IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
30. apr 2012

@majca55 ahojcek, tak dobre si dnes dopadla. drzim palce velmi 😉

dasaa
30. apr 2012

@buba13 bola som v nemocnici koli bolestiam tak povedal ze nebudeme riskovat ked uz sme sa tak dlho snazili o babo.A teraz ma bolia nohy a uz mam aj ich opuchnute.Tak to je super ked sa dobre citis len tak dalej a ako sa ma malinke a jasne ze aj ty?Citis nejake zmeny alebo ani nie? 🙂

dasaa
30. apr 2012

@majca55 jeeeej moja to je skvela spravicka 🙂.Tak ze v sobotu ti budeme vsetky babenky drzat prsteky a aj na teba mysliet 😵 😵.Som velmi ale velmi rada 😉

buba13
30. apr 2012

@dasaa no jasne. to urcite radsej zostan. maly sa ma super, kope ako keby hral zapas kazdy den v plnom nasadeni, tak som tak okopana a skoro vzdy sa zlaknem 😀 a ja sa mam taktiez dobre (musim si zaklopat). dnes som mala 2 hodinovy maraton po obchodoch a ledva som presla do prace peso ako kopal. sadla som si v kancelarii a maly zrazu prestal 🙂 len sem tam kopne, ked sa skrcim viac k pocitacu 😅 a vasa malicka ako sa ma?

sijust
30. apr 2012

@majca55 zlaticko,budeme na teba strasne moc mysliet a drzat palce,aby to bolo to prave drobciatko-dievcatko 😉

majca55
30. apr 2012

@dasaa @buba13 @sijust babulky moje moc vam dakujem a verim že ta fazulka už zostane u mna 😲 😲

majca55
30. apr 2012

@kuspitka ja aj beriem 😵

apolenka6
30. apr 2012

@kuspitka aj ja som brala ,ked som išla na IUI a sliznica nebola taká ako by chceli ...potom podrástla 😉

cmelica
1. máj 2012

@majca55 Mojka moooooc drzkaaaaaaaam palce !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

cmelica
1. máj 2012

Ahojte kocky !!!!!tak uz sme domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

kuspitka
1. máj 2012

@majca55 tak super...kolko denne to beries..

majca55
1. máj 2012

@kuspitka najprv som brala jednu rano a jednu večer a teraz mam dobru sliznicu tak iba jednu denne.a to som brala až do krvi či som tehu a ty ako berieš?

majca55
1. máj 2012

@cmelica huráááááááááááááá strašne som rada moja a hlavne,že ste v poriadku 😵

apolenka6
1. máj 2012

@cmelica Jééééé 😅 😅 😅 😅 ahoooj!!!!! ako už je dobre ,verím,že je všetko v poriadku !!

Inak pekný deň vám prajem dievčence! idem umývať okná 😝 ked sa už sviatkuje 😀

majca55
1. máj 2012

@apolenka6 aj tebe moja aj ked ho maš pracovny 😵 tak nech sa ti pekne lesknu 😵

apolenka6
1. máj 2012

@majca55 no lesknúť sa budú ,len si musím dať pozor na 5. poschodí 😖 ale už sa pomaly na výšku zvykám 😝 ,čo budem mm nie je doma a mám takú príležitosť sama doma a nemusím ísť do práce,potom si užijem 8. máj o týždeň 🙂

kuspitka
1. máj 2012

@majca55 ja 2x1 a to budes brat aj pocas cakania na tehu?

majca55
1. máj 2012

@kuspitka predtym som to brala tak uvidim čo mi povedia teraz 😕

majca55
1. máj 2012

@apolenka6 ja byvam na 6 poschodi a poviem že sa niekedy aj bojim ☹ ked ich chcem mať dokonale umyte 😝

apolenka6
1. máj 2012

@majca55 no ved ja to až tak nepreháňam a nenakláňam sa strašne von aby som umyla rožtek v kúte okna z vonku,po prvé nikto to ani nevidí a pre môj pocit to nemusí byť ,aby sa mi hlava nezatočila ,veru raz fúkal dosť vietor a skoro ma okno vyhodilo 😨 je to nepríjemné vysoko okná umývať ,na dome u našich ked som bývala tak to je celkom iné ....no nič ja sa poberiem nech sa do toho pomaly pustím a ešte periem-teda pračka 😕 a teraz doobeda umyjem 2. okná tam mi slnko teraz nesvieti a potom musím počkať poobede ked mi z druhej strany nebude slnko svietiť umyjem dalšie dve 😉

majca55
1. máj 2012

@apolenka6 😵 😵 😵 presne to som si povedala ajja už to neprehanam 🙂

apolenka6
1. máj 2012

@adikasala draháá už je máj 😅 môžte začať rodiť Valentínka vydržala a bude májovka 😀 🙂 😝 tešíme sa na ňu 😲

apolenka6
1. máj 2012

A už ozaj vypnem PC ,len pokúša !!! 😠 a ja už fakt začínam robiť ....... 🤐

kostickabonnie
1. máj 2012

@cmelica no konecne, uz si nam tu vsetkym chybala, setri sa, nech tam ides az v oktobri 😉

kostickabonnie
1. máj 2012

babenky, a nezabudnite na bozk pod ceresnou 🙂 prajem krasny volny slnecny den 🙂

renka5
1. máj 2012

@cmelica jejjj ahoj ako sa mi mas????? Už sa citis lepsie? Myslela som na teba a drzala ti palceky nech mas vsetko ok 😵 Ja idem zajtra na odber 😵

kuspitka
1. máj 2012

@majca55 tak uvidim co povedia teraz

tinasc
1. máj 2012

@cmelica ahoooooj, tak super, všetko je v poriadku? dúfam, že áno 🙂

sijust
1. máj 2012

@cmelica vitaj moja,moc sa tesime... 🙂 ako sa citis?vsetko ok?

kostickabonnie
1. máj 2012

@renka5 prajem ti bohatu a kvalitnu urodicku 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre