Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

larita112
8. júl 2008

ahoj cicuska 😉 čítala som tvoju IP, ale nestíham odpisovať... ozvem sa ti a napíšem viac, sľubujeeeeem... posielam pusinky a veľké pohladenie tvojim dvom chrústikom... 🙂

ahoj alicka, vidíme sa dnes 🙂

linav
8. júl 2008

larita 😉
Ja? 😉 no mrazačikou nemám tak 2 pokus zahájem tak oktober-november.
Na žiadne vyšetrenia ma neposlali a ako som už písala nechcem v dobrom o GF,vajkach a hormačoch chvílu rozmýšlat.
Babulky tu kontrolujem 😉 teším sa s tehuliek a držím im palčeky 😉 prirástli mi k srdiečku aj ty samozrejme 😉 😉 😉

larita112
8. júl 2008

linav 😉 🙂 🙂 ďakujem, veď aj ty si mi prirástla k srdiečku, aj všetky babulky - tehulky aj snazilky... preto to tu stále sledujem, aj keď písať nestíham... a tiež okrem vyšetrení sa na to všetko snažím myslieť čo najmenej 🙂
cmuky 😀 😀 😀

pahu
8. júl 2008

Ahojte, uz som spat 😉
Gregy, ten cipok a diazepam dostanes po OPU, ked sa zobudis, neboj, to si nemusis pytat, to ti daju automaticky 😉

Bianka, dali sme si aj Hatching, na tych par koruniek hore dole uz predsa nezalezi 😉

pahu
8. júl 2008

A este, vo stvrtok o 16,00 sa dozvieme, ako sme zvladli ten prelom medzi 8 a 100-bunkami 😉

bianka30
8. júl 2008

pahu super, uz teraz sa tesim na to ako nam napises ze je to pozitivne... juuuuj ale ta potom vyhladkam ... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bianka30
8. júl 2008

laritka , linav... cmuuuk 😀 😀 😀

cicuska
8. júl 2008

pahu drzim prsty a tesim sa na pozitivne spravicky vo stvrtok. Inak ako sa citis, myslim psychicky? Pohodicka? 🙂

linav
8. júl 2008

Bianka 😉 cmuk

pahu
8. júl 2008

Cicuska, myslim ze som v pohodicke... 😉 Teda okrem faktu, ze moja sikovna sekretarka, mi cely den pili nervy... Vypytuje sa ma, kedy pridem do roboty, potom, ze si pride zobrat sluzobne auto... A nevybavila ziadnu robotku, co som jej poslala mailom, ze ma vybavit... 😠 Co uz... Jato musim prekusnut, a uple vypnut, odreagovat sa... 😉 Ja budem mat pozitivne brusko a v nom coskoro fazulku 😀

Bianka, este nepredbiehajme, dobre? Nechcela by som, aby sme to zakrikli.. Svojim mini mimiskam drzim palceky, aby sa poriadne posnazili a ked to zvladnu, este sa musia poriadne zahryznut do mojej maternice 😀

gregy
8. júl 2008

Pahu a akými ihlami si si pichala Fostimon? mne sa tie sivé čo mi dala sestrička v GF zdajú hrozne veľké a aj mi veľmi po nich tiekla krv ...

larita112
8. júl 2008

Bianka cmuuuuuk 😀 😀 😀

darla27
8. júl 2008

Pahu, blahoželám, ani sa nenazdáš, a malá Pahulienka bude kopkať v brušku. 😉
Ten hatching má aký význam? Predlženú kultiváciu si môžeš navrhnúť sama , alebo ti to odporučil Drábek?
Ja som zvedavá, kedy budem mať schválenú žiadosť ja. 😵
Chcem sa opýtať: ako dlho je pregnyl v tele? Asi nemá zmysel testovať pred krvným testom po iui, že?
Ktorý doki ti robil OPU?Som zvedavá, že? 😀

chruminka
8. júl 2008

ahojte ja som sa chcela spytat ako to riesite v praci ked musite tak casto chodit do GF?

larita112
8. júl 2008

ahojte - darla ten hatching je vlastne"porušenie" obalu embrijka, aby sa mohlo lepšie uchytiť v maternici. A predĺženú kultiváciu navrhujú, keď máš viac ako 3 embrijká a ty sa môžeš rozhodnúť...

chrumi - ja som to v práci riešila na priepustky k lekárovi a niekedy na dovolenku a po zákroku PN

chruminka
8. júl 2008

ja len ze na recepcii mi povedali ze daktore tam chodite aj kazdy den 😨 ,tak neviem co v praci...nechcem nic hovorit kam chodim a preco....a neviem ako to riesit....ked ta dokyna Stenova robi len od 9:00h do 14:00h a to mam vzdy akurat najviac roboty v praci.... 😖

larita112
8. júl 2008

ja som to mojej šéfovej vysvetlila na rovinu, lebo ma nenapadali žiadne výhovorky 😒 síce som s tým nebola stotožnená, ale nakoniec v pohode... pochopila aj mesačnú PN
ale viem, že veľa babuliek to nechce a nemôže povedať, tak asi lepia a taja ako sa dá... hm

chruminka
8. júl 2008

ja robim pre nemcov a neviem ci by to prave ty pochopili....sme pre nich len lacna pracovna sila...ked treba vymenia... ☹

larita112
8. júl 2008

ja viem 😠 a už si rozmýšľala, ako to budeš riešiť ty (kedy ideš na IVF, prepáč ale už som stratila prehľad 😅 )

loginka
8. júl 2008

ahooj!!!
ja som sa tiez bala, teraz ked som nastupila, ze co a ako, nastastie sefka sa tvarila chapavo, bola tiez informovana, nechcela som si vymyslat, ostatni sa nastastie moc nevypytovali, len ta vyplata, och, och - to moja babka ma urcite vyssi dochodok 🙂
chruminka, na kontroly pri stimulacii chodis rano, to som stale stihla prist pred 9 do roboty a konzultacie boli asi 2x doobedu, PN som mala po od odberu a po ET som isla do roboty na 4 den, ale potom po pozit.teste mi odporucali byt zase doma, kedze som spinila, a to som bola potom cely mesiac
laritka cmucky 🙂

chruminka
8. júl 2008

Lari ja som este len niekde na zaciatku...zajtra idem len na krv koli hormonalnemu profilu...a o dva tyzdne na pokec k dokyne ze co a ako...

loginka 🙂 ,vsak uvidime...

larita112
8. júl 2008

ahoj loginka, srdiečko moje, aj ja ti posielam veľké cmucky 😉 už je ti trošičku lepšie... verím, že áno... my to všetko zvládneme 😉

chrumi, neboj, to veľmi rýchlo prebehne... veď tie týždne a mesiace letia ako bláznivé... síce stále na niečo čakáme, ale snáď sa aj dočkáme 😀

chruminka
8. júl 2008

dakujem babulky,idem off rano idem na ti krv koli tomu profilu tak este skor vstavam...v praci som samusvka kolegynka ochorela....tak sa drzte papa a krasnu nocku 😵

larita112
8. júl 2008

práve sa mi vrátil manželík z práce, tak aj ja vám želám dobrú nocku 😉 pa

pahu
8. júl 2008

Darla, ahojky 😉
Hatching je porusenie obalu embryjka, aby sa lahsie zahniezdilo v maternici...
Predlzenu kultivaciu nam odporucila embryologicka, nakolko sa embryjka medzi 3. a 4. dnom vyvoja musia zrazu rozdelit z 8-bunkovych az na 100-bunkove... Vela ich to nezvladne, ale ak sa ukladaju do maternice v ten treti den, nikto to nezisti... Neviem ci to zalezi od poctu vajicok...
OPU mi robil Drabek, on je aj moj lekar...

Pregnyl je v tele az 10 dni, takze urcite netestuj skor alebo v tomot obdobi,.. Mohli by ti vyjst falosne 2 \\ 😉

gregy
9. júl 2008

Dobré ránko dievčence 😀
Dnes mám hlbokú depku ☹ mám migrénu už tretí deň a nič nezaberá ... nevládzem ani oči držať otvorené ale do práce som musela ... okrem toho ked mi dnes brala sestrička krv na predoperačné skoro som sa jej tam zosypala ...

Pahu prosím ťa už mi odpovedz aké ihly si mám kúpiť na ten Fostimon, mne sa tie sivé zdajú hrozne veľké a dnes ked to vysvetlovala manželovi ako mi to má pichnúť nebolo mi všetko jedno. Celú tu mega inekciu pichnúť až po koreň 😕 😨 😖 do zadku ... vy ste to ako pichali? Pls daj info nechce sa mi každé ráno chodiť do GF na inekcie.

sivusa
9. júl 2008

Ahojte.
Gregy ja som si síce nepichala Fostimon, ale Menopur,tiež do zadku.
A injekcie som mala také bledo-modré a bolo to úplne v pohode,vôbec to nebolelo.
Keď som bola v lekárni,tak som si pýtala injek. do svalu a dali mi tieto bledom-modré.
Tie ružové som mala na miešanie.

sivusa
9. júl 2008

Mne po IVF ostali 2 celé balenia Puregonu a 4 inj.Menopuru.
Zoberú mi to GF naspäť? Aj keď je to balenie otvorené?

gregy
9. júl 2008

sivusa dík, porovnám ich potom s tými sivými čo mi dali v GF.

Kočky čo ste si pichali Fostimon mali ste niektorá migrény? Mne sa po včerajšku ešte zosilnila a teraz som sa akurát pozvracala 😝 najviac mi migréna trvala 3 dni ale toto je už dlho a zdá sa mi že sa to od včera stupňuje a včera som začala pichať fostimon ... Včera som sa pýtala drábeka či môžem užiť niečo od bolesti tak povedal že áno ale už sa 3 deň dopujem brufenom a to asi nie je najlepšie ☹ Čo mám robiť? mám volať do GF? aj tak neviem ako by mi mohli pomôcť?

linav
9. júl 2008

gregy
Ja som pichala,menopur a perego .Celúúúúúúúúúúúúúúú stimulku som mala kruté migreny 😠 ☹
Šak som sem aj pisala.
No 😉 držim palce tak po 5-6 dni to povolilo nie však uplne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre