IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
6. feb 2011

@yasminne No dakujem za upresnenie ananás,grep 😀 😀 Na soju som sa zatial nedala ešte tento mesiac mám clostil a až potom pauzu a tam by som tu soju vsunula tak uvidíme...?? 😕 A ty na nej fičíš a aj zaberá spozorovala si zmenu?!

apolenka6
6. feb 2011

@fomarik No teraz mám predpis 3x1 no ten Galo je poctiviak ale zas netrval na tom 😝 😝 ...aj môj gyn.mi kedysi dával clostil 5 mes.za sebou ....jáááj ja žijem ,len z clostilu 😠 som zvedavá či to zanecháva nejaké neg.účinky určite je pre to čo potrebujem dobrý ale na druhej strane škodí 😔

apolenka6
6. feb 2011

@katy33 no no no !!! bola som v Kauflande a žiadny grep.džús tam nebol....určite si všetky vykúpila 😕 😀 len doma škrečkuješ a robíš si zásoby že??? 😀 😀
Veru utorok je tu čo nevidieť a neboj odpadneš z toho koľko vajok bude....moc ti to prajem 😉

tinasc
6. feb 2011

ahojte, tak dnes sme boli v CAR, IUI prebehlo v pohode 🙂 akurát ma ráno prekvapilo, lebo robila som si ovu test a vyšiel mi teda podľa návodu negatívny, tá druhá palička ledva bola vidieť, tak som bola zmätená či som vôbec ovulku mala 😒 alebo budem mať? však podľa krvi a sona mi hádam dobre povedali kedy mám prísť... ani bolesti podbruška som nejak veľmi nemala 😉 tak sa cítim tak... čudne...

tinasc
6. feb 2011

@little_miracle všetko pekne po poriadku... najprv pozitívne štátnice, potom aj tehotenský test 🙂 🙂 🙂 potom opadne stres a pôjde to jedna radosť 🙂
no ten vtip je ohromný 🙂 😀

little_miracle
6. feb 2011

@tinasc možno sa ovulka ešte len chystá - čo je určite lepšie.........veď bojovníci si tam chvíľku požijú 😀 .......majú dlhšiu životnosť ako naše vajká 😀 😀 😀
Ja som pri IUI pociťovala ovulku v sobotu (11DC) večer - keď som išla na pregnyl a IUI mi robili až v pondelok (13DC) - preto z toho nič nebolo 😢
Na ďalší cyklus som mala ovulku už na 10 DC.........a potom už len anovulačné cykly ☹ ☹ ☹ ..........tak stále čakám a čakám, kým sa ten môj "systém" umúdri 😠
Ty teraz pekne oddychuj s vyloženými nôžkami, nech máš o 2 tyždne // ......a my sa s tebou budeme tešiť 😲 😲 😲

tinasc
6. feb 2011

@little_miracle ďakujem 🙂 neviem, či sú tie testy aj spoľahlivé 😉 lebo ani včera ani dnes na nich nebolo nič vidieť ☹ snáď som ovulku nemala na 10 deň, to sa mi nestáva. Na kontrole som bola 9. deň, povedali mi že asi v sobotu, potom som volala a že mám prísť v nedeľu bez pregnylu... takže pravdepodobne ovulka ešte len bude, dúfam v to, lebo takto ma to už nebaví ☹

tinasc
6. feb 2011

@apolenka6 ďakujem za povzbudenie 🙂

petuska123
6. feb 2011

baby ten pregnyl to ako sa naplni do striekacky???ten prasok zmiesat s tou vodou co je v druhej ampulke??ci ako??

apolenka6
6. feb 2011

@petuska123 np pregnyl sa zmiešava prášok a tekutina....čo si ho ideš pichnúť sama 😀 😀 ??

apolenka6
6. feb 2011

@tinasc ja tehoten. a ovulačným testom neverím 😠 😠 ! tak sa nestresuj všetko je tak ako má byť 😉

tinasc
6. feb 2011

@petuska123 ja som si ho dala pichať našej susedke doktorke a ona natiahla ten roztok do striekačky a vstrekla ho do toho prášku, potom až sa to celé rozpustilo tak to natiahla do striekačky a pichla mi to vždy do zadku 😅 a keď bolo treba aj dve balenia tak to vždy dala naraz 😉

tinasc
6. feb 2011

@apolenka6 no to dúfam, lebo som bola zmätená, lebo včera tá testovacia čiaročka bola silnejšia ako dnes... dnes je síce vidieť, ale snáď by som si mala zobrať na to lupu 😀

walta
6. feb 2011

@katy33 Ahoj katy, no, ja uz som po IUI, a cakam na 15. den od IUI na test na hCG... na krv by som teda mala ist teraz v stredu (to je ten 15.den), a ja to tu tak pisem, ze snad ma nepredbehne mrcha, lebo ta by mala prist zajtra. Prsia, teda konkretne bradavky ma dost bolia, citlive na dotyk, podbrusko uz cely den neboli, len obcas, ako keby ta mrsisko mala fakt prist. Ja neviem, no co, cakam a uvidim, co bude dalej 😒

petuska123
6. feb 2011

@walta a ak ti mrcha nedorazi tak do stredy spravis test??

petuska123
6. feb 2011

tak za hodku odchadzam si dat pich pregnyl 😀 😀 😀 😀

petuska123
6. feb 2011

dilema prava ci lava polka zadku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petuska123
7. feb 2011

ahojte tak vcera pichnuty pregnyl.po vpichnuti a vybrati inekcie to trochu stipalo ale dnes ma dost bolia krize... 😠

tinasc
7. feb 2011

@walta silno držím palce... hneď daj potom vedieť 🙂

tinasc
7. feb 2011

@petuska123 hej aj mňa pri vpichnutí to trochu štípalo, ale dalo sa a potom ma bolelo miesto vpichu, aspoň som vedela, že to mám dobre pichnuté 😉 😀

katy33
7. feb 2011

Dobre ranko, žabky moje 😎 🙂 🙂 ...dnes ho mam dobre ešte i ja , no zajtra 😖 😝
Babulky moje, chcem sa spytat, neviete, kt.dr. je zajtra rano na sone v MT? A ked chodite na kontrolne sono vajok, chodi s vami dnu aj mm, lebo ja som ho nechala vždy sediet vonku, no teraz mi vravi , že by chcel ist so mnou, no a ja neviem 😖 😕
@apolenka6 😀 😀 😀 ...no veru bola som včera v Kauflande na džusiky 😀 ...aj grepy som hned naškrečkovala 😀 😝 ...ked budeš mat chut , tak nejaky ti poskytnem, čo by som pre teba a tvoju slizničku neurobila 😀

aby
7. feb 2011

@katy33 dobré dobré , no jasné že môže ísť s tebou aj môch chodí vždy 😉
držím prsty 😀 😀 😀

katy33
7. feb 2011

@walta No čo , mojenko, dufam, že po ms ani chyru ani slychu, lebo si to s nou vybavim ručne-stručne 😠

katy33
7. feb 2011

@aby A čo ho tam usadia, aby tam nestal a nepozeral ako v kine 😀

fomarik
7. feb 2011

@katy33 mám taký pocit, že ráno robí sono Krajko. a jasné, že mm môže isť s tebou dnu. Somnou Mirko chodí stále. je to pre neho niečo úžasné, ked vidí všetko ako to prebieha, ved zo sona už číta spolu s Krajkom 😀 😀 😀 😀 .

fomarik
7. feb 2011

A od dnes zase znižujeme dávku utrogestanu..už len 2x1 😉

katy33
7. feb 2011

@fomarik Dakujem, takže bude mat mm kino, sa zasa bude vytešovat 🙄 😀

tinasc
7. feb 2011

no to máte dobré môj chlap som mnou dovnútra by nešiel 🙂 😀

fomarik
7. feb 2011

@katy33 áno, posadia ho na stoličku a priamo sa pozerá na sono a ja na tú plazmu či čo to je .

aby
7. feb 2011

@katy33 jj keď bude chcieť aj popcorn môže zobrať heh 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre