• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

17. novembra 2017 
@tinusasa nemyslím si, že by to mohlo ovplyvniť :wink:
18. mar 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba jej tak drzim palce a som rada,ze kontrola dopadla dobre.daj potom vediet kedy je ket :slight_smile:
18. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete ci sa ma Utros brat presne na hodiny???Ja robim na 2 pracovne zmeny a poobednu chodim domov az o pol noci a v praci si to teda nemam kde davat.Co mam teda urobit ked mi ho nasadia? :grinning:
18. mar 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ahoj,utroš by sa mal brať presne v 8hodinovom intervale,+ - 1kodina a ked si ho nevieš dať odspodu tak ho môžeš zapiť,ale to budeš po nom možno trochu oťapená.
18. mar 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27Ahojky. Dakujem za radu.No myslis ze by som ho mohla zapit?Citala som ze sa zapija len vo vynimocnych pripadoch...No skusim sa spytat mojho Docenta ale ten bude zasa strasne mily a zasmeje sa mi do tvare ako minule ked som sa ho nieco pytala.....Ved uvidim.Za tyzden tam idem tak som zvedava co mi povie.
A ty si ako na tom??
18. mar 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mabumi po ET mi akurat urobili krvny test(negativny vysledok), uz som mala aj menzes, takze motyka nevystreli. Inak je to sila, ako sa to lisi od jedneho CAR-U ku druhemu, no ja neviem, ale uz aj konkurencia by ich mohla dotlacit k tomu, ze by tie vysetrenia robili vopred, pokial by to diagnoza resp. planovany zakrok vyzadoval. Co dodat, ono to vsetko aj tak hovori samo za seba. Ibaze co nam ine zostava :angry: , len to vsetko nejako pretrpiet, v lepsom pripade sa poucit od inych vopred. :wink:
18. mar 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ahoj velmi sa tesim..nech uz mam za tym...ja uz som na PN......drzim i palce nech ti kontrola dopadne dobre..... :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 ahoj utros by sa mal kazdych 8 hodin?mne docent povedal ze si mam 2 tabletky vlozit kazdy vecer.... :slight_smile:
19. mar 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miminap dakujem...a ty ako pokracujes? :grinning:
19. mar 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba Tak to Ti verim,ze sa tesis.A neboj urcite to dopadne dobre.Budem na Teba mysliet.Je dobre ze si doma v klude.Ja tiez asi opstanem doma ale az ked budem musiet uzivat ten Utros.
Ak mas uzivat Utros len vecer tak sa nelakaj to je v poriadku ale napr.ja ho mam uzivat 3x denne -2 cipky....takze preto som sa pytala na ten casovy rozdiel......Drz sa
19. mar 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba no..cakanie je najhorsie na celom tom, co som uz preskakala. vzdy na nieco cakam, uz som z toho na prasky. :sweat_smile: no co mi ostava, inak, utrogestan predpisuju vzdy podla potreby a nemusi sa brat kazdych osem hodin. ja som vzdy vkladala po dve a to dva krat alebo tri krat denne. podla situacie. doktor sa vzdy rozhodne.
19. mar 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,tak od piatka uzivam veeeeela liekov na pripravenie maternice pred KET...pripadam si ako zavislak,presne v niejkay cas tabletka....je ich vela,dufam,ze sa z toho moj organizmus nezblazni :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Euthyrox,Prednison, anopiryn,,Estrofem...) bleeeeeeeeeee
20. mar 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba ahoj,tak to je podla toho ako ti ho naordinovali,ja som mala brať 3*2tablety,takže mi to vychádzalo každých 8hodín.
21. mar 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka fiiha to sa az tolko liekov papa....a na zvýsenie sliznice je ktorý liek ..lebo ja sa chystam na ET a mam nizku sliznicu :slight_smile:
21. mar 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ano,ale vsetko su fajn lieciky na maternicu a aby som si nevytvorila protilatky proti miminku ,docent sa rozhodol,,zabojovat,, na zvysenie sliznice je Estrofem... :sweat_smile: ,dnes zvysujem davku a 31.3 na kontrolu a sup ,sup na KET
21. mar 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka silno drzim palceky...neboj vyjde to :slight_smile:
21. mar 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 dakujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,snazim sa byt optimista,ale nie vzdy sa to dari....hlavne ked si spomeniem cim som si preskakala :wink:
21. mar 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka Vitaj v klube:slight_smile:)))Ja toto vsetko az na Euthyrox uzivam uz 2x.....tak snad sa nam to podari :grinning: A myslim ze organizmus sa nezblazni iba ak my z toho cakania :grinning: Takze mozno budeme cakat spolu :sunglasses:Ja idem v piatok na kontrolu a snad tak za tyzden pojdeme na to :sunglasses:
@tuzba Moc Ti drzim na zajtra paste, budem na Teba mysliet a ty tam chod s usmevom a odchadzaj s pocitom, ze sa to poadrilo :sunglasses: Drz Sa.pa
21. mar 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 supeeeeeeeeeeeeeeer,konecne sa nasiel niekto kto papa ,,lekaren,, jasne,ze to vyjde a coskoro sa budeme obe vytesovat z mimi....,mozem sa opytat kolko mas mrazacikov?
21. mar 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 dakujem ti mooooooooc.... :grinning: zajtra sa ti ozvem....papa :grinning: :grinning: :grinning:
21. mar 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka no to ti verim ...hlavu hore a ocakavam dobre spravicky :wink:
22. mar 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka No a ty ides prvy krat??Ja uz 2x tak snad mas pravdu :sunglasses:
Mam este 13 mrazacikov tak som zvedava co mi povie v piatok.Som si to pocitala a tak koncom buduceho tyzdna to bude 20 dni co papam lieky, a minule som isla na 20 den po papani liekov na KET.Tak uz sa tesim.Budeme spolu cakat. :grinning:

@tuzba Ako ??Vsetko dopadlo dobre?Nezabudni hore nohy :grinning: :grinning:
22. mar 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renattka24@ ahoj,ano ,prvy krat a len jeden mrazacik :unamused:,to by bolo super,ak by sa aj u mna rozhodli aspon na 20den robit vklad...jasne,budeme spolu cakat mimi,s niejakym tyzdnovym odstupom :slight_smile:

22. mar 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makovicka53 ahoj,kedy by si mala mat planovany ET?kolko mas vajicok?
22. mar 2011 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka ahojky este sa len chystam na OPU tak mudrejsia budem po :slight_smile:
22. mar 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ahoj vsetko dopadlo dobre....teraz uz len cakat 14 dni na vysledok.... :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba Tak to som velmi rada,ze je vsetko v poridaku.Teraz to cakanie....no zabavku si musis nejaku najst :grinning: Ale snad za tyzden budem uz aj ja cakat :sunglasses:
Kolko Ti vkladali?
22. mar 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tuzba :wink: teraz to dlhé čakanie ja som tiež mala dnes ET :slight_smile: tak nech na konci máme // :wink:
22. mar 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 ahojky a OPU si uz mala?ja idem zajtra..
23. mar 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renattka24 prepac uz som si preciala ze ides na KET :slight_smile:
23. mar 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok