Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dicinka1
18. mar 2009

ajojte baby..

majkabb gratulujem 😵 😵 😵

mam z vas radost..

inac bavili ste sa o tt...ja som si to tiez dala od poslednej mrsky...doky mi povedal,ze mam termin 5 juna...a poslednu mrsku som mala 29.8.2008 😵 a velkost babetka pasuje na ten tt aky mam 😵

angel78
18. mar 2009

ok, paa 🙂

majkabb
19. mar 2009

dobre rano kocky ,,ako dnes??????????ja tak zle spim ,,som ako zbity kon 😀 😀 😀 😀

Dufy o jakej mas vysledky ,,budem netrpezlivo cakat a hlavne ocakavam positivny vysledok!!!!!!

angel78
19. mar 2009

ahoj, majkabb. ja tiez toho moc nenaspim, stale sa budim. zato dnes som sa nutila si pospat, tak somsa pred pol hodinkou vytrepala z postele, ale nic moc to nebolo ☹ dokonca sa mi snival taky sprosty sen, ze som zacala krvacat, fuuj 😝 🙄 a ty ako tehulka? co mas nove? ako sa citis??
dufy drzim straasne palceky a myslim velmi na teba 🙂

mayka
19. mar 2009

babulky ahojte, prisla som nakuknut na chvilku a pozdravit vas. 😉

Nasla som temu na konikovi v spolocnom termine " NOVEMBROVKY 2009" Tak fcuuuul chodim aj tam.

majkabb
19. mar 2009

angel ,,ty mas ale sny!!!!!!!!ja hlavne sa stale zobudim na to ,ze ma bolia krize!!! 😖 Inak celkom fajn ale som unavena.....stale nemozem uverit,,ze sa to podarilo!!!!!

angel78
19. mar 2009

no ja viem co mam robit, tie sny si clovek nevybera 😒 ale hned som ich zahnala 😀 mna tie krize tiez bolia. vcera som bola trochu po obchodoch a kazdu pol hodinu som si musela sadnut ako ma boleli 😀 takze verim, ze zajtra budu // 😀 😀

majkabb
19. mar 2009

verim ,,aj ja to je tvoje prve ivf?

angel78
19. mar 2009

nie uz 4 a mam za sebou aj 4 KET a a 4 ET a jeden native.. pokazde neuspesne, teda raz pozitivne ale nakoniec to bolo mimomaternicove ☹ takze sme vysadili lieky a babatko odislo samo..

majkabb
19. mar 2009

ach jaj to je mi luto ,,nemas to lahke ,,tak verim ,ze sa to tentokrat podarilo....... 😵 😵 😵 a mala si nejaky velky problem ,zistovali ,,preco sa to tolkokrat nepodarilo?

angel78
19. mar 2009

no to preco sa to tolko krat nepodarilo nezistoval nikto, ze preoste je to tak.. ale ani mi nikdy nerobili hormonalne testy az teraz v Brne a pozistovali vselijake disbalancie tak si myslim, ze to koli tomu. vies v tom centre kde som chodila predtym, tak tam im islo hlavne o pracy a nie o to aby zena otehotnela.. a ty? vy sa uz tiez nejako dlho snazite, ze?

majkabb
19. mar 2009

coze to su zmetkovia!!!!!!! 😠 tak teraz sa to urcite podari!!!!!!!
je to moje 1ivf tak som stale z toho dost mimo ,,ze test ukazal 2.....dufam ,ze to vydrzi....snazime sa 4roky ani neverim ,ze to tak rychlo ubehlo... 😝

mayka
19. mar 2009

majkabb, 😉

angel78
19. mar 2009

no ti poviem, bola som taka nastvana!!
a tie 4 roky ste skusali prirodzene? mas nejaky problem ty alebo tvoj drahy?

majkabb
19. mar 2009

ahoj Mayka--tehulka!!!!!!!
no snazili sme sa priridzene ,,vies ten proces prv hormonalny profil ,,ten som mala ok,potom nasedie liekov na ovulku a potom laparka ,,kde zistili tie neprechodne vajcovody... tie sa mi zdeformovali po operacii nadora na pravom vajecniku..... 😀

zuzanka.h
19. mar 2009

ahojte baby ja tiež čakám na výsledky po prvom transfere ET som mala 11.3. tak som už na prášky snažíme sa otehotnieť už 4 roky

majkabb
19. mar 2009

kocky na chvilku musim odskocit ,,ozvem sa neskor....pa som zvedava na Dufy ,,vobezc sa dnes neozvala 😲

majkabb
19. mar 2009

ahoj Zuzanka ,,vitaj medzi nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mayka
19. mar 2009

zuzanka drzim palce. Kedy ides na krv?

Angel aj tebe drzkam palce . Mimi si uz zasluzis po tom vsetkom... 🙂

majkabb kedy sa presuvas k novembrovkam 2009 ? 😀

angel78
19. mar 2009

vitaj zuzanka, a ako sa citis? drzim palceky nech to uz vyjde.. sme tu na tom rovnako, skoro rovnako sme cakatelky, tegda majka bb je uz tehula 😀 musime si z nej brat priklad

zuzanka.h
19. mar 2009

tak to hej budem sa snažiť brať si také výborný príklad. Ja idem na krv v stredu 25. ak sa dovtedy nič neudeje

angel78
19. mar 2009

ja uz zajtra a uz som z toho na nervy. este stale som netestovala ani doma, aj ked ma to velmo pokusa ked tu citam ako dievcata testuju o sto sest 😀

zuzanka.h
19. mar 2009

no.... tak to bude TT keď si nedostala ešte mrchu!!!!

angel78
19. mar 2009

no pevne verim, ale utrogestan ju moze drzat, uz som to tak mala.. ale verim, ze to bude dobre, lebo po prvy krat ma bolia krize, takze dufam, ze je to pozitivny sprievodny znak 😀

zuzanka.h
19. mar 2009

supeeeeeeeeer držím päste- koľko pästí toľko štestí

angel78
19. mar 2009

😀 aj ja tebeeee dalsie pasticky do partie 😀 a ty ako sa citis?

zuzanka.h
19. mar 2009

mňa bolí brucho ako na mrchu inak nič. inak aj som bola v utorok nervózna ako pred ňou som si poplakala uvolnila hormónový ventil a zase dobre. len to brucho ☹

angel78
19. mar 2009

Dafy ako? uz mas vysledky???

angel78
19. mar 2009

Zuzanka, to je dobry znak, len nech mrcha ozaj nepride 🙂

dafy
19. mar 2009

ahoj teraz som dosla domov vysledky budu az o pol druhej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre