GENET Nitra. Ako to prebieha? Platí sa za to?

zuzanka.j
8. feb 2008

ahojte. boli ste niektora na genetickom vys. v nitre v genet s.r.o? ako to prebieha, plati sa za to, treba vysetrit aj partnera? dakujem

kristina523
28. aug 2019

@agbu0108 Ako ste dopadli? Ak sa môžem spýtať kde vám budú robiť genetický ultrazvuk?

agbu0108
28. aug 2019

Tak uz sme po ale uprimne cakali sme viac. Popytala sa aj mna aj manzela ci sme zdrave a na rodinu, povedala zaco nas dr poslal co sme aj vedeli. Dala na vyber amino alebo krvne testy 350eurove. Na amino povedala ze je tam riziko a ze som uz v 20tt je vacsi plod a menej vody a iba piatky robia co tento piatok nevedia a buduci piatok uz budem v este pokročilejšom stave tak sme povedali ze pozajtra ideme na geneticky ultrzvuk a potom zavolame co sme sa rozhodli no do zaverecnej spravy napisala ze som amino odmietla.. Co neni pravda lebo ona sama povedala ze je to uz premna velke riziko..inac vola v pohode aj pocas konzultacii dvihala telefon a davala terminy takze podla mna nedvihnu iba ked naozaj nemaju cas. My po piatku uviidme ci si dame zaplatit krvne testy.

agbu0108
28. aug 2019

@kristina523 na geneticky ultrazvuk ideme do budapesti na sukromnu kliniku geneticku specialne zameriavaju na genetiku. Istenhegyi Génklinika sa to vola. Porovnaním je to ako unas na sk v Martine co robi dr grochal ale nam pest je blizsie plus obaja vieme pomadarsky tak nerobi nam to problém ale cenovo je to takisto skoro 90eur.

kristina523
29. aug 2019

@agbu0108 Dakujem krásne, tak pani doktorka je niekedy taká a riskovať je podľa mňa tiež hlúposť. Hlavne aby dopadol dobre ultrazvuk. Dakujem za info za pána doktora Grochala, lebo som nevedela meno. A neviete kde presne ordinuje myslím adresu? Ďakujem veľmi pekne

agbu0108
30. aug 2019

@kristina523 za malo. Dr Grochala neviem presne adresu len ze v Martine ale google hned vyhodí adresu ked napisete meno. Dnes som bola na ultrazvuku a dr nevidel ziadne znaky choroby. Povedal ze to nevie ani on na 100%vylucit kedze down je dusevna choroba ale vsetky znaky co maju deti s down ako kratky nos, kratke čelo, maju daco aj zo srdieckom, nieco s prstami a nozickami atd.. Proste ze nic take nevidi co by nato znacilo takze som sa troska viac ukludnila. A budeme mat vytuzene dievcatko 😍

kristina523
30. aug 2019

@agbu0108 To som veľmi rada, nech Vás žehná Boh aby ste boli v poriadku 😍 Teším sa s Vami❤

bebena1989
12. mar 2020

Ahojte. Budúci týždeň v stredu si máme ísť s priateľom pre výsledky do Genet-u. Bude stačiť, keď pôjde len môj priateľ pre výsledky? Dajú mu aj moje výsledky alebo si musím ísť pre ne osobne? Samozrejme, pokiaľ bude vôbec môcť ísť k doktorke kvôli koronavirusu (kvôli tomu ešte budeme volať do Genet-u).

kristina523
12. mar 2020

@bebena1989 ahoj. Obaja by ste mali ísť spolu po výsledky, lebo tvojmu priateľovi nedajú tvoje. Pani doktorka to vysvetľuje takže tam musíte byť. A to si zavolaj a dohodni sa oni ti povedia termín. Tak to bolo aj u nás.

bebena1989
12. mar 2020

@kristina523 termín máme v stredu 18teho. Len ešte musíme tak či tak volať, že či môžme prísť, keďže tu máme korona vírus

wewka1211
27. máj 2020

Ahojte ako to prosím prebieha na vyšetrení? A koľko stoji toto vyšetrenie?

kristina523
27. máj 2020

@wewka1211 Ahoj, vyšetrenie robia tak, že odoberú krv tebe aj partnerovi, a budete čakať kým nebudú výsledky. My sme nič neplatili, tak neviem ako to je u druhých.

wewka1211
27. máj 2020

@kristina523 a môžem sa opýtať mali ste aj výmenný lístok?

kristina523
28. máj 2020

@wewka1211 áno to bolo na odporúčanie gynekológa, lebo musia vedieť, prečo tam idete.

wewka1211
29. máj 2020

@kristina523 a môžem sa opýtať ako to tam funguje? Objednávam sa telefonicky a ako dlho sa čaká na termín?

kristina523
29. máj 2020

@wewka1211 áno je tam potrebné zavolať telefonicky a objednať sa, ťažko teraz povedať kedy vám dá teraz termín, ale musíte tam volať utorok, streda a štvrtok od 11:00 do 12:30 hod.

wewka1211
31. máj 2020

@kristina523 ďakujem pekne za informácie a vás poslal gynekológ?

wewka1211
31. máj 2020

@kristina523 teraz čítam ze vyššie si písala ze to bolo od gynekológa, a môžem sa opýtať ze kvôli čomu vás tam poslal?

kristina523
31. máj 2020

@wewka1211 som na vozíku od narodenia tak preto nás tam poslal aby vedel, že bábo bude v poriadku.

leonni
31. máj 2020

Ahoj. Idem v stredu na odber a chcela by som vediet, ci je mozne zaplatit za vysetrenie kartou alebo pri sebe musim mat taku velku hotovost. Neviete, prosim? Dakujem.

kristina523
1. jún 2020

@leonni Ahoj, to neviem mne to preplatila poisťovňa

leonni
1. jún 2020

@kristina523 no, ved uvidim. kazdopadne dakujem za odpoved. nerada nosim taku velku hotovost, len sa pomerne casto stane, ze sa niekde neda platit kartou.

lens
8. jún 2020

@mon777 ahoj , prosim ta , ako prebiehali Vase vysetrenia na genetike? Aj ste nieco platili?? Lebo aj ja som tiez tvoj pripad

mon777
8. jún 2020

@lens nás poslal môj gynekológ na výmenný lístok. Prišli sme tam aj s manželom. Mňa si zavolal Dr. dnu prvú. Dávala mi rôzne otázky typu: ráštepy v rodine, šiesty prst pri narodení, ochorenia u rodičov/ súrodenca, potraty - dôvod a týždeň, kedy sa to stalo. Potom si zavolala dnu už aj manžela a pýtala sa ho to isté. Nariadila odber krvi sestričkovi 😅 (je to chlap) a hotovo. O 11tyzdnov sme zistili, že sme ok. Nakoniec bola chyba u mňa. Na hematologii mi zistili genetické mutácie

wewka1211
9. jún 2020

Čiže aby som v tom mala ja jasno, keď máme výmenný od lekára, teda mi mame z CAR, sa neplatí?

lens
9. jún 2020

@mon777 dakujem velmi pekne za informaciu, drzim palceky nech ste cim skor rodicia, ja som nas dnes objednala, tak uvidime, mne na hematologii ziatili zlu zrazanlivost krvy , ktora to mohla sposobit, a budem si musiet hned po otehotneni pichat injekcie.. tak dufam ze to stihnem nie ako poslwdne razy

mon777
9. jún 2020

@lens joooj, my sme našťastie už 16m 😍😍😍😍😍😍 fragmin a šikovné sestričky na gynekologickom nám malú zachránili a je tu živá a zdravá 😍😍😍😍😍😍 po piatich rokoch čakania sme sa dočkali jej 😍
Držím palce 😉😉😉😉😉😉

petravep
4. máj 2021

Ahojte prosim Vas doktorke Barosovej mame volat ohladne vysledkov a spravu ktoru poteebujem pre gynekologa mi ako da ked mam len volat?nemate niekto skusenost?

kristina523
4. máj 2021

@petravep. Ahoj. Zavoláš si ohľadom výsledkov, ale pani doktorka ti povie kedy tam máš prísť... Aspoň nám tak povedala.

petravep
4. máj 2021

@kristina523 dakujem pekne 🙂

abcmajacba
2. júl 2021

@kristina523 ahoj, prosím ťa ako sa platí? Idem do BA v utorok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre