov,lebo tie svokrine mi moc nechutia a chcem tu mať také čo mám rada.my bývame so svokrou,v januári tohto roka sme sa po12,5roku potajme vzali,takže to budu moje prvé vianoce tu doma,lebo inak som chodievala k našim a potom drahý vždy prišiel za mnou 25.12.,ale teraz jak vydatá a na PN to musim premyslieť ako to zorganizujeme.

lilly77
28. nov 2010

@annamary27 No ja už tiež strašne teším na vianoce vianočka mala dnes premieru 😉 . Ale na vianoce zvyknem vela vypekať mužiček je na sladké 😀 Aj ja som PN tak je asi lepšie máme magio tak si nahrávam všetky seriali a potom mám televizný maraton. 😅 Ale teraz mi to ide rýchlejšie ako pri prvom ET.Tak držím palce aby ste vaše prvé spoločné vianoce mali krásny darček. 😅 Ktorý si dnes den od ET ja piaty den.

annamary27
28. nov 2010

@lilly77 aj ja som piati,vklad bol utorok 23.11. a to sme mali práve 10mesašné výročie svadby,hi hi 😀 😀 😀 ja kukám z archívu na laptope seriál Dokonalý svet z TV Doma,lebo nejak som ho v telke nestíhala,ked ho začali dávať a dosť ma baví,práve sa chystám na dalšiu časť.

lilly77
28. nov 2010

tak aj ty ideš na krvičku 10 den 🙂 nám ak sa zadarí tak bambulky budu levikovia ako naš synček ešte keby sadol aj den...
Tan seriál nepoznám.Možno okuknem. 😎 Ale asi pojdeme ozdobiť malý stromček lebo bobec sa nevie dočkať vianoc už povyťahoval gule. 😕 To všetko robí ten sniežik za oknom. 😉

depa
28. nov 2010

@annamary27 Čauky to snáď nie je možné dnes sme sa stretli samé hermanky. Aj ja idem 3.12. na krv. Ešte síce neviem či k Hermanovi alebo u nás ale keď vás všetky počúvam asi aj ja tam pôjdem možno sa tam aj stretneme. Veľmi sa teším na vianoce už sa ich neviem dočkať aby už boli tu akurát sme s miláčikom rozmýšľali čo pod stromček a ja mu na to to čo trvá deväť mesiacov najprv nechápal no potom sa smial aj on to veľmi chce. Dúfam že nám tovšetkým "Hermannkám" vyjde.

lilly77
28. nov 2010

@depa ahoj ako sa cítiš?hm? No je super že sme sa tak stretli 😀 .

annamary27
28. nov 2010

@depa kočky,ja chodím do Blavy do Car,takže nie som Hermanka 😀 😀 😀 😀 😀 ale budeme sa tešiť spolu. 😵
@lilly77 u nás teraz začalo husto snežiť,ja som od juhu z Galanty.tiež som čo to pozdobila,ked je prvá adventna nedela.
u nás je levom manžel 17.8.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre