Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katy2
8. mar 2011

@mabumi zahniezdovanie to urcite nie je - to je asi 5.den po ET - zahniezdene je uz davno, ked je hcg..... treba ist na pohotovost... s krvacanim nie su srandy

ivica7793
8. mar 2011

@bbtina
@katy2
@mabumi ..zahniezdovanie 3 týždne po ET? ..to je už nejako neskoro nie?
no asi to budem musieť riešiť pohotovosťou, lebo lekárku čo mám chcem zmeniť, tak by som nechcela ísť k nej, ona ani neviem, že som absolvovala IVF....asi som podcenila to, že by som mala viacej ležať, ale mne do min.štvrtka nič nebolo, ale ani som sa nejak moc nenamáhala, normálka som upratovala...možno som bola 2x na takých väčších nákupoch, ťažké tašky atd...no asi budem musieť ležať väčšinu času. ☹

katy2
8. mar 2011

@ivica7793 nie je to zahniezdovanie, to je blbost... utekaj na pohotovost... to nie je sranda, radsej zbytocne ako zanedbat....

mabumi
8. mar 2011

@ivica7793
@katy2 máte 100% pravdu, choď na tú pohotovosť. držím ti palce.
zdvíhaniu ťažkých vecí a upratovaniu - vysávanie, umývanie okien sa musíš vyhnúť.

renattka24
8. mar 2011

@tuzba Ja uz mam priznaky mrchy 😀 😀 tak snad tento tyzden sa spustia a zacnem uzivat lieky.a potom sup sup na ET.
@bbtina Asi mame telepatiu uz dva dni na teba myslim,ze ako si na tom ci su babenka v poriadku.Ale vidim ze ano,tusim ste mali aj trosku polach.A teraz si na PN predpokladam??Len sa pekne sanuj aby sa babenka pekne vyvijali....moc Ti to prajem a snad sa k Tebe pridame uz vsetky co sme tu 😎

renattka24
8. mar 2011

@ivica7793 Len posluchni babenky a utekaj na pohotovost...s tym nie je sranda a uz ked sa Ti chytili tak to treba udrzat za kazdu cenu...Drzim paste 🙂

olajcova
8. mar 2011

Ahoj, čítam váš pokec od začiatku čiže 505 strán.Ja mám dve deti.Ivica choď na pohotovosť, ja som krvácala pri obidvoch tehotenstvách.Lekárka mi vždy vysvetlovala že je to nejaká nadbytočná krv v maternici a ako sa ti rozťahuje tak musí isť von. Ja som jej zavolala lebo som normálne zminula 3 vložky za deň - cez telefon mi poradila šumivé magnézium a šup hore nohami ležať, alebo vankúš pod zadok.

bbtina
8. mar 2011

@renattka24 no tyzden som bola v nemocnici,ale uz je dobre,ustalo uz aj spinenie a uz mame potvrdene aj srdiecka,ale stale sa musim setrit,uz mi z toho lezania sibe ale co clovek neurobi. Ja sem poctivo kukam ako pokracujeje a drzim riadne palceky,hadam ma v tom nenechate samu🙂 nech su vsetky tehulky

luly3
9. mar 2011

@renattka24 super už nech dorazí keď ju nechceme tak sa objaví a keď ju čakame tak stále ništ 😠
poznám to 😀
ja už pichám a v pondelok mám kontrolu a budem pridávať ďalšie inekcie ☹ ☹ ☹

renattka24
9. mar 2011

@bbtina Tak to je dobre,ze si uz v poriadku.A uz aj pozeras vybavicku?Kociky ?Postielky ?Neviem si predstavit ako sa to riesi ked mas dve....no kazdopadne to budes mat zaujimave a ja dufam ze sa k Tebe coskoro pridame a tiez by som si zelala Dvojicky 😀 😀
A setris sa tak ze si na PN a stale len lezis doma?Co upratovanie a varenie?

@luly3 Sak to ked ju nechceme tak pride a zasa naopak....ja uz silno cakam....Asi si dam cervene vinko na spustenie 😀 😀 Neboj tie injekcie zvaldnes, pichas si ich sama?A coskoro budes mat // ciarocky,mysli pozitivne.

frogiina
9. mar 2011

@ondre ako si dopadla na krvicke? daj vedieeet....ja som tu pod dlhsom case. sa mi stala taka neprijemnost ☹ . v nedelu v noci ma odviezla sanitka. som dostala neznesitelne bolesti do podbruska, som skoro zamdlela z toho. a diagnoza - ohss ☹ . brucho plne tekutiny z praskajucich folikulov a zvacsene vajecniky. dnes ma uz nastastie pustili. ale aspon mi kazdy den brali krv a sledovali hcg. tak vysledky nasledovne- 9.den po ET 64, 10. den 130, 11. den (to je dnes) 270. takze zatial celkom v pohode. len lezat musim a bolesti maaaaaaam jooojooooj...nikomu neprajem...

bbtina
9. mar 2011

@renattka24 no som Pn a vraj uz aj ostanem...vsetko teraz robi manzel a normalne mu to ide,ja vydavam prikazy z postele,ale uz som sa aspon do varenia pustila🙂. No vybavicku nekukam,to krvacanie mi to nadsenie kus stoplo,ale ved vies,ze sme uz vsetko pokukali dopredu,este sme len cakali na vysledky,takze zbezne viem co chcem,az na to ze mi to stoplo predstavu o kociku🙂

netilka
10. mar 2011

Dievcata, prosim vas, robila som si test (Mamatest) a slaba ciarka sa mi ukazala az po pol hodine, nie do 3 min., ako je to pisane v navode. Myslite, ze na tom nieco bude? Moze to byt pozitivne?

luly3
10. mar 2011

netilka ahoj, kolký deň si po ET???Hej môže to znamenať že máš ešte nízke Hcg.skus testnuť za dva dni

luly3
10. mar 2011

@renattka24 ahoj ako????ešte stále nič nedorazila??????

renattka24
10. mar 2011

@bbtina No tak mas potom uzasneho manzela 😀 Musis si ho poriadne vazit,pretoze nie kazdy muz by toto zvladol....Tak inak to ti verim ze ta to lezanie nebavi....sak citaj a kukaj nejake filmiky 😀 Uz len par mesiacov a budes behat az ti bude z toho asi aj zle 😀 😀
Sak ten Traktor to isti,nie?
@luly3 Nic stale nic.....uz ma to nebavi...uz chcem Mrchu....aj vinko som si dala a nic. 😠 Ty ako si na tom?Citis sa dobre?

luly3
10. mar 2011

@renattka24 hej hej fajn mi je 😉 počuj a nemôžeš byť tehotná sprav si test,
veď ty to mešká asi 10 dní nie???

tinusasa
10. mar 2011

dievcence som po prvom neuspesnom ivf a mrchu som dostala 4 dni po vysadeni liekov a zaujima ma po akom case ste dostali dalsiu mrchu. Chystame sa hned na prve KET tak ma to zaujime ako dlho musim cakat 😒 dakujem

xeroma
10. mar 2011

@tinusasa ja mám za sebou práve druhé neúspešné IVF a tiež som zvedavá kedy príde ms. Pri prvom IVF mi druhá prišla až cca na 65 deň. Ale niektoré baby chodia na vyvolávačky. Ja si radšej počkám, nech pekne poctivo príde, lebo cpať do seba dalšie hormony sa mi už nechce.

renattka24
10. mar 2011

@luly3 No bolo by pekne keby si mala pravdu,ale mam uz priznaky.....takze urcite pride. 😀 Snad uz pride lebo ma poraza z toho.......Ja som to pocitala a dnes je to presne 31 dni od poslednej mrchy....vlastne od tej co som dostalo po neuspesnom KET.....tak cakam dalej.Drz sa. 😎 Uz nech sa pridame k bbtine 😀

ondre
10. mar 2011

@frogiina ako sa mas? uz je lepsie. ja som skoncila, neni tam nic mrazacikovia sa neuhniezdily . takze zleeeee

frogiina
10. mar 2011

@ondre joooj to ma mrzi ☹ ☹ ☹ . a mate este nejekych mrazacikov? mne je uz lepsie. lezim a oddychujem. budem najblizsie 2 tyzdne asi doma. v pondelok idem na dalsiu krv a aj na sono. ze uz by malo byt nieco vidiet.

ondre
10. mar 2011

@frogiina tak si davaj na seba pozor 😲 a iba oddychuj. no este 2 embriijka ostali ☹ . len teraz neviem co dalej. nemam sil ist zas do toho a skoncit porazena 😢 . tak dneska som si vybavila endokrinologicku a liecitelku 😎 . tak uvidime.drzim ti moc palce a zelam ti to. 😀 😀 😀

frogiina
10. mar 2011

@ondre preco endokrynologicku? je nejake podozrenie, ze mas nieco so stitnou zlazou? ja by som dlho necakala 🙂 , nech tam tie chudatka dlho nemrzu....mozno teraz len po jednom vkladat, ze ak by to naaaahodou zase nevyslo, aby este nieco ostalo a nemusela si podstupovat znovu celu stimulaciu...velmi aj ja drzim palce...

ondre
10. mar 2011

@frogiina no nikto mi neodporucil kontrolu stitnej,iba baby tu na modrom konikovi,tak som zvedava. no urcite po rozmrazeni prezije iba jedno embriijko na to som uz pripravena,pretoze mi museli rozmrazovat 2 nadobry embrii a ak by aj prezili obe asi by to nebolo moc dobre kazdy 2 mesiac byt na pnke.

tinusasa
10. mar 2011

@xeroma ahojky 🙂 mne vyvolavacka kazi cyklus lebo ked som sla na laparoskopiu tak mi pichli vyvolavacku dostala som mrchu ale o dva tyzdne mi prisla opat tak ako mala prist 🙂

annamary27
10. mar 2011

@tinusasa ahoj,mne prišla druhá ms po prvom ivf na 13ti den cyklu a po druhom ivf meškala druhá ms 2týždne.vtedy som si aj myslela,či motyka nevystrelila,ked nechodila,ale ma len naťahovala.

deni73
11. mar 2011

@tinusasa Ahoj, no ja čakala až 45 dní na ďalší ms po 1. ivf, už som začala mať obavy, ale doki ma ukľudňoval, nech neidem na vyvolávačku, nech čakám. Je to individuálne.

ivica7793
11. mar 2011

už som doma....konečne....v utorok večer ma hospitalizovali, dostávala som infúzie, injekcie.... aj doma musím ležať...na utz do GF idem až 22.3., tak dúfam,že dovtedy bude všetko OK

a Vy sa tu ako máte?

qwertinka
11. mar 2011

ahojte babulky, mozem sa k vam pridat? vsetko to tu sledujem 🙂 bola som tu uz pri dlhom 14 dnovom cakani po transfere a zatial to tak vyzera ze sa nam podarilo IVF na prvy krat. sice ma mimco trosku zo zaciatku natahovalo (prvy test na 12 den negativny, krvicka na 13 den len 29,29, potom opakovanie krvy kazdy druhy den a posledna krv bola najsamlepsia a v pondelok ma uz caka sono, dokonca som mala aj mrchu len o den neskor ako by prisla povodne ale bola len trojdnova).
@ivica7793 som sa uz o teba bala ze co sa s tebou deje ked sem nechodis. som si aj myslela ze ta asi vzali do hospital ked si tu nebola od utorka. som rada ze ti vsetko dobre dopadlo. veru treba sa setrit a nebehat po obchodoch. ja teraz doma len lezim a snazim sa malo hybat aj ked nie vzdy sa to da. ak sa smiem spytat preco ides az tak neskoro na sono? a nejdes k svojmu gyndosovi v meste? tak sa mi zda ze sme mali podobny den trasferu. ja som mala 12.2. ja uz teraz budem chodit len k svojmu gynekologovi v meste. tak drzim palce nech vsetko dobre na sone dopadne a ziadne komplikacie. a este nieco. mas uz aj nejake priznaky? lebo mne nic nie je 🙂)) len sa mi da spat cez den a v noci buntosim 🙂
ostatne babulky ktore cakaju mrchu nech vam rychlo pride aby ste mohli ist na KETko a potom uz len chytit ten tehu virus.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre