IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
8. júl 2011

@little_miracle určite sa s tým vyrovnáš... máš teraz dosť času, tak ho využi pre seba ako sa len dá... 😉

fomarik
8. júl 2011

@little_miracle ved nemáš začo dakovať...sme tu predsa preto, aby sme sa podporovali a povzbudzovali 😉 Nič nie je v živote isté a vničom nemáme záruku. Neexistuju slová, ktoré by ťa teraz potešili, ale my sme tu pre teba kedykolvek!!!!!!!!!!

fomarik
8. júl 2011

@tinasc áno, to je presne ten, čo beriem aj ja... tak nech ti pomože 😉 😉 😉 😉 😉

zambilka
8. júl 2011

@fomarik ako mám fotku dat sem? už ju mam v albume ale nemame v mobile dobrý foták tak je to slabšie

tinasc
8. júl 2011

@fomarik a ešte koľko ho mám za deň brať? len tak preventívne, povedzme že nemám žiadne problémy...

tinasc
8. júl 2011

@zambilka moja ja tú čiarku vidím...

zambilka
8. júl 2011

@fomarik
@tinasc tak som zvedavá v stredu bola ovela slabšia takže stupa a neverím že pri takomto teste je hcg 7,6 ked ukazuje od 10 jednotiek nie? 😅

fomarik
8. júl 2011

@tinasc tie dve tbl za den ti neublížia. Takže ráno a večer. Ja ho tiež tak teraz idem brať...preventívne 😉

fomarik
8. júl 2011

@zambilka tak ak je na krabičke testu 10mml tak hcg musíš mať určite vyššie. A dokonca v krvičke je koncentrácia hcg oveľa vyššia ako v moči 😎

tinasc
8. júl 2011

@zambilka moja no niečo to len bude... takže na druhej krvi by mohlo byť hcg oveľa vyššie...

tinasc
8. júl 2011

@fomarik a ty si ho brala od začiatku tehu?

zambilka
8. júl 2011

@fomarik možno sa babetko zahryzkalo neskor dávam tomu ešte šancu 🙂 bojujem dalej 😉

zambilka
8. júl 2011

@tinasc dufam 🙂

tinasc
8. júl 2011

@zambilka a ktorý deň ti robili iui?

zambilka
8. júl 2011

@tinasc 15 den cyklu

fomarik
8. júl 2011

@tinasc áno, od začiatku. Teda od 8tt, ako sme zistili, že máme srdiečko.

fomarik
8. júl 2011

@zambilka jasné moja, šance su velikánske!!!! 😎 😎 😎 😎 Aj mne IUI robili 15DC.....takže......bude to dobré, uvidíš 😉 😉 😉 😉 Zlatík, vitaj v klube!

tinasc
8. júl 2011

@fomarik ok 🙂

fomarik
8. júl 2011

Jééj,od dnes 34tt......

little_miracle
8. júl 2011

@pici vobec neviem co sa stalo........len ked mi dlho nikto z centra nevolal, zavolala som tam ja a hned ako som sa predstavila, nastali tam "fukoty"........laborantka hned zavolala embryologycku a ta zase rovno docenta.......Povedali mi len tolko, ze vajka boli aj tak zvlastne.......myslim ze ich neskoro odobrali, lebo jeden folikul praskol este pred odberom - co by sa nemalo stat pri dobre nacasovanom odbere. Ja som celkovo mavala tendenciu mat ovulaciu vplyvom stimulky skor.......aj na 9-11 DC a OPU mi robili az na 15DC. Zrejme som mala smolu ze utorok bol sviatok......tak ma "odsunuli" az na stvrtok.

tinasc
8. júl 2011

@fomarik no teda ale ti to uteká... za chvíľku budeš mať babulu pri sebe 🙂

fomarik
8. júl 2011

@little_miracle takže to mohlo byť zle načasované? No naozaj škoda, že niekde počas sviatkov nerobia. Mojenko, oporu tu nájdeš vždy. Sme radi, že s nami komunikuješ..... 🙂

tinasc
8. júl 2011

@little_miracle a to počas sviatkov tam u vás nerobia? zvláštne, však keď je treba takýto zákrok, mali by robiť...

fomarik
8. júl 2011

@tinasc no uvidíme, aká chvilka to ešte bude. Začínam mať "peky" či spoznám,že rodím...teda tie kontrakcie, otečenie hlienovej zátky a tak. Citala som tu na MK, že mnohým ženám už začína tvrdnuť bruško,no mne nie. Ja nič také ne cítim, ja som uuplne v pohode, až na to, ked sa mi niekedy malá vytláča nožkami cez bruško 😀

tinasc
8. júl 2011

@fomarik ja som začala deň pred pôrodom špiniť, na papieri keď som išla na WC tak som si utrela krv, ale nekrvácala som a potom večer som dostala riadne bolesti ako silné krámy, ale také, že ma vždy až ohlo... neboj sa, spoznáš že rodíš... a keby ti odtiekla voda, tak to spoznáš nabetón 😀

fomarik
8. júl 2011

@tinasc Ok moja, ked to povieš ty, tak to tak aj bude. A ty si v kolkom tt rodila? Ozaj a kosa vlastne volá tvoja malá dračica?

little_miracle
8. júl 2011

@tinasc @fomarik ......podla mna sa snazili vsetko popresuvat na stredu........a ked som sa uz nezmestila, rafli ma az na stvrtok........pritom som sa 2x pytala, ci sa vajkam nemoze nic stat........ A ako som telefonovala s docentom, citila som z jeho hlasu vycitky.....zrejme si uvedomil, ze to podcenili a svato-svate mi sluboval ze pri najblizsom pokuse mi to vynahradia. Uz neviem ci im mam na take recicky skocit.........ved aj pri IUI mi 1x presvihli ovulku a slubovali ze najblizsie si ma ustrazia !!! Asi budem drza a budem viac otravovat. Nerada by som menila CAR, lebo faktom je, ze na lieky reagujem dost nestandardne........a tu uz maju vsetko zdokumentovane...

tinasc
8. júl 2011

@little_miracle ach jo, no teraz si už môžu vyčítať... nech im to riadne trápi hlavu... nechápem ako to mohli takto naplánovať, veď krv a sono nepustí... tak neviem... ďalšie ivf by ti mali dať riadnu zľavu...

tinasc
8. júl 2011

@fomarik v 40tt presne v termíne, na deň presne...

zubrienocka
8. júl 2011

@zambilka Ti vravim, ze sa v labaku pomylili... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre