Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

sylvyka
8. aug 2008

lusil ten utros mam pred utz zapit ? ty si to ako riesila ?

gregy
8. aug 2008

Vika tak o druhej si tu s tebou postresujem aj ja 😉

Ozaj kočky to čo sa mi zdalo že dorazila mrcha tak zatiaľ nedorazila len také malé špinenie ale ja ani nechcem aby dorazila už chcem aby počkala do 13. neviete mi poradiť neaký zaručený recept ako oddialiť mrchu????
Dík moc za rady

sylvyka
8. aug 2008

gregy mozno ani nedorazi niekedy sa to stava vsetko je popletene 😉

lusilia
8. aug 2008

Sylvyka ano zapit, potom dalsi si das normlane a kedy ides?
Gregy tak to ti teda ja poradit neviem, ale drzim aspon palceky, nech to uz vydrzi 😉

sylvyka
8. aug 2008

v utorok jupiiiiiiiiiiii akoze mam energiu za milion ludi tak sa tesim 😀

gregy
8. aug 2008

sylvyka to by musel byť riadny zázarak a asi to nie je možné však mne sa pri stimulke nevytvorili poriadne vajíčka a aj tie čo sa vytvorili boli malinké takže ak by došlo k oplodneniu to by musel byť riadny zázrak ak k tomu ešte pridám ten náš spermiogram 😒 ale áno aj zázraky sa stávajú, len neviem či sa mi chce vyhazdovať ďalšie prachy za testy ked dopredu viem výsledok ... len budem zase v depke ☹
Ja si skôr myslím že tie hormóny narobili vo mne riadnu neplechu ved mna stopli 16. júla a to som bola 12 DC teraz som 35 DC to je už asi veľa no nie?

sylvyka
8. aug 2008

gregy ja som to myslela ze dakedy vynecha mrcha ale zazrakov je tak strasne vela by som priala kazdej z nas aby sa tesila zi zazraku 😉

gregy
8. aug 2008

keby si tak mala pravdu 😉

ni.kolet
8. aug 2008

Gregy. Ja som voľakedy jedla citróny, aby sa návšteva oddialila a zaberalo to.

loginka
8. aug 2008

caute,
gregy ja zase chcem privolat 🙂 uz sa mi zda treti den ze to prichadza a stale nic, telo je asi fakt zblbnute
skus tie citrusy, to je aj proti krvacaniu, ale ked ma prist tak pride 😒

loginka
8. aug 2008

vika , dnes sa to dufam potvrdi, a krasne to narastie a bude to rassssssssssssssssssst aj dalej
kejla, ja tiez uvazujem nad zmenou postovne, tiez mam Apollo a trvalo dost dlho, neajke 2 mesiace, chcem zmenit aj kvoli tomu, ze napr. Ferticent nema s nimi ani zmluvu, keby som tam nahodou chcela vyskusat IVF
pytala som sa telefonicky na recepcii Ferticentu, ci by s tym mohol byt po zmene problem, povedali mi ze nie, ale mam sa popytat doktora ked tam pojdem na konzultaciu
to ale znamena dalsie Ivf az bud. rok, ale co sa budem ponahlat, uz som sa aj tak nacakala, a praddu povediac este sa mi do toho nechce

gregy
8. aug 2008

logi a ty chceš ísť na 2 IVF do ferticenu? GF už nedávaš žiadnu šancu???

loginka
8. aug 2008

neviem este, chcem tam ist na konzultaciu v septembri a uvidim co dalej

gregy
8. aug 2008

a ešte ma napadol ascorutin ja som ho užívala na praskanie cievok na stehnácha a pamatám si že mi vtedy meškala mrcha lebo on zužuje cievy a aj internista mi to na odporučil tak si ho pôjdem z práce rovno kúpiť dúfajme že ju do stredy zadrží a potom mi už je jedno ........ hlavne nech to manželovi neprekazí jeho darček ... no prinajhoršom by sme počkali až do októbra však ked už sme sa toľko načakali nepočkáme ďalej? 😀 už to našťastie beriem s humorom 😉

bianka30
8. aug 2008

baby idem domov, dnes si beriem pol dna dovcu... vika veeelmi drzim palce a dufam ze najdem vyyyyysokanske HCG,

loginka , gregy cmuuuk

sylvyka
8. aug 2008

dnes to tu je ako vonku s pocasim sama tma 😉 😉 😉

gregy
8. aug 2008

ahoj bianka a pekný víkend 🙂

vika34
8. aug 2008

ahojte kočky ,tak hcg sa zvýšilo zo 60 na 191 takže je to zatiaľ o.k.,mám ísť na UTZ koncom mesiace,kde sa to potvrdí,tak sa TEšíM 😀 😀 😀

janula13
8. aug 2008

Vika, tak to mi odlahlo 😀 velmi ti to prajem, moooc dobra sprava, tak sa pekne tes a setri sa, uz si zasluzis uzivat si to v plnej miere!!! 😀 Si velmi motivujuca, vies to? 😉

larita112
8. aug 2008

ahoj vikuška, z celého srdiečka ti blahoželám a budem sa s tebou tešiť na krásnu fotečku z UTZ... 😀 tak sa pekne opatrujte, hladkajte... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ps ďakujem za info (ja sa ti zase ozvem cez IP)

larita112
8. aug 2008

a inak ahooooooojte babulky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

gregy
8. aug 2008

Vika to je supiš správička!!! Sa teším s tebou 😀 😀 😀

lusilia
8. aug 2008

Vikus tak super, sa tesiiiim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 konecne dalsia tehulka 😀 😀 😀 😀 😀

sylvyka
8. aug 2008

vika 😀 😀 😀 tesim prajem ti to z celeho srdiecka 😀

vika34
8. aug 2008

baby na UTZ až po 25.8.,to je strašne daleko 😠 A ak vám vkladali 2embrijká,tak na tom UTZ vám povedali výsledok?

vika34
8. aug 2008

srtašne všetkým dakujem za podporu,tie čo sú tehulky,aby v zdraví donosili,tie čo sú snažilky,aby boli rýchlo tehulky,pá

sylvyka
8. aug 2008

zevraj podla hcg sa to da zistit a vika neboj 3tyzdne do utz preletia aj ja uz idem v utorok 😀 😀 😀

loginka
8. aug 2008

vika, super, tesim sa velmi, jeeeeeeeeej, tak drzim moc palceky, a nech ti ten cas rychlo utecie

baby boli ma hlava, hrozne pocko, a madam sa bliiiiizi

gregy
8. aug 2008

Jáj vika supiš správa na víkend 😵 😵 😵
ja už diem domov, musím nakúpiť a nachystať lebo máme pracovný víkedn ideme zateplovať balkón 😝
Prajem vám krásny víkend paaaaaaaaaaaaaaaa

dorka81
8. aug 2008

Ahojte babulky. Prosim o radu, kolko dni ste stimulovali pred prvym IVF? Je to individualne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre