IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
4. feb 2012

@dasaa aj tebe moja a nezamrzni tam papa 😵 😵

kostickabonnie
4. feb 2012

@dasaa 🙂 kvasim doma pri krbiku, lebo vonku sa vsetci certi zenia, aj je nam luto vyhodit vonku psa 😒

alibabaa
4. feb 2012

@tinasc hmm. tak si tam zavolam. a hej aj ku ket je to treba. dali mi to tlacivo zasa raz... 😖 to jedine ma obtazuje... 😠

lasalete
5. feb 2012

peknú nedeľu prajem všetkým...v stredu odber HCG a mňa pobolieva podbruško ako keby mala prísť mrcha ☹

majca55
5. feb 2012

@lasalete Ďakujem 😵 neboj nepríde držím palce 😵 😵 ajja prajem peknú nedelu všetkým 😵 😵

cmelica
5. feb 2012

@lasalete Peknu aj tebe 🙂 🙂 nebojkaj moze to byt aj priznak tehu 🙂

cmelica
5. feb 2012

@majca55 Peknu nedelu 😀 😀 😀

dadax84
5. feb 2012

Aj ja Vam prajem peknu nedelu 😵

sijust
5. feb 2012

@mirka2010 mojinka,ved ty vies najlepsie ako sa citim...uzasne,ked viem,ze je nasa laska v poriadku...uz sa ozyva,klopka mi na brusko...je to take male sidielko 🙂 uz sa mi aj to spanie trosku polepsilo...tak dufam,ze to vydrzi aspon do konca druheho trimu,lebo v tom poslednom sa uz asi zase moc nevyspim kvoli velkemu brusku a kopancekom 🙂 zajtra idem na poradnu...dufam,ze krcek bude drzat 😉 vy mate co nove?ako sa vam dari?

sijust
5. feb 2012

@dasaa ahoj moja,dr.povedal,ze to vyzera na babulku...vsetky moje tusaky sklamali... 😀 no uvidime...ci sa nemylil 🙂 inak sa mam dobre,dakujem za opytanie...uz sa mi aj spanok trosku polepsil...drobciatko nase je take sidielko,klopka,vyduva sa zo strany na stranu...tak si to moc uzivam/e... 🙂 zajtra idem do poradne,tak dufam,ze budu "vratka" zaklapnute 😀 a ty ako moja?

walta
5. feb 2012

@lasalete ahoj... to je vyborne znamenie.... aj mna desne bolelo podbrusko a vysledok bol- tehotnaaa... drzim palce 😉

walta
5. feb 2012

dievcence, pridala som par fotiek do albumov....kocik a aj brusko- mrknite 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cmelica
5. feb 2012

@walta moja mas krasne brusko 🙂)) ako sa citis??

cmelica
5. feb 2012

@sijust ahooj!!tak princeznocka si robi u maminky co sa jej lubi 🙂)

cmelica
5. feb 2012

@dasaa @tinka9075 kocky co ste dnes porabali????

walta
5. feb 2012

@cmelica ahojky... mam sa dobre, bolia ma klby, cely spodok, ale uz v tomto obdobi je to normalne. To sa roztahuju lonove kosti. A ty ako?
🙂

cmelica
5. feb 2012

@walta uz to len tych par tyzdnou pekne vydrzat a budete mat bambulku doma 🙂 🙂 uz ste mali aj 4D???
ja v pohode..niako nemam ziadne prejavy tehu...len na vecer cici a podbrusko...a dnes som si merala teplotu fyzicku a ze 37,1...tak ale ze je to normalka...uz nech je utorok a vidime nieco na sone 🙂

mirka2010
5. feb 2012

@dasaa ahojky zlaticko..ty mas ale kraaaaasnu fotocku malickeho...sa musite poriadne vytesovat 🙂 a my sa tesime s vami...co sa tyka tych liekov, mas cas, hlavne je, ze ti to preslo, ale ver mi...ak ti to dr odsuhlasi, tak potom si nimi velmi pomozes 🙂 teda ked bude treba 🙂

mirka2010
5. feb 2012

@sijust mojinka, jasneeeeee, ze bude vsetko v poriadku...urcite aj krcok bude taky ako ma byt...ziadny strach...a myslis, ze ta bude aj takto vysetrovat? mna od spodu veru pozerali v tehotenstve velmi malo...ach, brusinko...ako mi chyba..aj tie nadherne kopanceky...aj ta obrovska lopticka predo mnou...uzivaj si to ako sa len da...a co sa tyka spinkania..ja som napriklad aj napriek velkemu brusku spavala celkom normalne..vobec mi to az tak nevadilo...len obcas som sa v noci zobudila na wc, alebo niekedy boli prebdene nocky, ale nic strasne to nebolo...skor si pospinkaj aj cez den...lebo potoooooom 🙂 vsak uvidis 🙂

mirka2010
5. feb 2012

@walta ahooooj, tak pozeram, ty si uz v 32 tt??? je toto vobec mozne ako to rychlo letiiiii??? a ako sa citis???

walta
5. feb 2012

@cmelica neboj nic, ta teplota je zanedbatelna.... v ktorom si tyzdni? uprav si v profile, nech sa ti to ukazuje automaticky... jaaj, tesim sa, nech to ubieha, ako ma a potom uz tu bude nasa mala 😉

walta
5. feb 2012

@mirka2010 ahoj moja... veru, leti to... citim sa dobre, az na nejake bolesti klbov a lonovych kosti... inak sa da... a vy ako? babatinko sa ma ako?

cmelica
5. feb 2012

@walta podla poslednej ms 5tt+3,dam si to po sone ked uz bude aspon nieco vidiet 🙂 uvidim,co bude v utorok a potom este srdiecko...naozaj len nech ide vsetko tak ako ma ..tuk tuk tuk 🙂 🙂 🙂
a ako si uzivas matersku??

mirka2010
5. feb 2012

@walta ahojkyyyyy.....no tie bolesti si viem predstavit...ach, ale potom vsetko prejde..uvidis 🙂 my ako???? no snazime sa, maly je zlatucky, uzivame si ho ako sa len da 🙂 je to take nase kino, donekonecna by sme dokazali na neho pozerat....🙂

cmelica
5. feb 2012

@mirka2010 ahoj moja 🙂 🙂 🙂 ako sa mate??aky ste mali vikendik??

mirka2010
5. feb 2012

@cmelica ahojky, no vikendik celkom pohodovy, aj sme si film s ocinkom pozreli, tak sme stastniiiii, ze nam to maly dovolil 🙂 ideme akurat papat, tak vas vsetky tety moc pozdravujeme a prajeme krasnu nedelu 🙂 a posielame boztek 🙂

cmelica
5. feb 2012

@mirka2010 ja posielam veliky cmuk a dobru chut 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
5. feb 2012

@dadax84 ahoj, nepametam sa, co planujes najblizsie ? 🙂

walta
5. feb 2012

@cmelica este tyzden do prace a potom som uz na MD. Aj na to sa tesim, lebo to ranne vstavanie mi uz robi problemy, ale len trosku 😀 Pytala si sa na 4D- my sme neboli, ja mam za sebou amniocentezu, sono srdiecka na detskej fakultnej na kramaroch, a dalsie vysetrenia som uz odmietla, resp. to 4D je dobrovolna zalezitost. Vystrasena som uz bola dost pocas tehu, uz si to chcem uzit v klude az do konca. Malicka je zdravunka a to je dolezite, ved ju uz coskoro uvidime nazivo, ziadne 4D neni potrebne. 🙂 🙂 🙂 A ty by si co viac chcela- chlapceka ci dievcatko? Ja viem, to je len banalna otazka, nech je len zdrave 🙂

kostickabonnie
5. feb 2012

@lasalete no vidis, uz len 3 dni a budeme ti gratulovat 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre