Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

annamary27
3. dec 2010

@valery08 mna to tiež napadlo,že by som ocikala test doma,el bojim sa,že to ešte nebude v moči,počkám si pekne do utorka. 🙂

hanka1111
3. dec 2010

@annamary27 juchúúúúúúúúúúúúúúúúú gratulujem 😀 😀 😀 😀 Neboj nič, všetko bude v poriadku, veľmi sa s tebou teším 😀

ondre
3. dec 2010

@annamary27 ahojky. gratulujem ja som to vedela ze budes tehu. to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer. tesim sa a trosku ti aj zavidim /v dobrom/ . 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anika142
3. dec 2010

@annamary27 ahoj gratulujem velmo

matiasko
3. dec 2010

@annamary27 velmi ti gratulujem 😵 😵 😵
z celeho srdiecka super 😉

anika142
3. dec 2010

@valery08 ahoj, gratulujem velmo

zomata
3. dec 2010

@annamary, @valery08 super dievcata 😉

ondre
3. dec 2010

@janette77 Ahoj. ako sa mas? uz sem asi moc nechodis? cooo? 😀 som coraz viac presvedcena o zmene centra.

matiasko
3. dec 2010

@valery08 gratulujem velmi 😉

martini
3. dec 2010

@annamary27 superská správa....gratulujéééém aj ja. len tak pekne ďalej 🙂

ihlicka
3. dec 2010

@annamary27 moc, moc, moc ti gratulujem 🙂 som stastna ze ti to vyslo 😀 😀 😀 😀 stalo to za to, ty si to naozaj zasluzis ti moja poradkino 😀 aj mne vysli vysledky ok 🙂

annamary27
3. dec 2010

@hanka1111 dakujem 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
3. dec 2010

@ondre dakujem 😀 😀 😀 dufam,že aj utornajšia krvička ma poteší násobkom dnešnej 😵 😵 😵

@hanka1111 dakujééém 😉 😉 😉
@anika142 , @matiasko , @martini dakujem kočky 🙂 🙂 🙂 🙂

@ihlicka dakujem a tiež gratulujem k vysledkom 😵 😵 😵

valery08
3. dec 2010

@anika142, @matiasko, @zomata ďakujem

lilly77
4. dec 2010

ahoj dievčata.Píšem až teraz musela som s tým najprv nejak zmieriť.Ketko nám vevyšlo ☹ .

ybyta
4. dec 2010

@annamary27 som tito písala že to máš istéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé strašne sa stebu moooooooooooc tešíkujem aj tichučko závidím ako asi každá ale... v dobrom gggggratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katyka10
4. dec 2010

dievcata po kolkych dnoch sa moze robit test ?ja som len den po ivf a icsi.stale rozmyslam ci ich mam v brusku alebo nie fnuk.mam chut si ho urobit ale aj nie dilema.

goralenka
4. dec 2010

Kocky ste tu este niektora?
Neviem, co sa deje, vcera vecer (9ty den) ma 2x po sebe silno pichlo napravo (ci vajecnik alebo kraj maternice, vie len boh) a odvtedy ma to pobolieva.. co chodim, ci lezim, ci som v pokoji, ci sa namaham..
Na dalsi test nemam odvahu, len mam obavy, aby to nakoniec nebolo mimomaternicove, to by ma polozilo.. ale to by som tak skoro nemala bolesti.. ci ano? Ziadne spinenie, nic... vcera vecer ma zacal boliet zaludok, bolelo to celu noc, preslo az asi pred dvomi hodinami, uz mi je fajn.. len to podbrusko.. proste ma to na jednej strane picha a taha...

annamary27
4. dec 2010

@lilly77 ahoj,tak to mi je ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ a máte ešte mrazáčikov na další pokus? 😉

annamary27
4. dec 2010

@ybyta dakujem,dakujem,dakujem 😵 😵 😵 😵

annamary27
4. dec 2010

@katyka10 najskor tak na 9ti den,lebo ti môže výsledok skresliť Pregnyl.

katyka10
4. dec 2010

@annamary27 uf tak to si radsej pockam na krv ako by mi to malo skreslit.dakujem ti .

janette77
4. dec 2010

@ondre Ahojko, chodim sem kazdy den...🙂 Drzim palce na zakok, nech vam to vyjde! Tfuj, tfuj, tfuj!

lilly77
4. dec 2010

@annamary27 Ešte neviem či máme mrazačikov lekár mi to nevedel povedať.Budem mu ešte volať a potom sa uvidí čo dalej.
Tebe gratulujem k radostnej správe.A prejem veľa šťastička. 🙂

ondre
4. dec 2010

@annamary27 pravdaze ta potesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. si tehulka a nemysli uz na to ze to je sen a ze v utorok sa to moze zmenit. ni c sa nebude menit si tehulka a hotovo.

ondre
4. dec 2010

@janette77 ahoj. dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee.brusko uz rastie? 😀 😀

ondre
4. dec 2010

@annamary27 co uzivas po vlozeni? porad, aby sa aj nam uhniezdily dobre. dufam ze budes mat parik. 😀 😀 😀 zelam ti to 😉 😉

annamary27
4. dec 2010

@lilly77 dakujem a držím pästičky do buducna 🙂 🙂
@ondre ahoj,dakujem za povzbudenie a ja neužívam nič špeciálne,len utrogestan 3*2 od doktorky z centra a dlhodobo užívam Femibion 800.Okrem toho si dávam probiotiká Super Dophilus na imunitu a to som začala brať asi mesiac-dva pred zákrokom a môžu to užívať aj tehotné ,ale ja som to začala brať hlavne kvoli flore v močových a gynekol.cestách,aby som bola o.k zospodu.
Tentokrát nám pomohlo asi aj to,že boli vložené vraj ukážkové blastocysty,ktoré sa už drali von z obalu.

goralenka
5. dec 2010

kocky tak sa hlasim na 11ty den.. rano test z ranneho mocu - negativny. Takze nic z toho nebude..
Aj ked ten test je nejaky divny, on cely zosedol a len na mieste, kde mala byt ta blba druha palica je tien.. takze zretelne vidim, kde mala byt, ale nie je tam ani stopa po ruzovej, skor je na tom mieste uplne biely.. takze palicku sice mam ale inej farby ako som chcela 🙂
tak ideme na adopciu, jedenasty den by to uz malo aspon nieco ukazat...ja uz som sa s tym zmierila ale manzela mi je luto...este to nevie..

depa
5. dec 2010

@goralenka ahoj moja ja som na desiaty den bola u svojho na krv ten mi nevedel povedat ci to ja dobre ci nie zase Herman vravel že je t dobre teraz som dvanasty den este počkam askusim si urbit aj test. Akurat som mojmu drahemurozpravala že som mohla rovno do tych KE ist. Kedy ideš na krv? držim palčeky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre