Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zomata
30. nov 2010

@monka88 ja by som druhe tiez viac chcela pre zoru ako pre seba 😉

monka88
1. dec 2010

ahojtee cakatelkyy,nemala vcera ist niektora na krv? sa mi len cosi mari,ci nie?

goralenka
1. dec 2010

@monka88 aj mne sa zda...a nic :-O
ja som na tom blbo, zacinam byt presvedcena, ze aspon jedno (ak nie obe) prte je vnutri pevne chytene... a ak sa naozaj presvedcim (comu sa branim) tak az to bude negativne, tak ma to zlozi, nejak moc si to pripustam ☹

lilly77
1. dec 2010

@goralenka ako sa máš? Uvidíš dobre to dopadne 🙂 .Mne sa to už kráti v piatok idem na krvičku.Ja netuším ako to dopadne u mna 😒 .Príznaky žiadne 😖 .Nech už je piatok. 😠

lilly77
1. dec 2010

Halo halo kde ste kto?? 😲

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 ani neviem... priznaky mam ale neviem, co z toho som si nahovorila a co je fakt ☹
piaty a siesty den som mala brutalne stavy, ma odpadnutie, vsetko ma bolelo, neskutocne nieco. Siedmy den som mala take srandovne bublinky dolu a dnes je osmy a citim sa tak.. striedavo... chvilku mi je fajn, chvilku mam bolesti ako pred menzesom.. neviem ako to dopadne a uz mi to je jedno, fakt som nejaka cela ubolena....

monka88
1. dec 2010

@lilly77 a Ty neskusis testovat? 🙂 A uplne nic Ti nieje? Nijake bolesti v podbrusku,ci napata prsia?
Ja mam zajtra den "D".Uz aby bolo zajtra po 14:00!! 🙂

goralenka tak snad vsetky tie bolesti su len dobre znamenieee!! 😉

lilly77
1. dec 2010

@goralenka
@monka88 ja neviem asi nemám žiadne príznaky prsia nebolia je to osmy tak snad by už niečo aj malo byť tak fakt neviem.Asi urobím testík v piatok ráno nech viem čo čakať. 😕 Monka potom daj hned vedieť 😉 aj ked to už máš isté 😀

goralenka
1. dec 2010

@monka88 no to dufam!!!
ja mam doma 3 testy, skusim len pre srandu co to urobi zajtra na deviaty den.. to by malo byt 4 dni po uhniezdeni, ak to naozaj bolo uhniezdenie, mamatest by u zmohol nieco ukazat... a ked bude negativny, aj tak dobre, presvedcim sa, ze si to nahovaram a zistim, co mi je naozaj 😀

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 vies, keby som aspon nemala priznakym bola by som pokojna, ze tak sa nepodarilo... ale takto mi to dava strasnu nadej a ak to nakoniec bude negativne, rovno ma odvezu ☹

lilly77
1. dec 2010

@goralenka ked ťa tak čítam tak neviem či ho zajtra tiež nespravím aj ked neviem či to nieje skoro.

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 ja viem, ze deviaty je este asi skoro ale mam doma tri, budem testovat kazdy druhy den... prsia ma sice bolia ale tie ma bolia odkedy som si zacala davat estrofem, cize uz skoro mesiac, na nich nic nespoznam.. jedine to podbrusko... ako keby som tam kamen mala.

lilly77
1. dec 2010

@goralenka u mna jedina zmena je že mi je strašne neprijemné ked mám stlačené brucho ked tlačia nohavice alebo tak,hm ale možno som len tak stlstla čo furt polihujem 😀

goralenka
1. dec 2010

aha zajtra to je len osmy... co je zajtra? stvrtok? v stredu som bola na ET, to je len osmy ☹

lilly77
1. dec 2010

@goralenka 😀 no ako si počítala 😨 ? 😀

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 vidis aka som zblbnuta? 😀 ja som stredu ratala ako prvy ale to sa nema, to bol ET... sibe mi no..aspon sa na hormony mozem vyhovorit 😀

lilly77
1. dec 2010

@goralenka ale tuším som čítala že si niektora robila testik aj 7 den a boli tam / /

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 tak ale to muselo byt po predlzenej kultivacii, ja som mala 5 bunkove embrya...

lilly77
1. dec 2010

@goralenka no na tie sa aj ja stále vyhováram 😀

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 tak zajtra netestnem.. fakt som myslela ze je to aspon deviaty den .. strasne pomaly mi to ide...

lilly77
1. dec 2010

@goralenka tomu ja nerozumiem ako sa delia tie embrya ja som mala predlženú kul. To 4 dni a potom 24 hod pre KET tak ako som mala ja ??

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 ty si mala predlzenu tebe sa mali zahniezdovat maximalne do 2 dni od vkladania.. mne este museli dorast do blastocysty, mne ak sa zahniezdovali tak o par dni neskor...

lilly77
1. dec 2010

@goralenka no tak to zajtra možno skúsim otestikovať uvidím zajtra či sa na to budem cítiť 😉

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 no raz sa to musis dozvediet... a mozno zistis ze budes maminkaaaaaaaaaaaa 🙂

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 inak odrana, ci mam prazdny alebo plny zaludok, nejak ma naduva, zo vsetkeho sa mi "grga" ale to si tiez mozem namyslat 🙂

lilly77
1. dec 2010

@goralenka človek sa v to bojí aj dúfať.Ale musíme veriť. 🙂 Boli by to krásne vianoce.

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 asi tak nejak.. hovorim, priznaky su jasne, ale ja im neverim..pri tolkej smole...

lilly77
1. dec 2010

@goralenka ja som si nikdy nemyslela že budem túžiť potom aby som zvracala,čo by som dala za taký príznak 😅 Pri synovi som stále zvracala.

lilly77
1. dec 2010

@goralenka ved to už sa snažime 6 rokov už tolko krát som si myslela že sa to podarilo tolko krát som revala nad negat.testom.Že sa už bojim uveriť že by sa to mohlo podariť. 😒

goralenka
1. dec 2010

@lilly77 ty mas aspon toho jedneho syna.. ale my sa 6 rokov snazime o prve.... 2x ivf, aj s tymto 4x ET, jeden krat hyperstimulak, raz som sa k ET nedostala lebo mi neprezilo ziadne zo 6 embryi.. uz by som aj mohla mat stastie raz aspon ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre