Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

zlatanka30
24. máj 2011

@bbtina hej a mne jedno prasklo skor tak mohli byt 4 😠 dufam,ze nebudeme mat dieta so skumavky a aj prirodzene 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sony44
24. máj 2011

@zlatanka30 - nebojkaj budú, ak nie všetky tak aspon jedno...veríme ... 😉 a ako si si vyberala darcu?čo nechceli riskovať s Vašimi.my pri 4. pokuse budeme tiež dávať aj darcu, aby sme vylúčili pred darcovstvom vajíčka to, že je chyba v spermoškoch, aby sme sa zbytočne nepechorili a nevyhadzovali euráče, no uvidíme ako to všetko vypáli 😉 , zatial sme v štádiu prepočtu čo máme a kolko nám chýba....takže musíme kúpiť prasiatko 😀 a šetriť....

sony44
24. máj 2011

@zlatanka30 - inak kdesi som čítala, že si nedávali počas stimulky pozor a naozaj mala dve embryjka, jedno prirodzene a druhé cez ivf, ale či to bola pravda, to neviem a ani ako to dopadlo 😀 😀 😀 , ak máš bolesti kludne si daj lieky...zatial to nevadí...

sony44
24. máj 2011

@mabumi - zajtra držím palce, nech je výsledok krvičky milým prekvapením 😉 😉 😉

mabumi
24. máj 2011

@sony44 dakujem 😉 , dam hned vediet 😖 . bojim bojim

zlatanka30
24. máj 2011

@sony44 poradila nam embryologicka pri vybere.ano aj ja som to citala a naozaj cakala dvojky 😀 😀 😀 😀 poslem ti ip

zlatanka30
24. máj 2011

@mabumi zlatko v tejto teme sa deju veci cudne tak budes mozno prekvapenim.

mabumi
24. máj 2011

@zlatanka30 len ked ja nepatrim nikdy medzi tych stastlivcov 😖
a o kom to hovorite ze mala dvojicky??? 😕 aj ja chcem 😅

zlatanka30
24. máj 2011

@mabumi ani ja .sme dve zlatko.ale nam prasklo jedno vajko skor a mali sme tutu mutu tak ...jedna baba to tiez mala a cakali dvojky jedno z ivf a druhe prirodzene.-

mabumi
24. máj 2011

@zlatanka30 to by bolo ake uzasneeeeee 😵 😵 😵 😵 😵
keby to tak vyslo aj vam, to by bolo krasne, nie? chcela by si dvojicky?

sony44
24. máj 2011

@mabumi - viem, že sa bojíš, ale týmto strachom nič nezmeníš, iba budeš viac nervózna.....každá sa bojíme o to o čo silno bojujeme.... a z toho tepla je unavené aj šťastie takže.....už si sadlo.....a na koho???......ja idem zajtra zas na dvojdnovú konferenciu, tak ked prídem, tak si kuknem , čo sa tu diali za zazraky.....
bavili sme sa o tom, že jedna baba otehotnela prirodzene cez ivf a aj jej vložili embryjko, tak mala dve....nám zakazovali tulkať sa už počas samotnej stimulky, no a oni sa tulkali..... 😀

sony44
24. máj 2011

no vidím že už Ti napísala zlatanka, mna vyrušila sestra a kým som to napísala....už vieš ako to bolo
@zlatanka30 - to by teda bolo!!!!!!tak držíme palce aj manželovým plavcom, nech dôjdu do ciela.... 😉

mabumi
24. máj 2011

@sony44 tak nabuduce sa vykaslem na zakazy a tiez sa budeme tulkovat 😀 😀 😀
ked uz, tak poriadne, nie ? 😀
tak prijemnu sluzobku, budes nam tu chybat 😔 . ale hlavne ze sa odreagujes 😉 . uvidime, ci sa tu docitas o nejakom zazraku 😅

sony44
24. máj 2011

@mabumi - dakujem....moc sa mi tam nechce....pariť sa v takomto teple, radšej by som vegetila s manželíkom na záhradke......milujem leto... okrem cestovania.....

zlatanka30
24. máj 2011

@mabumi samozrejme ze chcela ale my sme mali prikazane tutu mutu .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zlatanka30
24. máj 2011

@sony44 prestan ty ma desis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 u mna je to nemozne i ked by to sedelo. 😀 😀 😀 😀 😀

sony44
24. máj 2011

@zlatanka30 a prečo ste mali nakázané 😀 .... nič nie je nemožnéééééé..... 😉 😉 😉

zlatanka30
24. máj 2011

@sony44 aby boli cerstve spermose v den opu.ale nakoniec nebolo treba -

sony44
24. máj 2011

@zlatanka30 - no ved to sme mali aj my nakázané 3 dni vopred, ale chránený 😝 😝 😝 , koľko sme sa nachránili.....keby to človek vedel

zlatanka30
24. máj 2011

@sony44 chraneny nechraneny nikdy nevies ☹

sony44
24. máj 2011

@zlatanka30 - no ja som z toho bola posratučká....tak my sme to dodržali 😉

zlatanka30
24. máj 2011

@sony44 moja 🙂 🙂 🙂

janemari
24. máj 2011

@megynka vsetko naj k narodkam 🙂
@zlatanka30 mysleli sme na teba a drzali palce,aj ked urodicka nieje bohata na mnozstvo,ale verim,ze aspon jedno bude 100% a bude z neho krasne babeko.

zlatanka30
24. máj 2011

@janemari juj dakujem posielam malej boztek.aj ja som myslela,ze viac bude.co je to je ☹

sony44
24. máj 2011

@janemari - ahoj, asi si sa až teraz uvolnila z práce.....ako sa máte???mliečko ako???už ste zabývané, ako ste spinkali v novom??

sony44
24. máj 2011

no idem buvat....dobrú nôcku prajem...

sliver
25. máj 2011

kočeny na všetky veľmi myslíme a držíme palčeky!!!
posielame dávku a popapkajte all nech je tá naj naj naj úroda 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

oknosmas
25. máj 2011

dievky, my pojdeme do dalsieho kola. toto iui (prve v centre) nam nevyslo...tak skusime druhe... a potom keby nahodou, tak ivf... majte sa krasne.. a majte lepsie vysledky ako my.

danutta
25. máj 2011

Prajem pekny den.Chcela by som sa opytat,ci Vam niektorej neostal Menopur.Dakujem.......... 🙂

mabumi
25. máj 2011

ahojte, tak dnesna kontrola zatial neista, zobrali krvicku a cakam. po 14-tej budu vysledky 😅 . na sone nebolo vidiet tehotnost ☹ a sliznica 7,5 mm. keby som nahodou bola tehotna, nebola by vyssia??? asi ano 😒 . no nic, cakame 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre