Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

anika142
7. feb 2011

@moncibubu je mi to luto

kefalinek
7. feb 2011

ahojte babulku prepacte,ze vam sem skocim ,ale za kolko vam prisli vysledky z genetiky, ak ste si ju niektora dala robit , dakujem za info
@moncibubu
@anika142
@renattka24 je mi luto ,ze to nevyslo ☹ ☹ ☹ ☹

anika142
7. feb 2011

@renattka24 s velkou pravdepodobnostou zmenim centrum. Dnes som sa pytala na hemato a imunologicke vysetrenia. No povedali mi na to ak je neplodnost zo strany chlapa tak neposielaju na tieto vysetrenia. No uz som kontaktovala ine centrum. a tam mi napisali, ze oni to robia automaticky pred kazdym ivf. Co ma prekvapil ten rozdiel.

anika142
7. feb 2011

@kefalinek ahoj, mne prisli za mesiac. Ja som z KE

kefalinek
7. feb 2011

@anika142 dakujem my sme si ich dali spravit v ziline

anika142
7. feb 2011

teraz tak rozmyslam, ze sme tu boli 5 co sme si pisali a len jedna tehotna

bbtina
7. feb 2011

@anika142 podľa mňa to nerobí žiadne centrum, lebo aj ja som si toto zisťovala, že ak sa to nepodari tak si porobím vyšetrenia a skoro všetky kočky si to robili na vlastnú pasť, aj jedno aj druhé. centrá sú vraj pokutované za to že robia tieto vyšetrenia

anika142
7. feb 2011

toto je test co som nasla na nete o uspesnosti IVF podla svojich udajov

http://www.ivfpredict.com/index-1.html

moncibubu
7. feb 2011

@kefalinek a kde konkretne v ziline,niekde v nemocnici.Aj ja nad tym uvažujem.

moncibubu
7. feb 2011

@anika142 no to je naozaj rozdiel,mali by to robit pred ivf v každom centre.No a do ktoreho centra si to pisala.

moncibubu
7. feb 2011

@renattka24 to este neviem,musim sa dohodnut s manželom.Zajtra sa idem dat vypisat z PN,a spytam sa ho.On je aj môj gynekolog a ordinuje niekedy aj v heliose,takže sa dozviem možno zajtra niečo viac.

renattka24
7. feb 2011

@anika142 To ma mrzi.ale ako to je mozne??Ved nas tu bolo tolko a len bbtine sa to podarilo...Velmi jej to prajem ale preco je take male % uspesnosti.... 🙄

moncibubu
7. feb 2011

@anika142 je mi to luto 😢 ale raz to bude to malinke 😀

renattka24
7. feb 2011

@moncibubu Ja sa tiez idem dat zajtra vypisat z PN....Ale stale neprisla mrcha uz nech pride aby som mohla ist na kontrolu do Centra ja by som tiez zmenila centrum ale co ked tam mam mrazacikov a oni mi ich asi nedaju..... 😠

moncibubu
7. feb 2011

@renattka24 skus jedno ket,a ked to nevyjde tak si daj porobit tie vyšetrenia,alebo uvidiš,čo ti povedia.Maš dosť mrazačikov,maš vela šancí,to je super.

balinka
7. feb 2011

@moncibubu
@renattka24 ahojte babulky 😉 citam Vas tu obcas,aj ked ja uz tu nepatrim.drzim Vam silno palce a nevzdavajte,raz sa to podari.je to hra nervov,niekomu to vyjde na prvy krat a niekomu na siesty krat.posielam Vam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky 😉

renattka24
7. feb 2011

@moncibubu Ale ja som uz bola teraz na KET...ved uvidime.Ale ked by som isla dalsi krat tak by som si uz nerobila testy lebo potom som sa len zbytocne trapila....Takze rychlo dostat mrchu a pojdeme zase na to.Ved snad si dame vediet ked pojde niektora z nas na dalsi pokus🙂Neboj a urcite sa to podari aj tebe...Vela stastia Ti prajem.

renattka24
7. feb 2011

@balinka Dakujeme🙂))Ale no siesty krat to sa podarilo tebe???Ja budem rada ked vyskusam 3x....je to dost na nervy....Vela zdravicka prajem Tebe aj ocakavanemu babatku 😀 😀

moncibubu
7. feb 2011

@balinka dakujeme za povzbudenie,tie virusiky potrebujume.

moncibubu
7. feb 2011

@renattka24 ja by som do toho tiež chcela ist čo najskôr, to bude moje 2 ivf,ale najskôr tie vyšetrenia.A dakujem,aj ja tebe prajem vela stastia

balinka
7. feb 2011

@renattka24 mne nie na siesty,mne na treti nastastie,ale niektorym babulkam vyslo az na siesty.hovori sa,ze do tretice vsetko dobre a urcite to vyjde aj tebe.treba iba verit,aj ked ja som neverila a neverim tomu doteraz.snad az ked brusko vykukne 🙂 dakujeme a verime,ze to dobojujeme do konca 😉

anika142
7. feb 2011

@moncibubu no niekedy uz ani neverim ze raz budem tehotna, no co uz musime sa zmierit s realitou a ist dalej a snazit sa bojovat zo vsetkych sil ved my by sme mali byt prve tehotne co sa snazime tooooolko a dlllllllllhooooo a robime pre to maximum.

katy2
7. feb 2011

Ahojte 🙂
Dnes som bola na ET, mam vlozene 2 krasne morulky.... Takze ma caka dlhe cakanie na vysledok....
Len pozeram, ze vam to nevyslo..... Nevzdavajte to, raz to vyjst musi... Niekomu skor, inemu neskor, ale vyjde to...
Inak priespievala som aj uplne na prvych strankach tejto temy

sonulienkas
7. feb 2011

@katy2 🙂 akurát som ti chcela písať IP , že ako si dopadla , no super 😉 😉 a ako si sa bála , neboj všetko bude OK 😵

katy2
7. feb 2011

@sonulienkas dakujem 🙂

renattka24
7. feb 2011

@anika142 To mas pravdu,ze je to nepravodlive....a hlavne ked by sme tak velmi chceli.Ale neboj trosku sa dame do poriadku a ideme znovu do toho.A urcite sa nam to podari.Tak hlavku hore,nebud smutna...Odreguj sa, nacerpaj nove sily a sup do toho.Prajem Ti aby si co najskorej uz bola tehulka🙂))

renattka24
7. feb 2011

@balinka No tiez si mala asi co robit...a bola si na KET?? a aky odstup si si dala medzi tym, nez si isla znovu do toho???

anika142
7. feb 2011

@renattka24 dakujem aj ja tebe prajem aby si bola najskor tehulka, mozem sa opytat zabudla som do ktoreho centra chodis?

balinka
7. feb 2011

@renattka24 ja som mala pauzu asi 2 dni,isla som z ketka do ketka.dr.mi to schvalil a podarilo sa.z troch snehuliakov sa uchytil jeden a nemala som ani PK,to by som si nikdy nedala,ale to je moj nazor 😉

renattka24
7. feb 2011

@anika142 Ja chodim do Blavy- ISCAR,preco a ty? Ale chcela som ho zmenit ale este sa mi to neda.Skusim este jeden pokus a ked sa nepodari potom by som chcela ist prec odtial.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre