IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
8. jan 2012

@majca55 mojinka, na teba extra myslime 🙂 dufame ze fazulocka je krasna a silna....prosim, daj vediet 🙂

mirka2010
8. jan 2012

@adikasala jeeeeeeeeej, nadherne brusinko 🙂 urcite si ho kraaaasne uzivas 🙂

adriana_13
8. jan 2012

kočky ked sa snažíme len mesiac o babatko a teraz som dostala M ,je mozne ze na druhy mesiac nemusim dostat?

apolenka6
8. jan 2012

@adikasala Ahoj! dakujem za opýtanie 🙂 mám sa dobre a piatok tu je raz dva 😵 nie nerozmyslela som si to ,som zvedavá....dnes som akurát dostala MS presná ako hodinky 😠 😉 ok napíš mi IP budem čakať

apolenka6
8. jan 2012

@mirka2010 No tak drobček si dáva na čas 🙂 myslím si,že to bude raz dva ,aj Katy33 sa na teba pýtala mám jej dať vedieť,že ked budete narodenííí

apolenka6
8. jan 2012

@majca55 Od rána čakáme,že nám napíšeš ...myslíme na teba a fazuľka je v poriadku 🙂

sijust
8. jan 2012

@dasaa ahoj moja,mame sa fajn...dakujem za opytanie...zajtra idem na tripple testy 😒 tak som z toho uz trosku nervozna,ale snad to bude dobre...a ty ako?vsetko ok?

sijust
8. jan 2012

@mirka2010 zlatko,myslim na teba a posielam pozitivnu energiu,aby bolo vsetko len dobre...aj ked teraz tej pozitivnej energie nemam tolko,kolko by som chcela-zajtra idem na tripple testy... 😒 posielam objatie 🙂

sijust
8. jan 2012

@majca55 moja,myslim na teba od rana...dufam,ze je vsetko ok...drzte sa 😔

cmelica
8. jan 2012

@sijust ahooj!!!ako sa mas??kolko uz ma drobcek ???urcite rastiete ako z vody,vsak??

cmelica
8. jan 2012

@sijust co su to tripl testy??

cmelica
8. jan 2012

@mirka2010 juu tak vy ste este stale spolu?? 🙂 🙂 no malickemu je dobre u maminky 🙂
drzkajte sa nam a zajtra cakam na spravicku 🙂 🙂

cmelica
8. jan 2012

@apolenka6 moja nieco mi uslo??,co si si rozmyslela??aj idete na IUI,ci IVF????

cmelica
8. jan 2012

@tinka9075 @dasaa ako sa mate kocky???

cmelica
8. jan 2012

@majca55 zlatko myslim na teba od rana...

dasaa
8. jan 2012

@cmelica ahoj moja 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
8. jan 2012

@dasaa ahoooj!!!ako mas??? a co drobcatko??ako dopadla kontrola??este pojdes do Heliku,ci uz len svojmu?? 🙂

dasaa
8. jan 2012

@sijust ahoj my sa mame dobre boli sme stvrtok na kontrole a vsetko bolo v poriadku.Do Martina mame ist az v 20tt.Verim ti ze si nervozna ved kto by nebol ked sa ide na testy.Urcite vsetko dobre dopadne. 🙂

dasaa
8. jan 2012

@cmelica ahoj mame sa dobre a kontrola dopadla tiez dobre.Uz sme ho videli trosku vacsieho a poculi sme aj srdiecko.Dr.nam povedal ze je vsetko v poriadku a ze na dalsiu kontrolu mame ist az v 20tt ale este do Martina 🙂
K svojmu idem tento stvrtok 🙂
Ale ty sa pochval co mas noveho a ko injekcie este ta brusko neboli?

majca55
8. jan 2012

Babulky moje dakujem za podporu ale není to dobre vačok podrástol ale miminko nie ☹ ráno idem 7.45 hod na príjem do nemocnice 😢 ešte raz vám dakujem nemám náladu na nič ☹ držkajte sa tu všetky vaša Majca 😉

cmelica
8. jan 2012

@dasaa som rada moc ,ze je vsetko v poriadku 🙂
ja sa mam dobre,teda bolia mam prsia a brucho tiez uz dost ,,,mam ho nafuknute ako balo 😝 od dnes som zacala brat aj calibrum baby plan+kyselinu listovu,ale tu beriem uz davno 🙂 zajtra idem znova do Heliku a uz by som mala vediet aj datum OPU,ale pocitam,ze to bude v stredu 🙂 vsetko sa dozviem teda az zajtra...a budeme vkladat jedneho drobca... 🙂

sijust
8. jan 2012

@cmelica ahoj moja,mame sa fajn...malicke snad rastie,kedze mam brusko ako maly kotlik uz 😀 zajtra budem vediet viac...tripple testy su taka hlupost,ktora sa uz v zahranici nikde nerobi,samozrejme len u nas,zistovanie pravdopodobnosti na DS 😒 a ty ako?kedy asi koncis?uz vies nieco blizsie?

cmelica
8. jan 2012

@majca55 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ posielam velike objatie a stale sme stebou...drzkaj sa nam...
ach jaj precoooooooooooooooooo?????????????????????????????????,,,,

sijust
8. jan 2012

@majca55 zlatinko moje,je mi to velmi luto 😢 ...viem,ze teraz ziadne slova utechy nepomozu,budes si to musiet prezit sama...musi to preboliet...ale vsetky tu na teba myslime... 😔

dasaa
8. jan 2012

@majca55 moja je mi to luto a verim ti ze nemas naladu na nc ale davaj na seba pozor a drz sa nam

dasaa
8. jan 2012

@cmelica Cooooooo? to myslis ze uz tuto stredu by mohol byt vklad ?

majca55
8. jan 2012

@cmelica
@sijust
@dasaa dakujem vám zlatíčka 😵

cmelica
8. jan 2012

@sijust som rada ,ze pekne rastiete 🙂 no ja mam menopur uz len do zajtra,,a to idem na sono+krv..no uz mam veru riadne tlaky v podbrusku aj v prsiach...asi aj z tych stiplavych injekcii na lepsie dozrievanie jajok...aj zajtra mi ju budu pichat...aj tebe davali nieco take??

dasaa
8. jan 2012

@sijust a to ty budu brat krv alebo ako sa tie testi robia?

dasaa
8. jan 2012

@sijust a to ty budu brat krv alebo ako sa tie testy robia?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre