Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

balinka
2. dec 2010

@martini ziadny negativny,na to ani nemysli...budu to // kolajnice,ako vysite 😀 😀 😀 zatial si neuspech nepripustam a dufam,ze sa z toho sna,nebudem musiet uz nikdy zobudit 😉

martini
2. dec 2010

Dnes som tu na niektorom fóre čítala názor, že koľko si tu vytrpíme a niektoré ženy si to ani nevážia... tiež ma napadla taká pološkaredá myšlienka, že aké je to nefér, keď niektoré musíme toľko vydržať - stojí to veľa stresov, bolesti, peňazí...a na druhej strane poznám osoby, ktoré v mladosti boli na interupciu a potom keď sa rozhodli otehotnieť, tak im to vyšlo prvý mesiac... viem, že to odo mňa nie je milé, ale... 😝

martini
2. dec 2010

@balinka Na teba ten estrofem pôsobí nejak dobre, keďže sršíš pozitívnou energiou 🙂 super, teba tu potrebujeme 🙂

goralenka
2. dec 2010

aj ja so srsala pozitivnou energiou az do dnes 😀
no.. citim sa uplne jak pred mrchou len trosku silnejsie, lekar mi podla mna aj tak povie, ze musim cakat.. sa raz precakam na druhy svet :-/

annamary27
2. dec 2010

@hanka1111 dakujem 😵 😵 😵 😵

balinka
2. dec 2010

@martini asi ano,pozitivne myslenie treba 😉 😉 😉 raz budeme mat tolko deti,ako smeti 😀 😀 😀

martini
2. dec 2010

@balinka tak tak...ja mám naplánové štyri deti, dvoch psov, mačku a koňa...tak poriadne sa musím snažiť 🙂

goralenka
2. dec 2010

Tak asi nemam ziadny zapal, teplota 36,97, pri zapale by som horela 🙂

balinka
2. dec 2010

@martini fiiiiiiiiha,ze styri deti,tak to sa fakt musis poponahlat 😲 ja neviem kolko,nechame sa prekvapit 😉

depa
3. dec 2010

@monka88 blahoželám ti moja príjemné tehulkovanie nech sa vám darí.

monka88
3. dec 2010

babenky,no tak ako testy??
annamary27 co krvicka??

annamary27
3. dec 2010

@monka88 ahojky,tak krvičku vieš už z inej témy,že je pozitívna a setsrička mi oznámila,že SOM TEHOTNÁ!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale s výsledkom sa na teba ani z daleka nehrabe,ale vlastne ja som po ET a krvička je na 10ti den a povedala,že hodonta 48 je o.k.,tak teraz aby mi to už iba stúúúúúpalo.
Aj som si kukla do nejakých HCG tabuliek a je to o.k.

annamary27
3. dec 2010

@hanka1111
@goralenka
@matiasko
@ihlicka ahojte kočky .Podla výsledkov z krvičky na 10ti den po ET .SOM TEHOTNÁ. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monka88
3. dec 2010

@annamary27 blahozelam este raz!!! 🙂 a neboj,je to ok,kamoska mala presne na tolky den co ty HCG 32 a ma doma malu slecnu,takze pohodaaaa 🙂 ale aj tak drzim palceky,lebo clovek chce mat stale istotu,ked uz tolko cakal,ze 🙂

annamary27
3. dec 2010

@monka88 jééé,dakujem aj za to info o kamoške. 😎

annamary27
3. dec 2010

kde ste kočky,????????????šak som nemala ísť dnes sama na krvičku. 😒

valery08
3. dec 2010

Ahojte, prepáčte, že sa ozývam až teraz, ale som v miernom šoku 😲 . Ráno som si robila testík a bol negatívny a keď som volala doktorovi, tak mi povedal blahoželám ste tehotnááá 🙂 . Na hodnotu hcg som sa nepýtala, lebo som čakala že mi povie niečo celkom iné 😉 .
@annamary27 veľká gratulácia teeehuľka 🙂

monka88
3. dec 2010

@valery08 jeeeee no vidiiis,to je supeer,blahozelam aj ja Tebeeeee!!! 😀
a co tam po teste mohol byt nejaky zly,to hod za hlavu hlavne je co ti povedal doky!!! 😀
a teraz Ta caka tak ako mna uz len UZV?? a kedy?

valery08
3. dec 2010

@monka88 ďakujem, možno mám hodnotu hcg nižšiu, tak preto mi to test neukázal 😒 . Áno, vravel, že mám užívať ďalej lieky ako doposiaľ a ultrazvuk o 4 týždne, ešte si to máme upresniť telefonicky, keďže budú sviatky 🙂 .

valery08
3. dec 2010

@monka88 a ty máš ísť kedy na ultrazvuk. A aké lieky teraz užívaš a v akom dávkovaní?

goralenka
3. dec 2010

jeeeej, rovno dve, tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeem!!!! 🙂
aj ked mi to znizilo sance, lebo ved nemozeme byt tehuly vsetky ☹ ale neskutocne vam to prajem 🙂

annamary27
3. dec 2010

@valery08 gratulujéééém 😀 😀 😀 😀 😀 vidíš,že som hovorila,že netreba testovať doma,do moču sa hcg vyplaví neskor ako do krvi,ja som mala hodnotu 48 a vraj je to o.k.,ked ešte aj nekrvácam,teraz len nech sa to znásobí na ten 14ti den,ked pojdem opäť na krv.

annamary27
3. dec 2010

@goralenka čo to vravíš,jasné,že môžme byť tehulky všetky 😉 aj ty sa k nám čoskoro pridáš 😵

balinka
3. dec 2010

@valery08 gratulujem 😉 😉 😉

monka88
3. dec 2010

@valery08 na UZV mam ist 21.12,len som sa v tom soku zabudla spytat,kedy sa na UZV chodi..neviete,kedy sa chodi na UZV v GF?? ale ved si tam zavolam a povedia mi 🙂
momentalne papam 3x2 estrofem, davam 3x2 utrogestan, 1/2 tabletky prednison a este si davam 1 tb. kyseliny listovej.Aaa aby som nezabudla snazim sa denne pol az malu ČL. chilli na prekrvenie maternice 😀
a Ty?

goralenka
3. dec 2010

@annamary27 no nie som si ista 🙂 bolesti brutalne presli, teraz mam len take divne pocity v podbrusku.. ale nezabudaj - na osmy den som mala test negativny, aj sa bojim testovat...dnes som deviaty a snad to do krvi vydrzim

annamary27
3. dec 2010

@goralenka a nemala si mať v tomto čase ms a preto máš bolesti?

goralenka
3. dec 2010

@annamary27 menstruaciu mam dostat v pondelok...ak teda dostanem, lebo mne vzdy cakala az kym vysadim utrogestan, ak to bude negativne.. to v podbrusku ani nie su bolesti, skor take jak prekrvene, prirovnam to drzo - ako po poriadnom a velmi silnom orgazme! 😀 😀 😀

valery08
3. dec 2010

@monka88 takže ešte pred Vianocami, super, tak držím palčeky, aby všetko dopadlo na výbornú 🙂 . Ja beriem 3x1 estrimax a 3x1 duphaston a vitamíniky Femibion 800. Ty máš brať tiež všetky tabletky v rovnakom dávkovaní až do UZV?

valery08
3. dec 2010

@annamary27 ďakujem, zatiaľ sa len potichučky vytešujem 🙂 . A s tými testíkami si mala pravdu musím uznať 🙂 . Aj keď si ešte určite urobím x kontrolných, lebo ja už nemám ísť na ďalší odber krvy 🙂 .
@balinka ďakujeeem a prajem Vám všetkým, aby ste nám čoskoro nasledovali 🙂 .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre