Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

gregy
25. aug 2008

sivusa a prečo????

bianka30
25. aug 2008

sivusa a preco? hehe gregy..

pahu
25. aug 2008

Sivuska, to je zrejme preto, aby ti lepšie zabrali lieky na stimulku. Ja som ju mala ale len na jeden mesiac... neboj, aspoň nebudete mať každý jeden sex len o urobení dieťaťa. Uvidíš, ja som bola spokojná, že nemusím aspoň jeden mesiac myslieť, či som v správnej polohe, či tá jedna spermia nájde správnu cestu, ako jej to uľhčiť... 😉 Všetko zlé je na niečo dobré 😀

bianka30
25. aug 2008

pahu to znie docela rozumne...
moja krsna (este davnejsie samozrejme) predtym jej riesili to ze nemoze mat deti tym ze jej dali cielene antikoncepciu no a po 1/2 roku huuuups , na 1x a dvojicky...

sivusa aky vy mate spg.? preco ste boli na IVF?

gregy
25. aug 2008

No Pahu ja si zase myslím že HAk problémy nerieši len ich odsúva teda aspoň v mojom prípade to tak bolo, neviem v niektorých prípadoch pomáha ale mne nepomohla ... a HAK sú zase len hormóny kedy si to telo má oddýchnuť? A HAk sa pred stimulkou dáva len preto aby za zaistilo krvácanie ... Ozaj teram na napadlo petronela sa neozvala neviete ako dopadla? bola v tom GF?

sivusa
25. aug 2008

Na konzultácií sme boli u Harbuláka. Dnes mal celkom dobrú náladu,aj nám povysvetloval . Najprv asi 10 min.študoval môj protokol a škonštatoval,že som vôbec nereagovala na stimuláciu.
Pýtal sa,či som bola na laparoskopii,tú som absolvovala v marci. Takže nabudúce že mi bude musieť vymysleť nejaký iný protokol, nepovedal mi ešte presne aký, lebo som veľmi zvláštny prípad,ako sa vyjadril.
Takže navrhol,že ideálne by bolo teraz nasadiť antikonc.,kvôli tým mojím PCOS a zvýšenému testosterónu, aby sme nemuseli robiť znovu laparoskopiu.
Vypísali sme novú žiadosť a asi vo februári bude 2.IVF

pahu
25. aug 2008

Gregy, ty si teraz nešťastná,... Prestaň sa trápiť, vydrž, možno bude všetko O.K. a podarí sa to. Ale ak budeš zatrpknutá a nebudeš tomu veriť, to sa ti veľmi na to ani neoplatí ísť. Viem že som bola teraz tvrdá, ale skús sa otočiť a zase aspoň v kútiku dušičku tomu začni veriť a dúfať, že sa to môže podariť. Cmuk.

gregy
25. aug 2008

Jáj no tak len pekne papkaj ak ťa má ubrániť pred laparkou to je iné ... No som zvedavá aký protokol vymyslia tebe? už nebudem len ja pokusný králik ... zajtra prídeš na stretko?

gregy
25. aug 2008

Pahu to je oki, ale to so mnou nemá nič spoločné ja sa otrasiem a ideme ďalej ... ešte som to celé nevdzala neboj, stále je šanca 😉 ale na HAK mám vyhradený názor ☹

bianka30
25. aug 2008

gregy si zla ako cert..hehehehehe 😎 😎 😎 😎 (v dobrom)

gregy
25. aug 2008

bianka nie som ☹ 😉 ale mne to isté pred pár mesiacmi navrhol drábek a len preto lebo sa mu nechcelo so mnou nič robiť ... 😔

bianka30
25. aug 2008

gregy ja viem ze nie... snazim sa ti nejako vylepsit naladu... nejdes ku mne zehlit???

sivusa
25. aug 2008

a ešte mi robil utz., pichol agolutín,kedže som 41.DC a mrcha nikde 😠
ale dnes bol Harbulák fakt milý, všetko nám aj pekne povysvetloval,som bola z neho prekvapená 😅
Po 3 mesiacoch mám prísť na dalšiu konzultáciu, potom zase hormonálny profil ,som fakt zvedavá aký protokol mi vymyslí.
Bianka my sme museli ísť na IVF aj kvôli manželovmu zlému SPG- oligoteratospermia -alebo niečo také 😒
a ja som na tom tiež zle,takže tak, dvaja neplodní sa našli 😅

sivusa
25. aug 2008

a zajtra to stretko teda bude?

bianka30
25. aug 2008

bude... gregy potrebuje obalit nervy .. hehehe cmuuuuuk gregy juuuuj tak ta vystiskam...

sivusa.. ja som mala Harbulaka 2 x a 2x bol neskutocny... takze na neho nemozem nic povedat...

pahu
25. aug 2008

Gregy 😉 Tak sa teš na našu terasu 😀

Sivuška, vy nie ste neplodní, len pribrzdení,... Bude Vám to dlhšie trvať než oplodniete 😀

bianka30
25. aug 2008

dnes tu padaju rozne pozitivne spravy... najprv sme zufale... teraz pribrzene... ide nam dneska...

pahu
25. aug 2008

Bainka, ja som nabudená z nového bývania a z toho žiadneho stresu v robote, sekretárka tu už nepracuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sivusa
25. aug 2008

aj ja potrebujem obaliť nervy- baby zajtra dáme dobrý mekáč a zmrzlinku s karamelom 🙂
A kde sa presne stretneme,o koľkej?

Pahu vitaj v Dúbravke 😀
My sme boli mesiac obklopení vreciami,dokým som všetko povybalovala a ešte aj teraz mám nejaké veci v škatuliach. Ale som rada,že sme presťahovaní 🙂

pahu
25. aug 2008

Sivuš, to mi ani nehovor, ja mám predsavzatie, že to vybalím dnes a najneskôr zajtra 😀

bianka30
25. aug 2008

pahu a ja ti ZAVIDIM heheheehe

a ja sa tesim lebo mam 12 mm folik a 7,5 mm sliznicu a stvrtok idem na kontrolu a piatok, sobota, nedela idem do zlina robit deti a pozerat opinky do zoo.. tak aby si mala aj ty co zavidiet.. hehehehehehehehe

juuuuj baby fakt idem makat, lebo je pol druhej prelozila som len veci z jednej strany stola na druhu.... mam toho vela a flakam sa tu ... ale ked mne je s vami tak dobre... tak vam posielam aspon ze CMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUK 😀 😀 😀

a gregy ten najvacsi ako sa da...

sivusa
25. aug 2008

tak to máš čo robiť 😀
zajtra prídeš na stretko?

sivusa
25. aug 2008

Bianka tak to ti fakt závidím,aj ja by som niekam vypadla, my možno pôjdeme v piatok do tej ZOO v Zlíne,chceli sme ísť už tento víkend,len manžel nakoniec kvôli robote nemohol 😠

pahu
25. aug 2008

Sivuška, však to ešte neviem 😉 Podľa toho, ako dnes stihnem vybaliť a trochu upratať 😀

Bianka, závidím? Nie, lebo keby som závidela, nepodaril by sa Vám víkendík 😀 Doprajem a aj ja budem na chate v Straej Turej, drahý bude skákať s padákom a ja sa opijem aby som sa na to nemusela pozerať 😀

sivusa
25. aug 2008

Pahu tvoj manžel je teda odvážny, nechceš si aj ty skočiť? 😀

bianka30
25. aug 2008

pahu.... no tak to by som sa opila asi aj ja....tak nech sa vam to podari.. hehehe...

idem makat.. cmuuk

sivusa
25. aug 2008

idem aj ja už konečne pracovať...

pahu
25. aug 2008

Aj ja si asi skočím... Ale to uvidím až na mieste či sa nepokakám 😀

janula13
25. aug 2008

ahojte babulky, tak vy sa vsetky hotujete makat a ja mam konecne cas si s vami pokecat...celkom ma zabavate, zufale, uchylne a pribrzdene, ...hm, davno som to o sebe tusila...ale co uz, aj take musia byt.Vidim ze ste aj nabrusene na GF,neviem co k tomu dodat ja mam take nijake skusenosti, este nemam toho tolko za sebou, ale uz sme podali ziadost, tak ma to caka.
Pahu, tak blahozelam k novemu bytiku, je to super pocit, vsak?My sme sa stahovali do noveho, nepokrsteneho mrtvymi v marci a je tu super, klud a pohoda , hlavne ze uz nebyvam so svokrou, to bolo peklo na zemi 😀 Ozaj, kde v Markize pracujes, ak to nie je top secret 😀 aj moj manzelik tam maka ako das 😀 Ale podla fotky ta nepoznal, ale ze si pekna, skonstatoval 😀 😀 my mame este vsetko v skatuliach a kominoch, skrine nijake...ale dobre nam je...to ta nechcem vystrasit... 😀

bianka30
25. aug 2008

pahu to vazne??? tak to drzim palce ja sa takeho neskutocne bojim... takze ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre