Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

mandy55
31. júl 2008

babulky ak by vam to vyhovovalo niekde blizsie v BA, bolo by to aspon pre mna vhodnejsie 🙂
viem ze prisposobovat sa 1 osobke sa neda, ale mozno sa bude dat najst aj nieco blizsie a pride viac babuliek, aj ked iba na skok

pipika
31. júl 2008

baby, vy ste mali stretko? A co ja??????

lusilia
31. júl 2008

No Mandy, myslim, ze aj mne by to vyhovovalo blizsie, to je presne opacny koniec ten avion 😀
A inak na tom 3D ked si bola v tom 18tt, tak uz vtedy ti zistili, ze bude chlapcek, alebo az neskor? a kolko si za to platila?

mandy55
31. júl 2008

pipika malo chodis citat, spiskali to minuly tyzden 🙂

mandy55
31. júl 2008

lusil, bola som v GF a som clenka klubu, tak som platila tusim 250,- nie som si ista, dali mi CD
maly sa vtedy nechcel ukazat, drzal nozicky pri sebe, az ked sme boli na screeningu v 20tt sa ukazal, alebo preto, ze bol snami tatinko 😀 😀 😀 a chcel sa pochvalit

inak ten dokument na STV2 sme pozerali, bolo to uzasne, odporucam pozriet aj ostatnym babulkam, urcite bude na ich stranke v archive

bianka30
31. júl 2008

ano ano ...ja mam tolko kamaratiek tehuliek a malych babatiek... kazdy den mozem ukazovat.. hehehe

ale aj tak naj bude ked vam ukazem tie nase... tak sa na to tesim uz teraz..

pipika ja som bola v tom ze o tom vies?, ale nevadi, nabuduce

a ked sme pri tych detoch u nas v robotke, behom jedneho tyzdna pribudli 2 (jedno v pondelok a jedno dnes rano...) kolegynkiam gratulujeeeeem

jablonka
31. júl 2008

ahojte, dnes som sa objednala na prvu konzultaciu do Gin-Fivu...objednali ma az na 17.9. k dr. stenovej...chodi k nej niekto? co mozem od nej cakat? 😕

bianka30
31. júl 2008

jablonka, stenova je fajn, mlada blondata lekarka... viac bab si ju z mojho okolia chvalilo.. neboj... (aj sa usmieva) to si vaz.... hehehee

lusilia
31. júl 2008

Ahah Mandy, tak moze byt, normalne to tusim stoji 500,-, no to sa da este prezit, ale teda lepsie je ist asi az neskor, ako skor, ale vsak ja mam casu este dost, aj ked sa uz neviem dockat 😀
Nooo a ten dokument super, tiez sa mi to pacilo, az sa mi zdalo, ze to bolo kratko, take veci by som vydrzala pozerat cele dni 😀
Jablonka, Stenova je myslim, ze mila, ja som u nej bola sice len dva krat, ale nemozem sa stazovat, poviem ti to na rovinu, ze k nej aj tak pojdes velice malo, lebo ta vysetruje vzdy ten, ktory ma sluzbu, takze je to uplne jedno, ku komu patris, ale vsetci doktori tam su super, ja sa nemozem stazovat 😉

jablonka
31. júl 2008

ano, uz to tu niekde citala pred nedavnom...nechala som to na nahodu koho mi vyberu 😉
co ma tam caka? ...asi manzelovi urobia SPG...a potom? 😕

lusilia
31. júl 2008

Jablonka ak nemas od svojho gynekologa vysetrenia, tie zakladne, tak budu aj teba vysetrovat, ak bude dobry spg, tak sa tebou zacnu viac zaoberat, cize aj nejaka laparka a pod. A ak ma manzel zly spg, tak potom ti navrhnu bud IUI, alebo IVF.

jablonka
31. júl 2008

lusilia - vysetrenia mam urobene, preto som sa hned objednala, vysledky mam dobre - az na zvysene pecenove testy, ale to neviem ci budu nejako hlbsie skumat 😒 ...manzel bude mat podla vsetkeho dobry spg, lebo uz jednu bambulku mame, dost pochybujem ze by odrazu ostal neplodny - davam tomu minimalne sance...tak asi budu riesit so mnou... 🙄

lusilia
31. júl 2008

Jablonka vsak uvids, kazdopadne ten spg bude ako prvy a od toho sa bude vsetko vyvijat...No kazdopadne ti drzim palce 😉

jablonka
31. júl 2008

dakujem lusilia, tebe prajem krasne tehulkovanie 🙂
a mozno sa uz niekto tam hore zlutuje a babetko k nam posle skor nez tam v spetembri pojdeme - este dovtedy vyjdu dva pokusy ... 😔

lusilia
31. júl 2008

Jasne, nic nie je nemoze 😉 A dakujem aj ja, vsak zatial som doma, tak mi je dobre 😀
A kolko sa snazilkujete?

sisab
31. júl 2008

Mandy a ostatne babulky, aky dokument ste to pozerali vcera na STV2? Nieco zaujimave? Dajte tip 😉

jablonka
31. júl 2008

no snazime sa rok, ale boli aj problemy s cyklom a tak, proste citim ze mi nieco nefunguje ☹ ...a kedze sme to dlho odkladali a teraz sa nedari, tak chceme cim skor to poriesit 😉

larita112
31. júl 2008

ahojte babulky, veľmi ma mrzí, že som nakoniec nemohla na stretko prísť, ale ochorela som a nechcela som vás nakaziť... v lete je to dosť nepríjemné...
verím, že vám bolo úžasne a v tom dobrom vám závidím a dúfam, že čoskoro vás aj ja všetky spoznám... cmuuuuk

lusilia
31. júl 2008

Jablonka jasne, netreba nic odkladat, lebo aj v tom centre to trva dost dlho, kym sa vsetko poriesi a potom aj zadari...
Sisab bolo to velice pekne, ten dokument, vlastne o tom ako sa babatku zije v brusku a zevraj pocuje len maminu, nic ine. A vedia spravit aj zo sadry odliatok babatka v brusku, to bolo uplne super, no bolo to velice zaujimave...

loginka
31. júl 2008

ahoooooj larit, rychlo sa uzdrav!!!

inak cakam netrpezlivo na mrchu, vcera som si urobila aj recept z MK - majorankovy caj plus cervene vino 🙂
zatial nic

sylvyka
31. júl 2008

ahojko ako citam tak stretko bolo uspesne no parada dufam ze to dalsie neobide aj mna by som vas rada stretla vsak sivus 😀

sivusa
31. júl 2008

Ahoj Sylvyka.
Skoda,že si neprišla, nabudúce Ťa čakáme 🙂
Ako sa máš?

pahu
31. júl 2008

Jablonka vitaj u nas 😀

Jeeej, stretko bolo supeeeeer 😀 Viete co som zistila? Ze sme vsetky strasne ukecane a ze sme si vlastne nic nestihli povedat 😀 A ja Vam oznamujem, ze domov z IKEI som dosla uplne vyflusnuta o 21,30..... A v IKEI som bola este zase cikat 😀 😉 Dnes sa uz citim lepsie, vela pijem, vcera som si pomackala reflexne body 😀 A cmulam brusnicovy vyzivovy doplnok 😀

mandy55
31. júl 2008

sisab pozerala na stranke STV v archive a nie je tam ta relacia ☹ bolo to v utorok vecer o 20 hod

pahulienka no to by som ja musela niekde prenocovat, ☹ o takom case mi uz ani nic nejde domkov

labutienka
31. júl 2008

no nazdar babule 😀
po dlllhej dobe som sa prisla ukazat 😀 citam, ze stretko bolo dobre. ja som bola prave po transfere, takze som nemohla prist 😵 a tiez som za, aby to bolo nabuduce niekde blizsie k centru, avion je pre mna straaaaaasne daleko... 😉

jvo
31. júl 2008

ahojte kocky nechcem sa opakovat ale vcera som vam sem pisala len uz ste viac mysleli na stretavku 😀 tak ak sa nenahnevate este raz skopirujem svoju vcerajsiu otazku a slubujem ze uz vas nebudem otravovat 😅 🙂

ahojte kocky znova vam sem na chvilku skocim, ako ste mi poradili objednala som sa v SNOPE na predoperacne vysetrenia 07.08 idem na odbery a potom 11.08 na interne (lebo teraz ma Dr. dovcu tak hadam to stihnem) napadlo mi vsak ze toho 07.08 ked idem na odbery budem aspon teda dufam 4DC nebude to vadit? Myslim hlavne koli tomu ci sa robia vysetrenia aj mocu.....ten mam doniest so sebou ci im tam potom nacikam do skumavky? Nic mi vcera k tomu nepovedali resp. som sa neopytala povedali len ze mam prist na odbery...dakujem pekne vsetkym za rady

mandy55
31. júl 2008

labutienka tak velmi velmi silno drzim palcek aby sa to podarilo a posielam

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

(ale su chlapcenske 🙂)

labutienka
31. júl 2008

ahoj jvo,
aj ja som bola na 4DC na odbery, povedala som to sestricke predtym a dohodli sme sa, ze si dam doma tampon a tak sa vycikam, bude to ciste. len im to treba povedat, lebo mi vysvetlovala, ze pocas menzes je aj v krvi vyssia sedimentacia. mne to sice nic nehovori, len aby si nemysleli, ze mas nejako skreslene vysledky.
takze je to pohoda 😉

sisab
31. júl 2008

Jvo, mne na predoperacnych moc nebrali, len krvicku, tlak merali, popocuvali a EKG. Takze ti neporadim. 😅
Skoda ze ta relacia nie je v archive, vieme aj nazov? Mozno ju tam hodia neskor.

labutienka
31. júl 2008

dakujeeeem mandy 🙂 , to neva, ja neviem co mam v brusku, uvidime o par mesiacov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre