Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

bianka30
4. aug 2008

lusil ano .. dnes som to pocitala, tak ta co nieje tehulka uz ma kazda min. 2 deti, a ostatne tehulkuju... uz som naozaj na rade a nikto mi to nevyhovori... tak cakam co sa stane..hehehe

uz som rozmyslala aj nad vesticou, aj nad takymi vecami ktore nie su moc rozumne... ale nemam na to odvahu...

mandy55
4. aug 2008

pahulienka sme silne, neboj, vsetko je tak ako ma byt

bianka30
4. aug 2008

pahu tak ti poviem , jedno mi to nebolo este aj marek do mna rypal tak som ho poslala kade lahsie... (bola som zla na neho) ale jedine co mi ostava je maximalne sa s nou tesit.. ak by so tam revala alebo dala na sebe vidiet ze mi to je luto viem ze by to akurat tak poskodilo nase priatelstvo a to nechem... raz sa mi to stalo a viem si predstavit ake neprijemne to pre tu babulku bolo... odvtedy som si povedala ze ak budem ja niekomu priat a pomahat , raz sa mi to musim vratit...

mojko a tebe co bolo vcera? co sa stalo?

ni.kolet
4. aug 2008

Ahojte. Druhé IUI mi tiež robila Behúňová. Prvý krát bola milá, ale teraz bola dosť nepríjemná. Normálne mi dala pocítiť, že je to len moja vina, že sa to prvý krát nepodarilo. Že vraj ich tam nechcem (spermie). Totiž manžel ich mal 1. - 28 mil. a teraz 30 mil. Keď som odchádzala, bolo mi do plaču.

bianka30
4. aug 2008

myslim si ze ak by si to dr.z GF obcas precitali tak by im to vobec neuskodilo...

mandy55
4. aug 2008

kurnik, asi uz maju v GF plne hrdlo, nevedia kedy dost a potom maju takyto pristup, no hroza

darla27
4. aug 2008

Dievčatá nedivte sa, je to pre nich biznis.
Mne dnes volali z gynfivu že mi poisťovňa nechce schváliť žiadosť, že mám nejaké resty v poisťovni.
Ja som si to ale bola v poisťovni overiť, a žiadne resty nemám, tak neviem čo si mám o tom myslieť. 😅

Nikolet, tak opäť Behúňová? Ja mám pocit, že také 2 týždne je tam sama, iného dokiho som tam nevidela, len ju.
A nič si z toho nerob, lebo to je primitivizmus, my sme asi dobrovoľne netehotné, že? 😠 😠

janula13
4. aug 2008

Ahojte, tak nikolet, to si ma trosku vystrasila, ja idem v stredu na 2 IUI a uz to prve nebolo prijemne, ale mne to robil Drabek, ale on bol fajn, inak patrim Behunovej...tak som zvedava, kto ma obsluzi v stredu... 😝
Bianca, presne viem ako sa citis, okolo mna sa deje presne to iste, vsetci su tehotni, alebo uz aj porodili a to my sme planovali davno pred nimi a este im davali rozumy ako na to 😀 😀 To je ale ironia cO? 😝 Ale tiez im to velmi prajem, ale aj ja chceeem 😝

bianka30
4. aug 2008

janula... ano je to tak... co ti budem hovorit... teraz mame v robote jednu co caka 2jicky tak ju vymakavam, tak sa zastav, ako som hovorila mna to preskakuje, takze nieje problem...

ak sa by sa mi to podarilo tak si otvorim ludovoliecitelku poradnu hehehehehehe hehehe volajte ma GURU

janula13
4. aug 2008

No guru, tak sa objednam, ja neviem, asi som repelent na babätka, ci co?Aj ked viem pricinu, aspon jednu z nich, aj tak si myslim, ze to je uz nenormalne, uz tusim nemam kamosku bez babätka...skoda ze teba nepoznam,ty by si ma podrzala 😀 😀 😀

bianka30
4. aug 2008

ano ta moja posledna sa to dozvedela vcera a u mna...hehehe
janulka odkial si ?

gregy
4. aug 2008

no guru tak aj ja sa objednám 😀

cicuska
4. aug 2008

caute, nejaka novinka?

janula13
4. aug 2008

Ja som uz zo Senca, ale pracujem v BA, chodim do GF, ty tiez?Ja som to tiez zazila u nas doma, Vianoce 2006, otrasne, najhorsie ake sme mali a dufam ze uz ani mat nebudeme,boli sme 2dni po havarii, ja sama doma so zlomenou rukou, snubenec na Kramaroch, mama v Trnave v nemocnici a do toho som dala prat tou lavou zdravou rukou a pracka sa rozhodla pustat vodu von...ha a kamoska mi pri pohariku vinka prisla pomoct, tazko sa zmyka handra jednou rukou 😝 a len tak medzi recou, ze uz jej meska menzes..a kedze ja vzdy pripravena ako spravny pionier, mala som test a poslala ju otestovat...a samoska, prisla s dialnicou v ruke, ja som sa tesila a ona len sedela, ako by sa nic nedialo...Boze, ja by som skakala ako simpanz...pekna story co?

janula13
4. aug 2008

Ahoj Darli, tak az teraz som si vsimla ze si tu, tak ako 2IUI?Kto ti to robil, predsa len behunova?Ja som ju tam dnes stretla, akurat mi brali krv, v stredu idem na 2IUI 😀 testovala si sa?

bianka30
4. aug 2008

janka... vidim ze si na tom rovnako..hehehehe
ano chodim aj ja do GF. senec, to nieje daleko som zo samorina ale tiez robim v BA, tak dame stretko... uz teraz sa tesim ...

hehe gregy pod povychytavam ta... (ked to cita nezeinteresovany clovek tak si mysli ze som ina l...., uchylacka a neviem co vsetko dohromady...)

janula13
4. aug 2008

Hm, to by bolo fajn, ja som uz to vase stretko zmeskala, bola som mimo, ale chcela som ist.Rozmyslam ze na 21.8 som objednana k Behunovej na konzultaciu a ani neviem co s nou chcem konzultovat, hlavne ze mam termin, uz som ju davno nevidela 😀 😀 A ty chodis ku komu?Stretko dame, bude zabava, nahovorim aj teba Darla? 😀

janula13
4. aug 2008

a este Bianca, az tak rovnako na tom nie sme, ja som o trosku starsia, ak ta 30 je tvoj vek 😀 😀 😀

bianka30
4. aug 2008

uz teraz sa tesim ...
no 21... ze pozdravujem..hehehehe vraj sa nezmenila, takze necakaj zavratne veci..

no ja chodim k Drabekovi a neviem ako mu mam povedat ze na laparku na ktoru ma objdenal nechcem ist... este sa asi predtym dohodnem na nejakom termine a pojdem sa s nim porozpravat ze naco vlastne tu laparku chce robit... ze som zle reagovala na lieky... no fajn, ale kvoli manzelovmu spg aj tak musime mat IVF, tak nech mi da mozno ine lieky.. neviem .. som taka nijaka z toho...

janula13
4. aug 2008

Drabek vyzera pristupnejsi, tak si s nim o tom pokecaj, ja sa tiez nerada davam rezat, ved kto ano, vsakze? 😕 Ja som sa laparke vyhla, bola som na HSG, paradny to zazitok 😀 Ale ved ty uz urcite mas zistenu priechodnost, ci nie??

bianka30
4. aug 2008

a ja viem... nikto mi take vysetrenie nerobil, ja mam zatial vsetky vysledku uplne ze super na 1*, ale objednali sme sa na imuno do prahy, to je asi lepsi krok ako laparka( mimochodom tento postup mi schvalil aj moj gyndos, ktoremu velmi verim ) tak neviem...
vies tym ze manzel ma na figu spg, tak je aj tak asi jedno ze co by u mna nasli aj tak by som musela ist na IVF... takze ... ale uz som to tu rozoberala , tak este neviem... uvidim

janula13
4. aug 2008

Ozaj a ty mi nevies poradit, dnes som sa telefonicky strapnovala v GF 😀 😀 😀 Volala som na vysledky, ale neviem preco, z celeho telefonatu som si len zapamätala, ze si mam dat, tusim dnes? 😝 pichnut pregnyl a IUI az v stredu, ono sa to nerobi hned nasledujuci den?1 IUI mi tak robili...volala som tam 2x, ze som zabudla co mi povedali, tak mi sestricka smejuca sa ako kon, vsetko akeo dementke zopakovala, ale pobavili sme sa...a to som si stale neni ista, ci povedala ze pregnyl dnes 😝 😀 Ja mam okno a bolo mi trapne volat 3x 😀 😀 😀

janula13
4. aug 2008

Vies tak ci tak, aj aj pojdes na IVF, mozno priechodnost uz nie je dolezita, len sa cudujem a teda dost, ze ti to nespravili, jedine ze by vas neodporucali kvoli zlemu spg ani na IUI, tam treba nejakych par milionikov plavcov...nas na to sice poslali, ale teda, nas spg nie je ziadna slava..ked tu tak citam cisielka od 20mil hore 😅 o tom len snivam v najdivokejsich snoch...inak uz aj ja spekulujem nad tou imuno, pockam co 2 IUI a potom ...ha vidis, prekonzultujem to s Behunovou, aspon mame temu 😀

bianka30
4. aug 2008

no nam ani IUI neodporucili, mali sme hned IVF+ISCI, ja som si IUI viac menej vynutila...

janula13
4. aug 2008

a kolkokrat si bola?Ja neviem, ci sa mi oplati viac ako 3x...

bianka30
4. aug 2008

ja som bola len 1x , osobne si myslim ze po 3 raze ti uz aj oni nieco povedia ..hehehe, ak mate dobre vysledky obaja, skus este to imuno... stoji to za to

janula13
4. aug 2008

rozmyslam ze 3x a dost a zacneme vybavovat IVF a setrit prasule 😀 To imuno je na zistenie protilatok proti spermiam?

gregy
4. aug 2008

janula bianka má pravdu pokiaľ ste obaja zdraví a nedarí sa Vám určite skúste imuno v Prahe ... pomedzi to môžeš absolvovať IUI za to nič nedáte ale myslím že pokiaľ sa dá najprv podstúpiť vyšetrenia tak by som to urobila ako zbytočne pchať do seba hormóny ...

linav
4. aug 2008

Ahojček dievčatká moje.
Pahulienka všetko naj.naj.a stej nálady čiernej si nič nerob ja som mala duševnu nepohodu ani nie tesne po neuspeš,IVF ale par tyž,po ☹ vyzeralo to na antidepresíva 😀 😀 😀 tak som začalo behať,fakt večer dám 2-3 kiláky a som medium 😀 😀 😀
Bianka šak ty máš štastie-smolu na tie kamošky tehule.........jasne že sa tešíme 🙂 kamoška na tu diag.pochodila super že sa jej tak zadarilo.
Pozdravujem Logiku 😉 dufam že už je troška lepšie na srdiečku 😉

-Ja som brala dekapeptil a mrcha mi došla dosť neskoro až po 11 injekcii 😉

n.nikol.Neber si to tak ja ju tiež nemusím a viem aka dokáže byt zlá.Sústred sa len na seba 😉 😉 😉 držím palce a ešte ich moc,moc držím Labutienke 😉 😉 😉 😉 😉

bianka30
4. aug 2008

janulka, proti spermiam a proti embriam v roznych stadiach...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre