IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
2. feb 2011

@strelicia ideme hned dalsi cyklus lieky vsetko mam... uz len nervy na to mat... mna to totiz strasne bolelo...

strelicia
2. feb 2011

@zuzanka7834 juuuuuuj uz som zvedavaaaaa 🙂

strelicia
2. feb 2011

@pici bolelo? a kto ti to robil? mne to robili 2x a nikdy ma to nebolelo, iba ako menzes. ale to tiez asi neni dobre. fomarika to tiez bolelo a ostala tehu.

tinara23
2. feb 2011

@zuzanka7834 držím palce, veľa neprispievam, ale veľa vás tu čítam a občas sa opýtam 🙂 chcem sa spýtať na tu endo, s tým mám aj ja problém a dokyna sa mi snaži znížiť TSH na 2. Mala som ho 5,3, naposledy 3,38, užívam euthyrox25. S akými hodnotami si začínala, za ako dlho sa ti to podarilo znížiť a aké lieky. Ďakujem za odpoveď. 🙂

pici
2. feb 2011

@strelicia no bolelo ma to velmi. robil mi to dr.harbulak, ale nemyslim si ze to ma suvis s tym kto mi to robil. lebo mna bolelo velmi aj priechodnost ked mi robili. mam zavrety totalne krcok, to preto

strelicia
2. feb 2011

@pici fuuuuuha na laparku sa zrovna chystam aj ja a ked hovoris ze to bolelo tak to sa mam teda na co tesit 🙂

pici
2. feb 2011

@strelicia laparka neboli vobec. bola som dvakrat... priechodnost mi robili zvlast...

strelicia
2. feb 2011

@pici ahaaaa, uz mi je to jasne. A ake si mala davky clostilu teraz? stimulka bola OK? kolko folikov a akych si mala?

pici
2. feb 2011

@strelicia jednu rano, jednu vecer. stimulka ok. vajicok neviem. nepytala som sa... ja s ovu problem nemam...

zuzanka7834
2. feb 2011

@strelicia @adikasala @fomarik @apolenka6 @walta @katy33 @petuska123 @kaaaty @mirus11 @tinasc @little_miracle @tinara23, dufam, ze som na nikoho nezabudla... Tak dievcence moje, mam dve spravy, jednu dobru, druhu neurcitu...

Prva je, ze hladina TSH hormonu klesla vdaka liekom na ideal To bola asi nasa najvacsia prekazka, takze sa tesim ako male dieta A ta druha, ze hcg mam 15. Ked mi to sestricka povedala, tak som sa rozplakala, musela som sa ist schovat do kuchynky, aby ma kolegovia nevideli, ale ked som sa trosku ukludnila, volala som do CAR a tam ma doky schladil, ze si musim zistit normu laboratoria a len podla toho sa da urcit, ci je to pozitivne alebo nie.... Tak som si zistila cislo na labak a tam mi povedali jedine ze je to otazne, ze to moze byt jedno aj druhe, takze v piatok idem znovu na krv a az v piatok uvidime... Boze, Boze, prosim nech to vyjde... juj, taka som napätaaa... Baby, do piatku sa za mna prosim pomodlite...

pici
2. feb 2011

@zuzanka7834 ja neviem ci to u toho tam hore nemam posrate... ale pomodlim sa 😀 😀

zuzanka7834
2. feb 2011

@pici ☹ 😢 velmi ma to mrzi, a povedali Ti aj ake bolo hcg? Ja to mam neurcite, 15 a vraj je to hranicne, ze kludne to moze aj nemusi byt tehu 😕 V piatok idem na kontrolny odber... U nas to bol 2. pokus... 😔

pici
2. feb 2011

@zuzanka7834 nepytala som sa. myslim ze to nebolo podstatne.. ked nie si tak nie si tehotna, ake bolo hcg sa mi s gucou v hrdle moc nechcelo zistovat :D

tinara23
2. feb 2011

@zuzanka7834 musíš veriť, že sa to podarilo, skúsiš mrknuť na moju otázku čo som ti písala o 15:08. ď 🙂

apolenka6
2. feb 2011

@zuzanka7834 Júúúj Zuzulienka musí to byť dalšia nádej 😵 😵 neboj pomodlím sa za nás všetky čo sme tu!verím tomu silno a chcem a prajem ti to z celého ♥.....ak to bude?! aj mne sa pôjde ľahšie na to 3 IUI
@pici hm... 😒 neboj druhé sa ti podarí ...prvé málo kedy je úspešné nevešaj hlavu a hor sa na další pokus!!!

zlatanka30
2. feb 2011

@zuzanka7834 ja som mala presne take hcg po et zevraj hranicne.drzim ti palce

zuzanka7834
2. feb 2011

@pici presne viem co prezivas, po prvom iui to bola riadna guca aj slzicky, teraz mam aspon malilinku nadej do piatku, ale az v piatok uvidim, co z toho bude 😕

strelicia
2. feb 2011

@zuzanka7834 juchuuu urcite to tam je. aj sa testnes? do piatku to vydrzis? ja by som sa zblaznila 🙂)))

pici
2. feb 2011

@zuzanka7834 hcg stupne, neboj

pici
2. feb 2011

@apolenka6 urcite ano:D

zuzanka7834
2. feb 2011

@tinara23 srdienko ja verim, ta moja viera by aj hory preniesla, aj ked klamala by som, keby som pisala, ze sa nebojim sklamania... 😕
Mne na HP (v auguste) zistili maly vykyv TSH, 6,3 myslim, tak ma poslali na endokryno. Tam som niekedy v septembri dostala euthyrox 25, kontrola po dvoch mesiacoch ziadna slava, TSH vybehlo az na 11,3, tak mi zvysila davku na 50 a dnes (po dalsich dvoch mesiacoch) konecne vytuzena dvojka 🙂 Dufam, ze pomoze 😉 Ta Tvoja hladina nie je taka zla, ved 3 a nieco je v norme, nie? Ale aj mne doky vravela, ze k tehotenstvu je idealna 2 🙂 🙂 🙂 Drzim palce, kedy ides na krvicku?

zuzanka7834
2. feb 2011

@zlatanka30 a bolo uspesne? Ci tiez len teraz cakas? 🙂 Kolky DPO Ti brali krvicku? Juuuj, dufam, ze narastie... 😕

zuzanka7834
2. feb 2011

@apolenka6 @strelicia srdienka velmi rada by som sla prikladom, same viete 😉 Ale nezalezi to viac odo mna, uz to ostava iba na panu Bohu... Tak ja verim, ze nam dopraje. 😔

Testnem najskor asi v piatok, lebo ak to bolo dnes 15 v krvi, tak to test urcite este neukaze, lebo v moci je koncentracia vraj slabsia, ak by stupal ako ma, v piatok by malo byt okolo 60, myslim, to by uz mohlo byt vidno aj na teste, ak by to tam bolo... juj, az ma prehana, tak ma to dostalo a pritom mi vlastne nic nepovedali, iba to jednoznacne nevyvratili 😕

Baby vy si o mne pomyslite, ale ja som si bola v pondelok kupit take krasne capacky coccodrilo, aby som motivovala fazulku, ak je nahodou v brusku, a kazdy den si ich chodim hladkat. Mam ich skryte, aby ich mm nenasiel, lebo by si potukal po cele... 😉 Uz mi zacina sibat... 😀

zlatanka30
2. feb 2011

@zuzanka7834 nie nebolo bol to potrat.brali mi ho na 14.den po et.potom som isla este na 18.den na krv a uz bolo 0hcg.ale tebe drzim palce nech stupa. 🙂

zuzanka7834
2. feb 2011

@zlatanka30 😢 to ma mrzi ☹ 14-ty den po ET je tiez 14-ty den po ovulacii? Nevyznam sa velmi, ale zda sa mi, ze ked je ET, tak uz sa vklada embryjko tak je to vlastne viac dni po ovu, ci? 😕 A co Vas caka teraz? Drzim palce, nech sa cim skor zadari...

zuzanka7834
2. feb 2011

Este rozmyslam nad tym, ze hned po IUI mi doky robil utz a stale tam boli dva neprasknute foliky. On vravel, ze prasknu v ten isty alebo nasledujuci den, takze cisto teoreticky ovu mohla byt posunuta... 😕 Co poviete?

zlatanka30
2. feb 2011

@zuzanka7834 ano 14.den po et je tiez 14 po ovulacii.po tomto et sme odisli z heliosu a navstivili ine car.ja som to tak citila.nepacili sa mi tam nejake praktiky.pred troma tyzdnami sme podali druhu ziadost na ivf

fomarik
2. feb 2011

@petuska123 úspešnú IUI mi robili na 16DC a mala som tri folíky, 20,20 a 19 mm. 😉

fomarik
2. feb 2011

@zuzanka7834 jééj, srdiečko, veľmi ale veľmi držím palce, čarujem ako viem. Musí to vyjsť, musí. Bože , do piatka sa asi zbláznime! A jasné, že nielen čisto teoreticky, ale aj prakticky ovulka bola posunutá, však ja som ju mala posunutú tiež.

fomarik
2. feb 2011

@pici je mi to úprimne ľúto. Inak aj mna to neskutočne bolelo, velmi, velmi, až som plakala a celá som sa triasla. budem silno držať palce do druhého kola 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre