Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

majka2309
11. mar 2009

ixi a majkabb...dakujem velmi pekne ste zlate---modlite sa..bezim domov paa

ixi
11. mar 2009

nebez chod pomali a davaj na vas pozor

majkabb
11. mar 2009

pa a urcite sa potom ozvi pa

janula13
11. mar 2009

maji, aspon tak, domov a klud a lezat!!!kamoska takto spinila, tiez jej len kazali lezat a klud nic viac a bohuzial aj tak o babo prisla..ale dalsia tiez spinila a zase neprisla, je tehula, tak je to na tom co mas v brusku, ale aj na tebe, fakt lezat a keby sa to zosilni, ci sa objavi krv uz nevahaj a sup na pohotovost, nestoji to zato aby si si potom vycitala ze si nesla..

elisa7
11. mar 2009

ahojte...tak ja som utekala na pohotovost v pondelok vecer-na t.papieri som si nasla jasnocervenu krv a spanikarila som... pockala som si tam dve hodiny na doktora,ale bol velmi zlaty-povedal ze nevidi pricinu krvacania (medzitym to uplne preslo),pozrel ma na UZV,videl dve dutinky,ale povedal ze na viac je este skoro a poslal ma domov lezat na min. dva tyzdne na PN.Tak poctivo lezim,po krvi ani stopy, ale stale trochu spinim (vzdy len na t.papieri).Vcera som bola v CAR,mam prist o dva tyzdne na UZV a dovtedy kludovy rezim....

elisa7
11. mar 2009

janula v ktorom tyzdni si mala prvy UZV? a chlapci boli rovnako velki?

kuspitka
11. mar 2009

elisa ty mas uz zasebov tolko IVF???a aky mas problem??

elisa7
11. mar 2009

kuspitka...mne ziadny problem nenasli, nas problem je v manzelovom spermiograme....

kuspitka
11. mar 2009

elisa a preto sa vam nedarilo???

elisa7
11. mar 2009

no povedali nam ze s jeho SPG je to prakticky nemozne prirodzene otehotniet-a napriek tomu sa nam to 2x podarilo (pred siedmymi rokmi- odvtedy nic)
kuspitka Ty uz mas 2.IVF za sebou alebo pred sebou?

kuspitka
11. mar 2009

tak ja mam pred sebov uz si picham a zajtra uz dve si budem pichat

elisa7
11. mar 2009

tak drzim palce...v ktorom centre?

kuspitka
11. mar 2009

helios....dakujem ved aj ja tebe drzim palce

angel78
12. mar 2009

Ahojte dievcata, citam vas pravidelne, ale po prvy krat som sa odhodlala k vam pridat. ja uz mam za sebou tolko ivf cyklusov, ze to ani pekne neni. teraz som cakatelka na tehotensky test. prenos mi robili v Brne v nedelu, takze dne s je to 4 den a ide to straaaasne pomaly.chcela som sa Vas opytat, ci ste mali niektora skusenost s OHSS, ze na 3 den po transferesa zhorsil a potom sa to zase zlepsilo. lebo mne sa to stalo a tak uvazujem, ci je to dobre a ci nie. viem, ze vraj to znasobuje sance, ale ked zhorsenie trvalo len den az dva...?? prosim podelte sa o skusenosti.

dicinka1
12. mar 2009

angel...velmi ti drzim palceky...tentoraz to musi vyjst...jednej babe sa podarilo az na 7 krat...

ja som mala OHSS..a otehulkovala som..a bolo mi dost zle...mala som brucho..ako teraz co som v 7 mesiaci 😀 a ta bolest vajecnikov,ani nevravim..chodila som zhrbena..ale doky mi povedal,ze urcite tehulka budem..a tak aj bolo..o par dni sa to zlepsilo...aj ked vajecniky som mala trosku vacsie,ale to mi uz nevadilo..hlavne ze som bola tehulka 😉

majkabb
12. mar 2009

ahoj Angelka ,,tak ja som na tom presne ako ty ,,bolest zacala 3 den po ET ,,dnes som 6 a uz to prestalo ,,nie uplne stale citim tlaky ,,ale uz je to ovela lepsie ,,,dnes som sa uz konecne bola aj prejst v meste ,,doma mi zacina sibat 😀 ale utekala som domov ,,uz som mala dost 😵 dnes som bola na kontrolu ,,tak sa mi vajecniky trochu zmensili a tiez mi doktorka vravela ,ze je to dobre znamenie ,,ze zeny s OHSS maju vacsiu sancu 😵 😵 😵 ,,test si robim az na buduci piatok ,,tak dufam ,ze to vydrzim ,,,,,,

janula13
12. mar 2009

elisa ahoj, tak som rada ze ste ok, a hlavne ze uz videl dve dutinky, tak potom ta uz oficialne mozeme privitat medzi nami dvojickarkami 😀 ja som bola na prvom utz ked som bola 7tt+0, chodi sa okolo 8tt, ja som bola trosku skor, riskla som to s tym, ze mozno este ani srdiecko nebude, ale uz boli, obe, tak okolo 8tt byva ale u niekoho az v 9tt..a co sa tyka velkosti babatiek, to je vselijake, moze byt medzi nimi aj 2tt rozdiel lekarka mi vravela, takze tym sa nestresuj keby je tam rozdiel, , medzi mojimi bol vtedy 1dnovy rozdiel, na dalsom v 12tt 3 dnovy a teraz co som bola bol zase jednodnovy..ono to kolise pocas celeho tehu..a vraj ked je väcsi rozdiel, ukazuje to na parik, tak vyzera to ze to aj celkom sedi, kedze moji su rovnaki, a su rovnakeho pohlavia..
tak sa drz aj s drobcekmi, davaj si na seba pozor a pis len dobre spravy uz 😉 srdiecka budu!uz sa na ne tesim 😀

kuspitka
12. mar 2009

dievcata ahojte....
tak ako lezite po transfere?????

angel78
12. mar 2009

dakujem dievcata,za povzbudenie. somz toho zmatane. jeden densa mi OHSS priznay zhorsia jeden den zlepsia. takze jeden den sa tesim, ze asi to zhorsenie znamena tehotenstvo a potom na dalsi den len malicke pobolievanie v podbrusku. no co uz, asi mi nezostane nic ine len cakat na test.ja som uz bola na transefere 7 krat a uz by som si naozaj zelala mimco.. 😒

majkabb
12. mar 2009

ahoj Kuspitka ...nelezim snazim sa normalne zit,,,,,,ja si myslim ,ze ak sa deticky uhniezdili tak uz to bude dobre a tie prve 3 kriticke dni som lezala....a ty ako ? ako pokracuje stimulka?

kuspitka
12. mar 2009

majka celkom dobre dnes picham gonal konecne.
inak pohoda.....tak za stujem ako budem lezat a co robit mam ked budem mat embrio v brsku...

majkabb
12. mar 2009

Agel ,,uz 7?????????/a zistovali preco ja to tak?????????

Kuapitka neboj coskoro budes aj ty mat v brusku emrbryjka ,,ako dlho budes este stimulovat?

kuspitka
12. mar 2009

tak mala by som 1tyzden aj 6dni...tak neviem kolko....
toto je tvoje prve IVF???
aj si si test robila???

majkabb
12. mar 2009

ano je to prve dufam ,ze posledne.............test nie ...az na buduci piatok ale stale ma to pokusa ,,pretoze som citala ze uz aj 6 den po et by mohli byt nejake naznaky ,,ale neviem

angel78
12. mar 2009

hej 7, no snazila som sa, ale nikto mi pricinu nevi povedat. teraz som sa rozhodla zmenit centrum a ist do Brna. Tam som mala pocit, ze konecne robia vsetko preto aby oplodnenie bolo uspesne. predtym mi nikto nikdy neorbil hormonalne testy a tak.. a teraz ano a pozistovali mi tam vselijake disalancie.. takze snad to uz vyjde. Ja som vyuzila vsetky pokusy cez poistovnu na SLovensku a mali sme aj mrazacikov, tkaz etak.. teraz sme mali sice len dve a tie mi ako morule vlozili v nedelu, takz euz len cakat. Majkabb ty si bola v akom centre?

kuspitka
12. mar 2009

majka niekto nema ani jeden priznak a je tehu.ja nechcem testovat radsej pockam ako sa trapit

majkabb
12. mar 2009

Angel ,,to ti nezavidim ,ale co vsetko zenska nevydrzi pre miminecko 😵 😵 😵 mi sme v zahranici ,,takze ziadne skusenosti na SK alebo CR nemam .......ja dufam ,,ze ti to vyjde ,,7 je urcite stasne cislo 😀 😀 😀

Kuspitka no prave ja mam bolesti az az ,,no ale to je OHSS a este ma strasne bolia prsie ,,do teraz len bradavky a tie prestali a boli ma zvysok 😖 😖 😖

kuspitka
12. mar 2009

ak mas OHSS tak to je iste ze si teh..ked to niekto mal tak to je iste tehu..neviem vsetci to vravia..

majkabb
12. mar 2009

Vies aj dnes som bola na kontrolke ,,tak sa mi to zlepsilo a doktorka mi vravela ,ze je to dobre znamenie..ale ja som niekedy velky skeptik ,,neuverim az ked neuvidim.....,,nechcem sa do predu tesit a potom to sklamanie....tak si stale nechavam taku rezervu ,,ze co ak............

kuspitka
12. mar 2009

ach moja stale asi tam co ak....
mna velmi bolia krize nic viac len to....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre