Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deny3
14. mar 2009

tak ja som hrala pekneblbú blondínu pred ním, ešte som sa ho aj spýtala, či sa nemôžu tie vajíčka a spermie pomiešať, to si mala vidieť jeho tvár 😀

dafy
14. mar 2009

deny3 no to si viem predstavit ja ked som k nemu prisla po rokoch aj s kartou tak som zo seba tiez urobila blbecka . taka som bola pri nom na nervy ze ked sa ma spytal ale tak doktorsky uz ani neviem ako ale mal na mysli ci tak som na neho civela a spytala som sa ho ako to mysli no proste hamba na usta no a ako sa on namna pozrel tak to ti poviem cervena som musela bit ako paradajka ale co uz prezila som to ale on si teda pomyslel o mne ze som....

dafy
14. mar 2009

ja nechapem ale polovicu toho co som ti pisala nepreslo lepsie povedane stred textu

deny3
14. mar 2009

tiež verím, že každej rozprávať dookola to isté musí byť otravné, ale čo som chcela vedieť, to povedal, a ostatné som si zistila tu. Ty si bola prvý krát na IVF? Aký máte problém?

dafy
14. mar 2009

mal na mysli ci sme cely ten cas isli na plno ale spytal sa to tak doktorsky tak som na neho civela......vloz si to dopredchadzajucej spravy prosim ta asi som tam ja nieco stlacila

dafy
14. mar 2009

nie uz druhy krat prvy som bola pred 6 rokmi vtedy sa to podarilo na prvy šup.ja mam nepriechodne vajickovody a nedozrieva mi vajicko .manzel ma spermie az velmi dobre aspon ich mal pred 6 rokmi teraz ho netestovali

deny3
14. mar 2009

dúfam, že aj mne to vyjde, už som povedala Hredzákovi, že na budúci rok som tam zas, on nemá problém robiť IVF aj do 50-tky, stačí, ak fungujú vajíčka, jefakt lenčisto biznis.

dafy
14. mar 2009

no hej je to pekny prinos penazi a hlavne teraz v tejto dobe ked nas stale pribuda a pribuda ja som bola zhrozena ked som prvykrat vosla do cakarne ved tam bolo min 12 zien.tak ja uz koncim idem okupat malu maj sa pekne

mayka
15. mar 2009

zdravim vsetky netrpezlive cakatelky. Mne ci sa viac priblizuje utorok tym som akasi nervoznejsia. 😀

majkabb
15. mar 2009

ahoj Mayka ,,to ti verim ,, 😎 a co rozhodla si sa ,,budes si robit zajtra test? 😝

mayka
15. mar 2009

asi ano. aj ked zrazu mam pocit, ze ked som uz pockala doteraz ci to uz nevydrzim do utorka. 😀 takze uvidim zajtra aky budem mat pocit. 😀
A ty ako majus?

majkabb
15. mar 2009

mozno by si uz vydrzala ,,ale niekedy je zvedavost dost silna ..... 😀 ved uvidis 😵
ja som na tom stale rovnako ,,furt ma to boli ,,ale uz som si nejak na tu bolest zvykla..vcera som bola v meste ,,tak ma zacalo pichat na pravej strane ,,musela som si sadnut ako stara baba 😀 😀 😀

mayka
15. mar 2009

len sa setri. ja sa citim celkom fajn. idem si lahnut trosku prave. 😉

majkabb
15. mar 2009

ok tak potom a papa 😎
ked mne sa uz lezat nechce ja som strasne energicky clovek a nevydrzim to dlho/............... 🙄 🙄 🙄

angel78
15. mar 2009

ahojte cakatelky, ste tu niektora?? ako sa mate?? nedockave??? 🙂 ja teda riadne. od vcera vecera ma zacali trochu pobolievat krize, tak verim, ze je to dobre znamenie 😀

majkabb
15. mar 2009

ahoj angel ,,,mna tiez bolia krize ,,,,som cim dalej nervoznejsia a pokusa ma to zajtra si testnut 😲
zajtra idem do prace ,,tak ma to snad trochu prejde ,,no neviem........ 😨

bonsai
15. mar 2009

ahojte dievčatá..v piatok som bola na KET..doniesli sme si domov jedného malého bojovníčka...od včera ma bolia prsia a cítim kríže..vravíte, že bolesť krížov je dobré znamenie?..mám v tom trocha zmätok..na IVF som bola v roku 2007 tak si už niektoré veci nepamätám..

majkabb
15. mar 2009

ahoj bonsai ,,,vitam ta medzi nami ,, 😉 vies 100%ti nemozem povedat ci to je dobre znamenie ,niektore baby nemaju ziadne priznaky,vobec nic a niektre trpia a maju bolesti ,mna prv boleli len bradavky ,tie prestali a bolia ma prsia na dotyk ,,ale musime verim ,,ze to je vyborne znamenie 😵 😵 😵

mayka
15. mar 2009

ahojte take priznaky mam aj ja ako vy a desne som sa vyhadzala za posledne dva dni. Ale uzivam 3x denne estrofem a 3x denne si po dve tabletky vkladam tam dole. Tak si myslim ze je to aj tym. A sem tam ma zaboli podbrusko ako ked mam mrsku. Ale podla mna to mali baby ktorym sa aj podarilo a aj tym co sa im to nepodarilo. Proste tie hormony si s nami robia co chcu. 😒

majkabb
16. mar 2009

Ahoj cakatelky ..tak ja som to nevydrzala ,,spravila som si test ,,je tam tienik ,,,slabucky ,ale jeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 mam sice citlivost 25 ,,tak to moze byt aj tym ,,cela sa trasiem ,je to prvykrat v zivote co mam posityvny test ,,viem este sa moze stat cokolvek ale aj tak ta radost je velka 😵 😵 😵

majkabb
16. mar 2009

Mayka ty si to dnes vydrzala?

mayka
16. mar 2009

majka, prva dobra sprava . Velmi gratulujem . Velmi sa z teba tesim . Spravila si mi velku radost. ja budem testovat vecer. Som sa rozhodla. 😉 Este si musim ist kupit test.

majkabb
16. mar 2009

jaj aj sa s toho tesim ,,chcela som to hodit do albumu ale ked to vyfotiim mobil ,tak tam nieje nic vydiet 😅 ,,stale sa trasiem ,,dufam ,z sa nic nestane,...... 😵
urob si teraz!!!!!!!nech v tom nesom sama!!!!!!!!!

majkabb
16. mar 2009

prepac ja som nevsimla ,ze ten test nemas doma 😀 😀 😀 tak urcite napis ,,ja dnes idem 1krat do prace,dufam ze to tam vydrzim ,ak nie tak sa zbalim a padam domov 😝

bonsai
16. mar 2009

majkabb..tichúčko gratulujem a teším sa s Tebou..skús si kúpiť s nižšou citlivosťou..a ktorý dník si po ET?..dúfam, že sa nemýlim...

majkabb
16. mar 2009

ahoj som 10 den po ,,,ja som sa rozhodla ,ze uz si nebudem robit ziaden iny test ,,vydrzim do piatku ,,to je moj oficialny testovaci den ,,a aj ja potichucky dakujem

mayka
16. mar 2009

majuska velmi sa tesim s tebou. Dufam ze to ja krvicka potvrdi

bonsai
16. mar 2009

na krv ideš v piatok...tak to už nie je ďaleko..niekde tu som čítala, že ak si žena urobí test, tak na krv ju objednávajú až podstatne neskôr..a dobre si sa rozhodla..aspoň Ťa to veľmi nerozruší..

dicinka1
16. mar 2009

ajojte.....

majka..kuk moj albumik..aj ja tam mam testiky...tienik je dobre znamenie...ja som si robila najcitlivejsie testy...10 ml 😉

mayka
16. mar 2009

babulky ten test mi ukazal dve ciarky. A aj ta druha je krasna. vecer si ju dam do albumiku. ja dufam ze ten test nebol pokazeny.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre