Centrum GYNFIV - skúsenosti s lekármi 2

laskonka
4. júl 2008

ahojte dovolila som si zalozit novu temu 😵

labutienka
21. júl 2008

sylvyka a ty si ako dopadla? v akom si štádiu? 😕 😕 😕

sylvyka
21. júl 2008

ja sa trosicka tesim mala som po IVF 1 krvny test pozitivny a v stredu idem na druhy tak dufam ze sa nic nezmenilo 😉

brise
21. júl 2008

pahu, nieže nás budeš natahovať, lebo nás tu už kopec čaká na tvoj výsledok. 🙂

labutienka
21. júl 2008

no tak držím palce sylvyka, nech sa to pekne vyvíja pozitívne aj ďalej 😉 a mala si aj PK? a ostali ti nejaké mrazáčiky? a bolo to tvoje 1.IVF? mám kopu otázok, čo?... 😅

sylvyka
21. júl 2008

mala som PK ale zo 6 sa ani jedno nedalo zmrazit ☹ no bolo to moje 1IVF

labutienka
21. júl 2008

a čím si stimulovala a koľko?

sylvyka
21. júl 2008

mala som fostimon fuu asi 3 ampulky a potom 4 ampulky a ja ani neviem kolko teda ako dlho ale mam le rozdiel medzi pahu 2 dni

labutienka
21. júl 2008

tak ste dobre reagovali aj ty aj pahu (tiež mala myslím fostimon) ja som naň nereagovala... 😕

sylvyka
21. júl 2008

prosim ta sak som mala 21 vajok ale chapes ze po Pk sa nezachranilo ani jedno embrijko divne nie? ☹

brise
21. júl 2008

čo sa niečo v GF deje??? poslednou dobou nemám nikto žiadnych mrazáčikov. ako je to možné???

labutienka
21. júl 2008

to je divné... a nedá sa to žiadno kontrolovať... 😠 keď ti povedia, že neprežili, tak im musíš veriť 😠 a to ma štve, lebo ja to celé mám pred sebou...

brise
21. júl 2008

pahulienka, volaaaaaaaaaaaaaaaaaj a informuuuuuuuuuuuuuuuuuj.

sylvyka
21. júl 2008

no akoze fakt ja neviem je tu aspon jedna jedina co ze poslednu dobu ma nejakych ? ☹

larita112
21. júl 2008

pahulienkaaaaaaa 😅

brise
21. júl 2008

ahoj laritka, aj ty čakáš čo, a vidíš čo s nami pahu robí, nás naťahuje asi.

ell7
21. júl 2008

Laritka, brise ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ako sa mi mate?

Pahuuuuuuuuuuuu tak ako?

brise
21. júl 2008

ahoj ell,
ja sa mám fayn až nato že dnes som už 35 DC a madam v nedohladne, a inak čakááááááááám na pahu.
🙂 🙂

ell7
21. júl 2008

Brise aj ja sa mam dobre a tiez cakam na Pahu 😉 . Mne, ked minule meskala uvarila som si 2 majorankove cajiky a mrcha fakt dorazila, neskusala si?

larita112
21. júl 2008

ahojte babulky, kým budeme čakať na pahulienkine pozitívne správy, musím vám povedať, že som kompletne v poriadku - na jednej strane ma to veľmi teší, ale na strane druhej, som dúfala v nejakú chybičku, ktorá by bola príčinou...
Dnes som si totižto bola pre výsledky na hematológii a vyšetrovala ma aj veľmi milá dr., ktorá mi povedala, že moje potraty nemajú so zrážanlivosťou krvi nič spoločné, lebo mi nič nenašli. Takže ja už teraz vlastne neviem... asi to bude chcieť len skúšať ďalej a pozitívne myslieť (čo je po tom všetko veľmi ťažké, ale budem sa snažiť) 😉

brise
21. júl 2008

nie to som nepočula a aký to je recept.

larita112
21. júl 2008

ell, brise 🙂 🙂 🙂 ahojte slniečka moje... rada vás "vidím" 😀 😀 😀

gregy
21. júl 2008

Ahojte babuľky tak čo kde ja tá PAHU?

ell7
21. júl 2008

Laritka, ale to je fajn, ze si OK. Neboj dalsi pokus bude uspesny, kedy planujes KET? Ja stale cakam na vysledky z genetiky 😠 a nejak stale nie su.

bianka30
21. júl 2008

babulky , pahulienka tu dnes nebude, alebo mozno az neskor, ale bohuzial je to negativne... este ide na krv vo stvrtok... 😢 😢 😢 😢 😢 😢

gregy
21. júl 2008

To snád nie 😔 😔 😔 😔 😔
Pahu držkaj sa. Cmuk

labutienka
21. júl 2008

pahuuu 😢 😢 😢

sylvyka
21. júl 2008

akoze fakt no ale vo stvrtok to moze byt pozitivne - je to nespravodlive ☹

brise
21. júl 2008

bianka, ďakujeme za info, čoooooooooooooooooooooooo ako je to možnééééééé.
Veď mala rozbehnúť vláčik, tak sylvyka ostalo to natebe. 🙂

bianka30
21. júl 2008

ja verim tomu ze babuliatko sa len neskor zakuslo a vo stvrtok nam povie ze je to ok... veeeelmi tomu verim ... pahulienka... 😲 😲

brise
21. júl 2008

tak dúfam a držím palce do štvrtka Pahuuuuuuuuuuuuuu drž sa...............posielam cmuky....... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre