IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majus28
21. okt 2012

@kostickabonnie aha 🙂 no drzim palce vsetkym 🙂

kostickabonnie
21. okt 2012

@apolenka6 @alibabaa kočky tak v utorok sa ide na VEC 🙂 🙂 dnes vecer picham pregnyl, vajicka maju od 14 do 19 mm, boze ale ich je, dufam, ze do utorka vydrzia vsetky, bambulky moje pekne 😉 sliznica stale 14 mm. Zajtra sa niekde s manzelikom ubytujeme pri Martine, aby sme sa skoro rano v utorok nemuseli trmacat autom. Citim sa fajn, len obcas ma zaskrabe v hrdle a potom sa rozkaslem, az ma napina, neviem tomu zabranit. A trochu ma zacinaju boliet prsia. Uz nech je utorok !!!!!

sijust
21. okt 2012

@tinasc zlatko,myslime na vas moc...drzime palce...fuha 30€ je dost za sprievod...u nas sa "len" 20 plati...a mohol byt so mnou cely cas,nielen pri tlaceni...tak uz fucis? 😀 este ze nie su horucavy...ked som isla ja rodit boli akurat tie 40tky,som myslela,ze uz umrem 😅

sijust
21. okt 2012

@apolenka6 babulka,tak ako?vsetko ok? 🙂

tinka9075
21. okt 2012

@apolenka6 ahoj no bolí ale dnes som už spala lepšie aj ked tiež nič moc každú chvílu som bola hore ale nevadí vydržím 🙂 🙂

dasaa
21. okt 2012

@tinka9075 😀 😀 tak to mas pravdu.A uz vies kedy pojdes na IUI?dakujem a odovzdam. 🙂

dasaa
21. okt 2012

@kostickabonnie jeeej tak uz v utorok ides to je super budeme na teba mysliet a aj drzat prsteky.Urcite vydrzia vsetky a budu potom u mamicky 😵 😵

tinka9075
21. okt 2012

@dasaa v stredu idem na sono tak uvidím kedy bude iui 🙂 🙂

dasaa
21. okt 2012

@tinka9075 tak potom nam daj vediet

tinka9075
21. okt 2012

@dasaa jasné že dám som zvedavá kolko zarodím ked ja po clostíku mávam dost vajok 😀 😀

tinasc
21. okt 2012

@kostickabonnie tak držím palce, nech je veľa vajíčok 🙂

tinasc
21. okt 2012

@sijust no mne je dosť teplo aj bez horúčav... nohy mám také napuchnuté, že aj v tomto chladnejšom počasí musím nosiť šľapky, lebo do ničoho sa neviem dostať... obliecť sa cez bruško je tiež dosť problém 😉 ale však to je normálne 🙂 tatino bol so mnou aj pri prvom pôrode po celý čas, no bol tam a chudák tam len stál a bol pri mne, celý deň nejedol 😉 no tak neviem či to je normálne za tých 30 euro... ale čo už... vyjadril sa, že chce byť aj pri druhom, tak mu nebudem brániť 🙂

kostickabonnie
21. okt 2012

@tinasc dakujem velmi pekne, a aj tak si myslim, ze do nemocnice pojdeme naraz 😉 ja len odovzdat vajicka a ty konečne priviesť na svet malého drobca...nech nám to obom ide ako po masle 🙂

tinasc
21. okt 2012

@kostickabonnie a kedyže ideš? v utorok? hmmm to by bolo zaujímavé 🙂 🙂 🙂

dasaa
21. okt 2012

Ahojte babenky @apolenka6 @alibabaa @kostickabonnie @alibabaa ako sa mate a ako sa citite?
@alibabaa ako sa maju drobcekovia?pohladkaj brusko za nas 🙂
Babenky stale an vas myslime.A Simonka vam posiela boztek cmuk 😉

dasaa
21. okt 2012

@tinasc Ahoj ako sa mas?A kedy mas termin alebo uz vies priblizne kedy pojdes do nemocnici?

dasaa
21. okt 2012

Ahooooj moja @cmelica ako sa mas a ako sa ma Branko?Kedy nam das nove fotecky ?

tinasc
21. okt 2012

@dasaa neviem nič... sama som zvedavá, kedy to príde, dúfam, ale že pred termínom 🙂

dasaa
21. okt 2012

@tinasc este mas 10 dni a uz citis bolesti alebo nie?

apolenka6
21. okt 2012

@tinasc no tak určite vypratie mm oblečena toľko nestojí ,ved to by si im aj doma oprala...potom 😀 no naša zdravotníctvo,ale teraz je to všade tak 😒

apolenka6
21. okt 2012

@dasaa ahoj! ja pichám o sto dvesto 😝 zajtra idem do MT na kontrolu ,dostala som hádam poslednú mrchu 🙂 a budem pridávať ešte jednú injekciu tak za deň 😉 a dakujem za Simonkinu pusinku !! ja jej tiež posielam cmúúúk

apolenka6
21. okt 2012

@sijust ahoj ! zajtra idem na kontrolu do MT doslala som MS a mám prvé sono a krv a budem pokračovať podľa pokynov 😕
teraz to naberie rýchli spád hádam do dvoch týždňov OPU som zvedavá ako budem reagovať a koľko dopestujem vajok atd....
a pijem vodu 😀 😀 😉

dasaa
21. okt 2012

@apolenka6 tak to je super ze pichas o sto dvesto.Cmuuuuk odovzdam 🙂.Chodis do Heliosu nejak mam pomiesane tie veci

apolenka6
21. okt 2012

@dasaa áno do heliosu ...ja viem,že aj ty si tam chodila

dasaa
21. okt 2012

@apolenka6 len som chcela vediet bo som sa dozvedela vraj dr.Gatova uz tam nerobi ☹

apolenka6
21. okt 2012

@kostickabonnie jééj tak v utorok ideš 😕 škoda ja zajtra idem dnes sa mi pomaly MS rozbieha a zajtra bude v plnom prúde aj bolesti asi budú akurát 1 deň 😖 ..by sme sa možno stretli 😅
nevadí nabudúce 😉
tak úrodička bude parádna 😵 a konečne ťa "vypumpujú " 😀 určite si natlakovaná ako pred výbuchom..už sa teším aj ja 😕

apolenka6
21. okt 2012

@dasaa áno už nerobí si sama otvorila ordináciu ,už chcela mať asi väčší kľud ved tam to je ako na bežiacom páse..
bola milá 😉

alibabaa
21. okt 2012

@dasaa si pokladik. citim sa v pohode. sem tam cosi pichne. ale snazim sa nesledovat. dnes sme ale boli na takej lahsej prechadzke v novootvorenom centrale v ba. no a vosla som do jedneho obchodu, tak som odtial letela ako nikdy. tak ma tam naplo .. ze az.. mam pocit, ze tie hormony mi zasa dojekazili moj labilny zaludok.. no a vecer som vsetko vyvratila.. bleee .. a na priznak je to priskoro. ale ako som uz povedala, snazim sa tentokrat nesledovat..

dasaa
21. okt 2012

@apolenka6 veru bola malo ktora doktorka je taka ako ona 🙂

dasaa
21. okt 2012

@alibabaa mas pravdu netreba na to mysliet a ani sledovat.Kedy mas ist na kontrolu alebo budes testovat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre