ISCARE a slabá komunikácia. Aké sú vaše skúsenosti?

veracruz
15. nov 2007

Ahojte, chodim so ISCARE, v januari ma caka IVF/ICSI. Mam ale pocit, ze vobec neviem, co ma caka (ake vysetrenia, priprava), co mam kedy robit atd. Aj ked uz mam toho nacitaneho dost. Mate aj vy problem so slabym informovanim v centre?

zulka29
15. nov 2007

Vera, ak by si si prečítala stránku IVF - pokročilé snažilky, dozvedela by si sa všetko čo ťa čaká + sa dočkáš aj podpory 😉

veracruz
autor
15. nov 2007

Zulka, ono tu teoriu zvacsa viem, skor mam problem s tym, co teraz, kedy najblizsie prist na vysetrenie a tak...

mirinda10
15. nov 2007

veracruz, mas uz schvalene IVF od poistovne? Ja chodim tiez do ISCARU a dnes mi doktor vypisal ziadost na IVF,
takze tiez budem na tom makat az po novom roku nakolko cez vianoce nerobia. Mam si za mesiac zavolat a potom sa dohodneme kedy pridem. Ku komu chodis?

veracruz
autor
16. nov 2007

mirinda, IVF mam uz schvalene, stimulovat by som mala zacat v januari....

mirinda10
16. nov 2007

veracruz, super tak mozno sa tam stretneme, ake injekcie si si vybrala a ku komu chodis? mne moj drahy navrhol, ze mi bude robit sestru on sa ihiel neboji tak som zvedava ci to aj dodrzi. Ja dufam, ze mi to v poistovni schvalia, doktor povedal, ze Dovera je celkom dobra tak uvidim.

ika_ba
16. nov 2007

ahojte, zdravim vas
ja chodim do iscare dlhsie, teraz mam prestavku, ale viem, ze komunikacia zavisi aj od vas, ci sa spytate a aj od toho, ku komu chodite, ja som najprv chodila k docentovi a nevedela som toho vela, a teraz chodim k durechovej a som spokojna
smola je, ze nastala v tomto roku aj vymena slecny na recepcii, predtym tam bola jedna mlada pani a ta bola velmi mila, ochotna a sikovna
teraz je tam tato mlada a zda sa mi, ze este sa nezaucila
opdorucam vam tiez si precitat niektore stranky, nieco sa dozviete a potom ked pojdete na ivf, napr. na odber a transfer, budete na izbe viacere a mozete si tam otvorene pokecat

veracruz
autor
16. nov 2007

Ahoj Ika, ja chodim tiez k durechovej a keby som necitala ich stranku a forum, tak neviem vela. Snazim sa jej pytat, ale velakrat ma nenapadnu veci, ked som tam...

ika_ba
17. nov 2007

ahoj veracruz
to poznam, niekedy ma napadne, ze by som si to mala pisat na papierik, aby som nezabudla. ale ona je aspon ochotna a mila
ja som v iscare po ivf aj otehotnela, ale na beznej kontrole sa zistilo, ze akosi mimi nerastie, bezala som do iscare a tam ma zobrala durechova, aj ked som nepatrila k nej a nebola som objednana. zistil sa zamlknuty potrat, u mna uz druhy, a bola velmi ochotna mi poradit a porozpravat sa. pomohlo mi to
pekny vikend

veracruz
autor
17. nov 2007

mila a prijemna je, to musim uznat... ale ked som prisla kvoli konzultacii vysledkov krvi, tak mi povedala, ze mam zvyseny nejaky hormon a musime to preliecit. Keby som si tu nenacitala a zvysenom prolaktine, tak ani neviem... Ocividne sa jej nechcelo vysvetlovat, co to je a preco to je...

veracruz
autor
17. nov 2007

pekny vikend 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre