Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

lusilia
14. aug 2008

Ahojte babulky, ale je to tu pochmurne, ale byt na vasom mieste, urcite som na tom este horsie, verim, ze to musi byt tazke, stale podstupovat tie IVF-ka a vsetky tie vysetrenia a cakania na vysledky, no hruza. Je to vsetko hrozne nespravodlive a je mi to luto, ze sa to nemoze kazdej podarit na prvy krat, ako keby nestacilo, ze nemozte pocat normalne, ale este ani pomocou lekorou. Vsetkym vam hrozne drzim palceky, z celych mojich dvoch srdiecok, ktore teraz mam v sebe, nech vam to cim skor vyjde 😉

sylvyka
14. aug 2008

ale lusil neboj vsetko bude dobre nemas co smutit 🙂
ale uz mi tu strasne chyba pahu a ani bianku som tu nezazrela 😕

gregy
14. aug 2008

lusilia ty sa tým teraz netráp, musíš myslieť v prvom rade na seba a mimi a pohodu 😉 neboj aj nám sa to raz všetkým podarí, teda ja dúfam 🙂

petronela7
14. aug 2008

Ahojte, tak aj ja uz mam prvu injekciu za sebou - Decapeptyl... zatra to uz bude pichat drahy ...
uz som sa vcera sice pytala, ale nikto mi neodpovedal 😨 ... takze skusim znova 😉
Neviete ci sa mozem opalovat pocas injekcii? ako sa hormony znasaju zo slnkom?

gregy
14. aug 2008

tak to teda petronela ani netuším, si sa mohla opýtať sestričiek dnes možno by ti vedeli poradiť ...

petronela7
14. aug 2008

hej, aj som chcela... zabudla som... asi si tam radsej zavolam

aanetta
14. aug 2008

Petronela myslim ze sa nic nestane.ja som tiez bola na dovolenke ked som pichala a v pohode 😉

sylvyka
14. aug 2008

5-ka 😀 si frajerka len tak dalej a aj ja som bola na kupku a tak tak podla mna sa mozes opalovat 😉

bianka30
14. aug 2008

bianka vas cita... ale nestiha.. mam zaludocnu somarinu (asi chripku ) a sedim (teda beham) v robote, je mi zle a prave ma tak vytocili ze nemozem odist, ze mam chut sa zbalit a ist na PN

sivusa
14. aug 2008

Bianka akurát som na Teba myslela,že čo je s Tebou,si sa tu neukázala...
A prečo ťa nechcú pustiť domov,keď Ti je tak zle?
Zober sa a choď 😠

zulka29
14. aug 2008

Ahojte, Bianka, teraz ma vela ludi zaludocnu somarinu, ja som mala včera, aj som blila, ale dnes je mi už lepšie 😝

gregy
14. aug 2008

ahoj bianka! chúďa moje, ale teraz je také niečo rozšírené, synovec už druhý deň leží s 39°C horúčkami ☹ ja som to mala minulý víkend. Tak ich skús ukecať o choď domkov 😉

brise
14. aug 2008

babizne, neviete či je potrebene pred IVF pri internom vyšetrení sa stretnúť aj s anesteziologičkou???
Pred laparoskopiou to trebalo, lebo to bola celková anestézia, no pri IVF je iba lokálna???? lebo drabek mi o anesteziologičke nič nehovoril.
A dnes som sa išla do ŠNOP-ky objednať na interné a odbery, a odchádzala som odtial dopichaná ako nejaký narkoman. Internista má potom dovču tak odbery mi vzali hned a k nemu idem bud. štvrtok.
Sa pýtala sestrička či som si nechala žili doma. aj mi jedna praskla a teraz ma bolíííííííííí cela ruka.

bianka30
14. aug 2008

no horucku som mala len vcera . zato mam vyhadzanu pusu /opar ako svina) a aj vnutro... sak este chvilku nech ma vytacaju.... a uvidia..

sylvyka
14. aug 2008

brise ale pri ivf je celkova anestezia hoci kratka tak asi preto anestez. ona iba skontroluje papiere atd.....

gregy
14. aug 2008

brise to neviem či sa musiš stretnúť s anesteziologičkou ale v rámci pred operačných určite nie, možno len tesne pred zákrokom a pri IVF je anestéza tiež celková nie len lokálna lale je kratšia 😉

bianka kúp si na tie opary pyridoxín pomôže ti to urýchliť liečbu 😉

brise
14. aug 2008

ale prave mne nič teraz pred IVF o anesteziologičke nehovorili, ty si u nej bola???

brise
14. aug 2008

jáj zajtra sa sestričky musím opýtať aby mi niečo nechýbalo.

gregy
14. aug 2008

o nej ti povedia až ked budeš mať naplánované OPU, či ty už máš termín?

brise
14. aug 2008

ahááááááááááááá, gregy tak ďakujem. Nie ešte termín OPU nemám ale ten budem vedieť len pár dni pred a ako sa to stihne??? Lebo tiež má anest. dovolenku?

gregy
14. aug 2008

brise GF má vlastnú anesteziologičku však by ináč nemohli robiť OPU a ostatné výkony takže toho sa neboj, všetko stihneš, dôležité je aby si do OPU mala porobené všetky potrebné predoper. vyšetrenia a o ostatné sa už postarajú oni ...

brise
14. aug 2008

ok, tak ja to teda nechám nanich, teda netreba sa stretávať s tou zo ŠNOP-ky, dobre som to pochopila?
Ešte som len na začiatku a už mám z toho guláš.

gregy
14. aug 2008

Myslím si že nie potrebuješ mať len kompletné vyšetrenia (krv, moč, EKG) tvoje a mužove ... a ak to máš tak čakaj ked ti naplánujú OPU tak ti povedia čo dalej, ja som sa ža do takého štádia nedostala takže v tom ti už neporadím ale preoperačné som už mala urobené na komplet a o anestziologičke mi do vtedy nikto nič nehovoril ...

sivusa
14. aug 2008

Brise ja som pred IVF nemala žiadne stretnutie s anestez.

labutienka
14. aug 2008

brise - nepotrebuješ žiadne stretko s anesteziológom. s ich anest. sa stretneš až v deň OPU, teda keď vás poukladajú do postieľok, príde za vami, napichá vám žily a potom len čakáte, kedy budete ktorá na rade 😉

labutienka
14. aug 2008

babuľky, kde ste? dnes mi nejako smutno ☹

sylvyka
14. aug 2008

ale labu nemoze ti byt smutno mna zas boli nozka aspon nevnimam ci ma boli brusko alebo nie 😖

labutienka
14. aug 2008

sylvyka - ale keď mne je ☹ ráno som si spomenula na včerajší výsledok a nejak ma to zobralo... 😒 zajtra bude isto lepšie 😅

sylvyka
14. aug 2008

jaj labu no ved viem treba dat hlavu hore a dufat ze to bude lepsie 😉 sice vcera aj ja som bola vselijaka ale to prejde ked mas byt smutna tak bud nasilu sa usmievat to nepomoze 😅

gregy
14. aug 2008

labu tu sme 😉 sme s tebou ... ja sa pokúšam zistiť niečo o tom clistile ale teda veľa kočiek s takým protkolom asi nenájdem ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre