Gyn Fiv - skúsenosti

ivkastevko
16. máj 2016

Ahojte, som tu nova vlastne co sa tyka tejto temy a i nasho problemu uuuplne nova. S manzelom sa snazime o babatka asi dva roky a neuspesne emoticon po vsetkych vysetreniach a pokusoch môjho gynekológa nam povedal ze uz nevie ako pomoct a ordporucil na na GYN FIV , dal mi na vyber ci chem laparoskopiu alebo vysetrenie Hyfosy - ultrazvuk vajecnikov ktory robia v Gyn Fiv na zaciatok som si zatial vybrl vysetrenie HYFOSY, chcela som sa vas spytat ci uz z vas na takom niecom v Gyn Fiv bol a ako to prebiehalo? Volala som tam dnes s tym ze sa chcem objednat na toto vystrenie, do zajtra sa mi ma vraj ozvat sestricka s termínom? i u vas to takto prebiehalo? bohuzial som v tom uplne nezbehla a neviem co mam cakat, mala som sa objendat aj zvlast na konzultaciu ci to uz k tomu patri ked som u nich prvy raz ze hned absolvujem s nimi aj vstupnu konzultaciu lebo moze byt ze by mi mohli doporucit aj nieco ine ako mi moj lekar?

Dakujem vam

Dnes o 09:16 • Odpovedz • Pošli IP •

matulka222_
6. dec 2017

@djera to mi dava nadej 😊Dakujem

rose82
6. dec 2017

@djera...minuly tyzden mi museli urobit kyret,bol to zamlcany potrat 11.tyzden...ale kedy prestalo bit srdce neviem

rose82
6. dec 2017

@matulka222_ zostali mi este styri embrya,nerátala som s tym ze sa moze nieco stat,uz ked mas fotky z ultrazvuku,termin porodu proste na vsetko sa tesis a zrazu...myslim ze uz nechcem byt tehotna. A ine to bolo v tom ze som zmenila CAR...prvy pokus v novom a hned vysiel

djera
6. dec 2017

@rose82 je mi to velmi luto 😟

matulka222_
6. dec 2017

@rose82 je mi to velmi luto a viem ta pochopit ale netreba sa vzdavat. Treba si dat trosku pauzu mysliet viac na seba a sebe sa venovat a ono to zas pride ten moment chcenia a nakoniec vsetko dobre dopadne.verim v to a drzim silno palce

rose82
7. dec 2017

@matulka222_ dakujem,uvidim ci niekedy znením nazor,uz mam toho dost🙂zacinam riesit aj adopciu,vzdy sme nas tym uvažovali,ale vam drzim palce nech vam vsetko vyjde🙂👍

matulka222_
12. dec 2017

@djera ahoj ako sa drzite? Ktory den si mala pozitivny test? Ja dnes ducha nevydrzala som ale nechcem sa predcasne tesit

djera
12. dec 2017

@matulka222_ Ahoj. No Ja som Mala az 11 den pozitivny, a to len tak velmi slabulinko. Ale robila som aj 5 aj 8. Tie boli negat.

sziszka66
17. jan 2019

isabela Ahojte baby mám ponuku ostali mi inekcie Dipherelin-bemfola a menopur tiež progesteron nikto nepotrebuje bola by som velmi rada všetkym pekný deň.

joannita
17. jan 2019

@sziszka66 kontaktuj centrum kde si chodila, ci ich odkupia od teba. Odomna kupili za plnu sumu cele balenie. Ja som chodila do gynfiv ba.

sziszka66
17. jan 2019

@joannita dakujem skúsím.

jj1212
20. jún 2021

GynFiv dr.Harbulak - otrasny pristup, odbornost nula bodov. Je mily len dovtedy, kym nemusi riesiť nič zlozitejsie, ak chcete po nom viac, nastupi arogancia. Mala som vstupnu konzultaciu, ani sa na mna nepozrel, zobral svoje statistiky a presne vedel na com som. Mam z neho pocit ze zije niekde v 80.tych rokoch a odvtedy sa nevzdelava. Hned odtial som navstivila kliniku GynCare v Nitre, vrele odporucam, je tam mlady sikovny a zanieteny doktor Kralovic, vstupna konzultacia bola sto a jedno oproti spominanemu GinFivu. Spravil mi hned vstup.prehliadku, vzal krv na horm.profil, navrhol dalsi postup, je rozhladeny a zaujima sa o pacienta. Ak ste uz v Nitre nevahajte objednat sa aj tam, porovnate a uvidite.

vazka1
28. júl 2021

@jj1212 ja som mala pred 2 tyzdnami presne opacnu skusenost u dr.Harbulaka. Hned v prvy termin mi spravil komplet prehliadku, zobral krv a nasledne mi vysvetlil dalsi postup. Bol mily a ludskou recou mi zodpovedal vsetky moje otazky.

dena22
28. júl 2021

@vazka1 ano on je vzdy na prvý krat tip top

ragaca
25. jan 2022

Ja mám dobré skúsenosti z doktorom Harbulakom ja sa nestazujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre