Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

surik
30. sep 2008

ahoj misik1,
ET som mala pred 4 dnami (v piatok). Neviem ako to stale nemysliet. Uhniezdilo sa uz? Furt sa pozorujem. Zacina mi z toho sibat. Bojim sa aby som si to nepokazila svojou psychikou.
A to som uz po druhom ET, v maji sme neboli uspeni.

Kedy si bola na ET Ty? Uz mas nejkay ysledok?

katy2
30. sep 2008

ja sa tiez pridavam.... ET vcera...... ale verim, ze to rychlo zbehne..... hlavne, nech je zaver pozitivny 😵

dicinka1
30. sep 2008

aj ja aj jaaaaaaaaaaaaaaa

katy2
30. sep 2008

dici, ved ty uz vies vysledok 😵 😵 😵 😵

dicinka1
30. sep 2008

este to nie je iste..pozri do albumu..bojim sa aby hcg neklesalo..

katy2
30. sep 2008

dici, sledujem tvoj album.... ale na tvojom mieste by som uz netestovala... alebo az o par dni.... tazko je nieco vidiet po par hodinach.... vydrz.... zajtra drzim palce na krv, nie je to trochu skoro?

dicinka1
30. sep 2008

no 10 den..ked mam hcg uz v moci..tak bude aj v krvi,nie? 😉

katy2
30. sep 2008

to je jasne.... ty si optimistka... to je dobre.... takze na testy sa uz vykasli... zajtra drzim palce.... 😉

misik1
autor
30. sep 2008

caute, tak sme uz 4 cakatelky po ET..dici, ty ides teda zajtra na krv, si si to prelozila? potom ja v piatok, no surik predpokladam o tyzden po mne a katy potom v pondelok...a verime, ze vsetky pozitivne....
ako sa citite?

dicinka1
30. sep 2008

ja som si to prelozila..pretoze cely vykend cakjat na vysledok...lebo odtial ide krv do ke...a potom sa to vrati...trva to 2 dni 😉

ja sa citim fajn..ziadne bolesti...nic

misik1
autor
30. sep 2008

jasne, ja ho budem mat v piatok na obed

dicinka1
30. sep 2008

keby som sla do ke..ku hermimu.,.tak budem vediet vysledok do 13-tej..ale hore dole sa trepat po vlakoch..

aanetta
30. sep 2008

Ahojte.tiez sa pridavam do cakateliek.ja som po KETe.

dicinka1
30. sep 2008

baby..mne hcg stupa pocas dna..nie pocas noci..to je divne ,nie?

aanetta
30. sep 2008

Dicinka na tvojom mieste by som uz netestovala.zbytocne sa tym stresujes.neboj bude to dobre 🙂

dicinka1
30. sep 2008

vies velmi sa bojkam ze to klesne..je to normalne,ze cez den mi to stupa?

aanetta
30. sep 2008

nebojkaj,hlavne ze su tam // 😉
ved zajtra ides na krvicku,nie?

misik1
autor
30. sep 2008

didi neboj a nestresuj sa fakt, ublizujes tym tomu malemu drobcekovi, co ma byt bude a tym si to len zhorsis...
ahoj aanetta a ty si kolky den po KET?

aanetta
30. sep 2008

misik ja som dnes 3 den po KET

ufko
30. sep 2008

ahojte kocky cakajuce na to najkrajsie v zivote 🙂
ja som 12 den po KETke a poviem Vam je to psychoska 🙂vkladali mi dvoch malinkatych a teraz uz len cakam..
nerobila som si ziadny test 🙂 nie som ako Ty dicinka, ze kazdu chvilku sa testujem 🙂 podla mna tie testy dost silno ovplyvnuju psychiku, lebo ked sa ukaze / sme smutne, ked sa ukazu // tesime sa a potom to nakoniec krvicka nemusi potvrdit ...takze mam to uz len za dva dni a teda musi trpezlivo cakat 😉

aanetta ako sa citis ? mas rozdielne pocity ako pri IVF ? ja mam pocit, ze ano, prsia mi sice troska narastli, ale to je tak vsetko..asi 6 den po ket ma bolelo brucho, dnes rano tiez trocha, ale inak nic.. mrchu mam dostat teraz vo stvrtok a to je aj vlastne den odberu krvi..

babulky, vsetky sa drzte a hlavne usmievajte sa 😉

aanetta
30. sep 2008

ufko toto je moje druhe KETko.ET bol odlozeny kvoli OHSS.ci mam rozdielne pocity nedokazem povedat,nakolko som tak kratko.a ani sa nechcem sledovat pretoze pri prvom KET som mala tisic priznakov a nevyslo to....takze tak.
tak ti drzim silno pasticky nech to vyjde 🙂

misik1
autor
30. sep 2008

super, ze si tak pozitivne naladena...tak nech je stvrtok pozitivny krvny test...ten je vazne dolezitejsi ako tie mocove...

ufko
30. sep 2008

dakujem Vam kocky..uz sa stvrtka neviem dockat 🙂 ci uz tak alebo tak, aspon budem vediet na com som a tomu aj pripisovat moju momentalnu nervozitu 😉 neboj aanetta vyjde to, nam vsetkym to raz vyjde !!!!

misik1 kolky den si po ET ?

Holky, drzte sa.. ja idem uz domov z prace a na net sa pozriem az zajtra na obed..dufam, ze tu budu same pozitivne mysliace buduce mamicky 🙂 🙂 🙂 🙂 papa

misik1
autor
30. sep 2008

ufko ja som 11 den po ET...v piatok idem na krv

dicinka1
30. sep 2008

ufko..kazdu chvilu nie..len kazdy den 😵
aspn viem na com som,ci sa mozem tesit,alebo nie,a nenamyslam si hluposti,ze mam nejake priznaky,atd..netestovala som len ja...a inym to tiez vyslo,aj ked testovali...nie je to vobec na psychiku...zalezi na tom,ako sa k tomu stavias...teraz viem,ze sa mozem tesit na zajtra.. 😀

mmonna
30. sep 2008

ahoj Dicinka....som tu prvy krat,preto som s toho nejak vyplasena,a neviem,ci sa medzi vas budem vediet zaradit...

aanetta
30. sep 2008

mmonna aj ty si po transfere?kolky den?

mmonna
30. sep 2008

ja som po dvoch neuspesnych teh.testoch po prvom transfere,a velmi som bola nestastna.....ten druhy som mala len v piatok....este stale mi je do placu,takze ked vy sa tak tesite neviem,ci sa sem k vam vobec hodim☹((a ci vas len nejak v zlom neovplyvnim....

aanetta
30. sep 2008

to je mi luto ☹ aj mate nejakych mrazacikov?

misik1
autor
30. sep 2008

mmonna a mas aj krvne testy za sebou?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre