Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renattka24
14. feb 2011

@tuzba No ja som uz chodila snad kazdemu.Zacala som Durechovou ta bola pre mna najlepsia,vzdy mi vsetko vysvetlila a dost sa mi venovala.Teraz chodim k doc.Valkymu ale ten len vsetko rychlo,rychlo....takze moc sa mi nepaci a prenos embrya mi mal robit on ale nakoniec mi ho robila Latakova- ta sa mi zda byt mila.
Teraz tam idem na kontrolu a som sama zvedava co mi povie.Mam este mrazacikov tak by som chcela ist co najskorej zase.....Zajtra drzim paste....a ides len k sestrickam na krv?Alebo aj k Docentovi?
Prajem Ti aby to vyslo 🙂 🙂

tuzba
14. feb 2011

@renattka24 idem k doc.valkymi...mas pravdu ze to vsetko berie rychlo...ale ja verim za sa to podari....drzim ti paste aby si mohla ist do toho co najskor... 🙂 a dakujeeem 🙂 😉

renattka24
14. feb 2011

@tuzba A co ti robili KET?a davali ti zmrzlinky?Ja sa bojim ze ked mam mrazacikov a neni to hned za cerstva,ze to ma nejaky vplyv na to aby sa to uchytilo.Podla mna je mensia pravdepodobnost uspechu....neviem.Mam tak vela otazok......nic idem si nieco precitat, aj tak vsetko som si zistila na nete...
Ja ked som isla na kontrolu po 14 dnoch tak som ani k docentovi neisla..... ☹ Niektorym zenam robi aj ultrazvuk a u mna ani tuk.... ☹

tuzba
14. feb 2011

@renattka24 mne este len budu vkladat mraziacikov...tieto otazky trapia aj mna...ci je tam dobra uspesnost.. 😒 no co uz uvidim co zajtra....mne robi ultrazvuk zakazdym....potom ti dam vediet co a ako som dopadla.. 🙂 🙂 🙂

katy2
14. feb 2011

KET ma mensiu uspesnost ako ET.... ale je uspesny aj KET....
ale ak vravim za seba... ja som mala 6xKET a ani raz nic a 2xET a z toho jedno dieta a teraz to zasa vyzera nadejne..... takze u nas KET nic...
V kazdom pripade treba skusit... drzim palce....

matelko1
14. feb 2011

@tuzba ja som po ket-vysiel na prvy raz a mam dvojky,takze uspesnost je urcite,ja som prikladom...

janullienka
14. feb 2011

@katy2 Ja som si tiež našla na 6. deň od ET po predĺženej kultivácii dve // na tehotenskom teste. Vkladali dve kvalitné blastocysty a teraz čakám dvojičky. Takže to môže byť aj tvoj prípad 🙂 Držím palce! 😉

annamary27
14. feb 2011

@matelko1
@janullienka jééé ako krásne Vám to vyšlo na dvoječky 😵 😵 😵 snád aj nám sa prvé Ket v druhom IVF zadarí.

katy2
14. feb 2011

@janullienka dakujem za povzbudenie... ja v kutiku tiez myslim, ze to budu dvojky, lebo pri dcere boli // neskor a slabsie a tiez boli dvojky... len jedno to neskor vzdalo

matelko1
14. feb 2011

@annamary27 musis si verit a byt optimisticka....jasne,ze to vyjde...drzim palce...

renattka24
14. feb 2011

@katy2
@matelko1 Ja myslim ze to zalezi aj od organizmu.Kazda sme ina a telo to moze aj nemusi prijat.Ja uz rozmyslam vselijako...Ked na KET na prvy krat nevyslo.Uz by som nechcela si zase pichat injekcie.Este ze mam zmrzlinky ale nikdy nehovor nikdy.Mozno pojdem zase do toho ked sa mi minu zmrzlinky.Co neurobime preto aby sme mali babo🙂))
Dvojicky krasne Vam to vyslo.Ja by som sa toho bala ale zaroven by som si ich zelala🙂))Tak prajem vela zdravicka. 😀 😀

matelko1
14. feb 2011

@renattka24 dakujeme 🙂 jasne,ze telo moze aj nemusi prijat.ja som sla hned,lebo mne aj et vyslo,ale v 7tt som potratila a hned na dalsi cyklus som sla,bola som nabita hormonmi,takze len estrimax a duphaston som brala.
prajem ti aby ti vysiel ket a pripojila sa k nam ktorym ket vysiel.ma to uspesnost,a hlavne treba verit.

tuzba
14. feb 2011

@matelko1 ani nevies ako si ma povzbudila.... 🙂 mas krasne deticky....dufam,ze aj mne sa to podari... 🙂 🙂

matelko1
14. feb 2011

@tuzba jasne musis si verit.kazdej sa to podari.ja som si stale hovorila co ma byt to bude,ale pevne verim,ze bez deti neostanem a vyslo to.
takze baby hlavu hore a mysliet optimisticky 🙂 ...budem vam drzat palce 🙂

tuzba
14. feb 2011

@matelko1 dakujem za povzbudenie....dam ti vediet. 🙂

matelko1
14. feb 2011

@tuzba ok budem cakat.a kedy sa to vlastne chystas na to....

tuzba
14. feb 2011

@matelko1 no to sa dozviem zajtra kedy to bude 🙂

matelko1
15. feb 2011

ahojte.
@tuzba tak kedy ides na to,kedy je ten stastny den 🙂

renattka24
15. feb 2011

@tuzba No ahoj.Ako si teda dopadla?

@matelko1 Ja som tiez pocula ze je dobre ist co najskorej,kvoli tym hormonom.Ale neviem co mi povie Doktor.Ci sa budu robit dalsie nejake vysetrenia....ale snad bude vsetko ok a ja budem moct ist uz na dalsi cyklus co ma caka znova do toho.
Ako si to zvladala s dvojickami??Najtazsie bolo asi ked boli malicke,ze?

matelko1
15. feb 2011

@renattka24 uz ziadne vysetr.sa nerobili ked som sla hned dalsi cyklus na ket.s dvojkami som to super zvladla,nik mi nepomahal,bola som sama,ja som vlastne ziadnu pomoc nechcela.naslasom si system a islo to potom uz samo 🙂
manzel mi pomahal ked dosiel z prace,ale on chodi domov po 17-tej hod.
teraz to je najhorsie obdobie,ked boli mali tak v pohode.teraz zacinaju chodit..

renattka24
15. feb 2011

@matelko1 Dakujem za info.No idem tam vo stvrtok a dufam ze mi schvali Docent moje rozhodnutie 😉
Inak ano ked si najdes system tak to je asi v pohode, ale aj tak klobuk dolu...Ked by sa mi to podarilo a mala by som dvojky tak si budem od Teba pytat rady 😀 😀 😀 Uvidim vyskusam este raz a potom si dam pauzu...Tak snad sa to podari.

tuzba
15. feb 2011

@matelko1 ahoj no dopadla som tak,ze mi dal tabletky na 15 dni ...na 16.den mam prist na kontrolu a povie mi kedy mi to budu vkladat... 🙂 takze si este pockam... 😨

tuzba
15. feb 2011

@renattka24 ahoj dopadla som tak,ze mi dal tabletky na 15.dni...na 16.den mam prist na kontrolu a povie mi kedy mi to budu vkladat... 🙂 takze si este pockam... 😨

qwertinka
16. feb 2011

ahojte dievcata,
som tu nova a chcela by som poradit. v sobotu sme mali transfer dvojbunkovej bublinky takze mam za sebou 4 den ak ratam aj den transferu. chcela by som vediet ci ste uz v tento den mali nejake priznaky lebo ja som len trosku nafuknuta a prsia ma bolia na dotyk ale inac nic. nebyvam ani nejako velmi unavena a ani brucho ma neboli. myslite si ze je este skoro na nejake priznaky? ako ste to prezivali vy?
dakujem za odpovede

matelko1
16. feb 2011

@tuzba to rychlo zbehne.ake tabletky ti dal....ty ides na ket,ze..trakze beries estrimax a duphaston...
@qwertinka nie,ziadne priznaky som nemala,okrem nafuknutia a bolesti v prsiach,inac nic....hlavne na to nemysli,ze mas v brusku bublinky a nekontroluj sa.ja viem,cakanie je tazke....

matelko1
16. feb 2011

@renattka24 musis verit.jasne kazdej sa to raz podari.ak nie,tak si musis povedat,ze neprisiel este tvoj cas....ale drzim palce aby ti to vyslo.

tuzba
16. feb 2011

@matelko1 ano dal mi tie tabletky...len nech to rychlo ubieha... 🙂 na KET bvy som mala ist asi nejak zaciatkom marca...dufam... 😒

matelko1
16. feb 2011

@tuzba ani nebudes vediet ako ti to rychlo zbehne.....hlavne sa drz a neze teraz ochories..

qwertinka
16. feb 2011

@matelko1 dakujem 😉 ukludnila si ma. lebo som tu uz vselico citala a som totalne uz z toho na nervy. je to pre mna najdlhsie cakanie. pokusim sa na to tak nemysliet a uzivat si to 🙂 este raz vdaka

renattka24
16. feb 2011

@matelko1 Dakujem za povzbudzujuce slova 😉 Si mi zdvihla naladicku 😀
@tuzba No mas este dlhu dobu pred sebou,ale neboj ani nebudes vediet ako a ani sa nenazdas a pojdes a budes tehulka 😉 Teraz sa nestresuj a bud stale usmiata to velmi pomaha...hlavne ziadny stres...Ja idem zajtra na kontrolu tak som zvedava co mi povie.....

@qwertinka Ja som stale na to myslela,ze mam v sebe 2 fazulky a tiez som sa dost kontrolovala ale nesmies na to mysliet,bud v klude a ziadny stres....Mna boleli prsia a aj krize...ale nakoniec sa to nepodarilo.Ja ked pojdem na buduce tak ziadny stres a hlavne nebudem testovat....Psychika robi strasne vela.Tak nohy hore a oddychuj 😀 😀 Drzim velmi paste aby Ti to vyslo....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre