IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
1. nov 2010

@apolenka6 milé od teba! ja sa modlím každý večer... snád niekedy budú moje modlitby vyslyšané 😔
A čo ten pupák na čele?... ale veriacim určite vadiť nebude 😉

katy33
1. nov 2010

@fomarik Pcha, jasna vec, že tam bude, ale taka tmava, že zošedivieš 😀 Už sa ti to krati, zajtra do robotky, k pubertiakom 😅 Len sa nedaj nimi vytočit, mysli na to, že i ty budeš mat o chvilu jedneho , či dvoch domka 😀 - trebáááárs tri, IUI sa oplatí 😀 😅

fomarik
1. nov 2010

@katy33 ja mám zajtra ešte voľno... až v stredu nastupujeme 😀 😀 😀 😀 . zajtra ma čaká zubárka..bojím,bojím 😨 , aj ked to len preventívka.Mne sa normálne lepšie dýcha, ked tu čítam samé povzbudivé slová. Katy, kludne možeš isť na sono toho 12.... oni sú veľmi ústretoví. aj nám raz vyšlo tak že 1 den bol drahý na spg a ja som bola objednaná až na druhý den, ale Krajko bol velmi zlatý a zobral ma v den, ked bol manžel na spg.

katy33
1. nov 2010

@fomarik Jaj, zubarka, to som aj ja dokakanec 😅 , musiš mat cely čas zatvorene oči, aby si nevidela ake super nastroje používa a vždy myslim na to, čo si pôjdem kupit za odmenu, ked vyleziem z kresla 😀 Bojime sa obyčajneho zubara a na druhej strane nás od spodu kuchaju ako take kurence - určite to nebude horšie ako IUI 😎 Mohli by davat aj u zubara narkozu, asi to tomu môjmu navrhnem 😀
Zlatko, ja chcem ist ten isty den, ako manželik, no ešte mi nedošla ta potvora - to je ako naročky, ked chceš, vtedy pride ako na koni, hnusoba jedna 😠

katy33
1. nov 2010

@fomarik Ty máš toho volna nejak vela, nehanbiš sa 😀 Sa ti ani neoplati ist znova do robotky, ked o dva tyždne budeš mat na 100% iste, že budu 😲 😲 a zasa budeš doma oddychovat 😝

fomarik
1. nov 2010

@katy33 Bože, aj ja chcem mať tolko optimizmu 😉 . Mojka, to je fakt ako zákon schválnosti, ale čo ty vieš, čo ak si v tom 😀 😀 😀 😀 😀 .. budeme mať spolu 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ???

aby
1. nov 2010

@apolenka6 heh si zlatá 😀

@fomarik držím moc moc prsty 😉

apolenka6
1. nov 2010

@katy33 tá mrcha dorazííí daj si aj vínečka(rozumne!!) hádam sa to posúri 😉 čakám 21.nov.mrchu a začííínam 😵 😵

apolenka6
1. nov 2010

@fomarik no ja som bola ako aget 😎 mala som čiapku stiahnutú až po obočie tak nebol žiadny rozruch okolo mna 😀 do zajtra sa to vstrebe inak budem mat prehos ako Hitler 😀 účes mi to istííí

zuzancek22
1. nov 2010

čaute bebenky, takže testík som si robila a zase slabulinká druhá čiarka, bolo mi od rána dosť zle, bolí ma lavá strana tam kde mam tu cystu, a teraz ked som bola na WC tak som začala slabučko krvácať, takže asi nič ☹ takže dve čiarky boli asi este pozostatky pregnylu. ☹ ☹ ☹ ☹

apolenka6
1. nov 2010

@zuzancek22 ved to nemusí byt mrcha niektore ženy majú menzes a sú aj tehotné čo ked je to tvoj prípad?ešte nevešaj hlavu a všetko môže byt úple inak 😉 strááááááááááááááááááááááááááááášne ti to prajem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

elienocka
1. nov 2010

fomarik ja som ta asi videla ked ste platili.mi sme akurat prisli do cakarne.som ciernovlaska my sme obaja pevnejsi. na ivf som bola s spartnerovimi spermoskami .ale to nemalo vyznam . dalej budeme skusat s darcovskimi ci uz ivf alebo iui.teraz to bolo financne narocne najprv ivf teraz 2krat iui.az nevijde budeme skusat na jar.1% na prirodzene otehotnenie je malo.ale maju perfektnu starostlivost a su srasne mily doktori ja ich mam rada vsetkych.doteraz som bola v praci.

zuzancek22
1. nov 2010

@apolenka6 moc ďakujem, ja si trošku nahováram že to môže byť aj tá cysta, veď uvidím, ale vôbec , sa mi to ani trošku nepáči 😒

elienocka
1. nov 2010

apolenka..2krat iui druhe v sobotu

fomarik
1. nov 2010

@zuzancek22 Zlatino, to slabunké krvácanie môže byť aj to, že sa fazuľka začervíčuje 😉 😉 😉 😉 .

fomarik
1. nov 2010

@elienocka Moj drahý hovorí, že on vás asi videl. všimol si neajkú dievčinu v čiernej bunde s kratšími vlasmi. No poviem ti, ja som totálne vymletá. Nepamätám si nič 😔

strelicia
1. nov 2010

@zuzancek22 zuzi, a ja si zas myslim, ze to nie je po pregnyle. ten by sa mal vyplavit do 10 dni po vpichnuti a ty uz si viac dni po. a je to uz druhy pozit. test. krvacanie vobec neznamena, ze automaticky nie si tehu ak krvacas. podla mna to sa casto stava tehotnym. s tym by som sa vobec nezatazovala.

apolenka6
1. nov 2010

@zuzancek22 som rada,že viaceré máme názor,že tá druhá čiarka tam nie je len-tak!?šup.šup zajtra pekne ickaj k doktorovi 🙂

fomarik
1. nov 2010

@elienocka Už mi s 😉 vitlo. Tvoj drahý mi predsa podržal vchodové dvere..ja teliatko!

katy33
1. nov 2010

@apolenka6 Veru moja, vinečko 😀 Dala som si horucu vanu, myslim, že tam normalne zostal slepačí vyvar, ešte teraz sa zo mna pariiii 😀

katy33
1. nov 2010

Inak babulky, chcem sa spytat, chlapi vam nepovedali, ako to vyzera, ked idu odovzdat spemiky 😕 Môj sa ma pytal, či tam s nim zostane aj sestrička - no to jisteee, to by sa mu lubilo 😝 Neboli z toho nevozni?

jerryjanka
1. nov 2010

@katy33 ja som bola vnutri s mužikom 😀

katy33
1. nov 2010

@jerryjanka A to môžeš 😀 oni sa na to spytaju, či 😕

jerryjanka
1. nov 2010

jasne že môžeš - ved to je vaše sukromie - stači povedať že ideš s nim - niekedy sa dokonca pytaju či pojde sam alebo pojdete spolu

apolenka6
1. nov 2010

@katy33 sestrička ho tam len zavedie zamkne sa je to malá miestnot vedla má umývarku je tam televízor-filmy,časopisi-"ženské"majú na výber 😀 dajú mu nádobku ktorú podpíše naplní , ked to bude mat da to do taštičky ktora je tam a zazvoní na sestričku a hotovo 🙂 ved mu to pekne,zrozumiteľne vysvetlia inak aj ja som tam bola sním len som ho chudáka znervoznovala račej som išla do tej umývarky 😀 😀 😀 a čakala a čakala.... 😕 😝 😀

katy33
1. nov 2010

@apolenka6 No môj mi hned teraz povedal, že zostavam vonku 😅 Asi sa teší na tie filmy 😀 A ženy, ked nejdu s chlapom čakaju potom v čakarni? To aby som si vzala knihu 😅

apolenka6
1. nov 2010

@katy33 no áno čakajú vonku teda v čakárni a ked som bola na IUI tak som s ním už nešla 😀 knihu?neboj ved budete mat 5dnovú odmlku tak mu to pôjde rýchlejšie ani sa nenazdá a bude mat "načapované" 😀 😀

katy33
1. nov 2010

@apolenka6 No jo, dufam, že sa nezasekne kohutik 😀 Mojenko, a ty okrem pupika na čele sa máš dufam fajn a v praci kolegynky už posluchaju? Určite sa už nevieš dočkat tak ako ja- však, ja posuvam hodinu po hodine, nech už len je to tu 😕

apolenka6
1. nov 2010

@katy33 jooj časopisy som dala mäkké i no čo už 😒

katy33
1. nov 2010

@zuzancek22 Zlatko, ta druha čiaročka už nemôže byt z pregnylu, tomu neverim 😠 Vela bab špini na začiatku tehu a dokonca vela je aj takych, čo špinia niekolko mesiacov. Ak sa potvrdi tehu/čo je myslim jasne/, nasadia ti asi znova utroš, al. dufik, aby si nešpinila. Držkam palčeky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre