Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
16. júl 2008

zuzanka ja už som z toho hotová však uvidíme čo povie krv ...

obelix áno bola som stimulujem Fostimonom 4 ampulky ... asi áno ja som mala také svetlo modré nohavice a biele tričko, vlasy zopnuté a taký čierny výrazný rám na bríloch ... a ty?

zuzanka2
16. júl 2008

obelix, ja som stimulovala Puregonom, na ktorý som vôbec nereagovala a zo 75IU mi zvýšili dávku na 250IU a až potom narástli, neviem asi je to individuálne kto ako reaguje...

obelix
16. júl 2008

gregy sakra nejako si nespominam. asi skleroza. uz mam vysoky vek a narok na zabudanie 😀 😀 😀 pockaj porozmyslam. ja som bola prva na krv aj UTZ . biele nohavice, dlhe vlasy a cierny ram na okuliaroch. spominas ?
sakra aj s fostimonom.

gregy
16. júl 2008

tak to sme sa asi nestretli lebo ja som prišla asi až tak okolo 8 ... veru do pekla aj s fostimonom!!!!

obelix
16. júl 2008

zizu ja viem ze je to individualne, ale ja som pred 3 rokmi pri prvej IVF mala Gonal a mala som podral doky uplne super nad maxi 4 vajka. a nic. a teraz mi dali radsej Fostimon vacsie davky a nic. sakar aj pri 4 IUI som mala viac vajok. a to som mala 3 IUI s Merinalom a jednu s Fostimonom. nechapem. Injekcie mi picha manza, lebo je v tom uz odbornik, pichal 4 IUI a jednu IVF a zvladol to, tak v tom urco nie je problem. Lekvar nic nepovedal, len ze je toho malo a treba zvysit davky. som nejaka precitlivela z toho, lebo som sa tesila, ze ked mam take davky, tak budem mat aj zmrzliny atakto. neviem ci sa to este rozbehne !
idem si fnuknut do klavesnice.

zuzanka2
16. júl 2008

Gregy budem držať palcičky, a o druhej pozerať sem čo ti povedali..

obelix
16. júl 2008

jáj gregy to som uz odchadzala a nariekala manzovi v parku na lavicke do telefonu. isla som domov a pichol mi este ten 4 fostimon. nech to uz jede. uz mam dnes v sebe 4 ihly a som derava ako rešeto ! snad sa mi to este rozbehne. myslis ze to tym fostimonom ? nech mame na co nadavat 😝

sylvyka
16. júl 2008

ahojko baby zuzi ako sa mas ??? ja sa neviem dockat piatka sa stretneme dufam 😉 drzim palceky

pahu
16. júl 2008

Babule aj mne postupne zvysovali fostimon.. Zacala som s dvoma ampulkami, potom som mala 3 a nakoniec 4.. A 5 vajicok. Tak vydrzte, mozno sa to este rozbehne 😵

Zuzi ja neviem.. Mas nejake tehulkovske priznaky? Mna ukrutne bolia bradavky, nosim len sportove podprsenky, tie tielka, do predvcera som mala aj tlaky v podbrusku a obcas pichnutia a caste cikanie. Ale podla mna to moze byt aj z hormonov... A ty ako? 😨 😀

zuzanka2
16. júl 2008

sylvyka ahooooj 🙂 a ty ako sa máš??V piatok sa určite vidíme

No ja som mala včera brucho ako keby som mala o minútu dostať mrchu, dnes je to trochu lepšie, občas ma vpravo pichne a trošku citlivé prsia, tak neviem....

obelix
16. júl 2008

pahu a ktory den si mala odber ? ako si to zvladala ? myslim to zvysovanie davok ? ja som strasny nervak a furt sa stresujem. viem ze to nepomaha, ale co sa dam utratiť ? bojim sa, ze ked sa nepodari tento pokus, tak ten posledny treti uz fakt asi nezvladnem. sakra a to uz mam 34 rokov ☹

sylvyka
16. júl 2008

ahojko pahu no tak priznaky mame rovnake ale dnes vecer ma zobudila zimnica akoze som mala zas prdky ale preslo to dnes som uz aj v praci 😀

sylvyka
16. júl 2008

zuzi mna picha aj vpravo aj vlavo 😀 si robim srandu ale veru neni to sranda ale musim byt pozitivna a to teda som 😉

zuzanka2
16. júl 2008

sylvyka ja tak neskutočne stresujem a bojíííím, hrozné neviem si pomôcť ☹ a ty si necítila brucho ako pred mrchou?

gregy
16. júl 2008

obelix aj sa som fňukala manželovi do telefónu, a to ti kázal dr. že si máš pichnúť tú štvrtú ampulku už dnes? lebo mne ked v pondelok povedal že budeme asi zvyšovať dávky tak mi pripomenul že mám počkať na výsledky krvi ...

ozaj pahu a máš neakých mrazáčikov?

sylvyka
16. júl 2008

ano sem tam som citila brusko ako pred mrchou neboj bude to perfektne 😉 vies ja tiez troska stresujem a vsimam si aj nemozne veci napriklad ma strasne boli jazva po laparo akoze hrozne a to som predtym nezazila

cicuska
16. júl 2008

nno toto pisla som prispevok a ma to zrusilo tak zeby budem pisat odznoova? 😒
Tak som len chcela napisat stimulantkam ze je to v pohode a ze tie hormony su take lenive 😀 aj aj som mala rovnaky problem aj ma 1.krat stopli, z toho nesmiete smutit, a druhy krat pozite cakame dvojicky 🙂

pahu ty ako ktory den si po ET, 5.?

pahu
16. júl 2008

Obelix, odber bol az 17.DC a zvycajne som mala ovulku bez liekov okolo 14.DC... 😉 A zvladala som to O.K., lebo som si vzdy ked mi upravili davky povedala, ze super, takze nieco sa so mnou urcite deje a akeby mi ich nezmenili, tak sa to nedeje.. Upravili ti aj Decapeptyl? Mne potom z neho polovicu ubrali a Fostimon pridali... 😉

Sylvy, ty ides na krv v piatok, vsak? 😀

sylvyka
16. júl 2008

cicuska boze to je uuuuzasne vam drzim palceky 😉

zuzanka2
16. júl 2008

sylyvyka bolí ťa jazva?? to je zaujímavé 😕 , ja tiež verím, že to bude perfektné, uvidíme v piatok a mne sa ešte trochu točí hlava, neviem či to môže byť z toho...

obelix
16. júl 2008

gregy, povedal, ze zvysit davky, tak som mu povedala, ze uz mam pichnute 3 a na to nepovedal nic. tak mi manza pichol tu 4. mylsim, ze to urcite nie je problem. nepripomenul mi nic. sakra myslis, ze by to mohol byt problem ? mala som pockat. jezisi ked ti lekari nic nepovedia !

sylvyka
16. júl 2008

pahulik idem no neviem ci sa dockam som tak strasne zvedava 😀 akoze najviac na svete ozi mas tych snehuliakov bo nie som nebola na nete chvilku tak mi to asi uslo 😀

obelix
16. júl 2008

pahu - to mi povie poobede. po krvi. asi upravi aj ten decapeptyl. sakra teraz neviem ci som urobila dobre ked som si pichal ten 4 fostimon. myslis, ze som mala pocakt do poobedia ? ked ja som to tak pochopila . mohol by to byt problem ?

gregy
16. júl 2008

OBELIX myslim že by to nemalo vadiť však viac ako 300 asi nepredpisujú,a teda max dávku ste neprekročili ... len mne to zakaždým pripomenuli že až po krvi sa dozvieme viacej ...

PAHU a máš tie mrazáčiky?

CICUŠKA a ako dlho si čakala po stopke? a zmenili ti aj typ protokolu a lieky?

cicuska
16. júl 2008

obelix nestresuj to nevadi a poobede ked zavolas tak sa este spytaj, pre istotu .Inak treba sa vzdy pytat lebo oni su naozaj niekedy skupi na slovo .

cicuska
16. júl 2008

gregy - isla som hned na dalsi cyklus a zmenili mi z dlheho protokolu na kratky

obelix
16. júl 2008

gregy, povedal dvihnut davky a tak som to urobila. mozno som bola unahlena. sakra. 😀 aj tak mi to urco asi povie aj poobede. tak nebudem cakat az do zajtra, lebo manza chodi az v noci domov a to uz by bolo o nicom. tak mam 4 davky uz ad dnes a hotovo.

gregy
16. júl 2008

no tak to si ma ukľudnila už sa tej stopky až tak nebojím, cicuška si mi príkladom!!!! 🙂

obelix
16. júl 2008

cicuska - aj ja to hovorim. nic ti nepovedia a potom pruser. ved mi sme nestudovali medinu aby sme vsetko vedeli. a to mozem povedat, ze mam to dost dobre nadupano nastudovane z netu. ale ked povie lekvar A tak by mohol aj povedat B. no ved uvidim poobede.

gregy
16. júl 2008

obelix a decapeptyl picháš celý alebo len polovicu? lebo mne ked zvýšili dávku F tak mi znížili dávku D ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre