IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
5. nov 2012

@tinka9075 no ved to...ze nenavyberam....🙂 ale aj tak, nam je s mm a Maroskom super...tesime sa uz na buducu jar, to budeme moct byt aj viac vonka, maly uz bude asi aj chodit, takze urcite to bude ine a uzivat si zajradky, aj ked malickej budeme 🙂 vy byvate v panelaku?

tinka9075
5. nov 2012

@mirka2010 presne tak na jar bude lepšie aj Maroško bude väčší 🙂 🙂 nie my máme dom na paneláku by som sa cítila velmi zle ako v klietke a ja potrebujem vela priestoru mne by nestačil len balkon 🙂 🙂 na dome mám velký dvor aj záhradu vonku psíkov čo som vždy chcela tak som spokojná 🙂 🙂

kostickabonnie
5. nov 2012

@alibabaa prosím ťa nemalasi aj hnačky? Lebo mňa boli brucho ako pri hnačke a už som aj pár krát letela na wc :@ a žalúdok akoby ma doň niekto včera dokopal. ☹

alibabaa
5. nov 2012

@mirka2010 som skoro unavena.. zaludok ako na vode a vecer predmrchovske stavy.. zduva ma.. ale to je vsetko fajn, ked viem ze tam mam bublinku 😉 teda okrem tej soboty vecer. som myslela ze sa preblvam na druhy svet.... ☹

alibabaa
5. nov 2012

@kostickabonnie prehnalo ma niektory den 🙂 siiilno na teba myslim 🙂

kostickabonnie
5. nov 2012

@alibabaa ďakujem 🙂 neboj my to dáme 😉 na mňa chodia tie bolesti v takých intervaloch už som si dala smectu snáď sa mi popravi kúsok. Este sa opýtam hoci ty si v GF tá prva kontrola je len krv alebo aj sono? Ak sa robí sono , tak cez brucho alebo zdola?

renka5
5. nov 2012

@alibabaa gratulujem ti ku 😲 😲 😲 super 😀

alibabaa
5. nov 2012

@kostickabonnie len krv aj ta druha je iba krv. ak su oba vysledky pozitivne nadiktuju ti datum sona.. tot moja posledna skusenost 🙂

alibabaa
5. nov 2012

@renka5 dakujem ,... zatial tak opatrne kym bude na monitore srdiecko.. ale to az 22.11.. dovtedy budem ako na ihlickach...

apolenka6
6. nov 2012

Dobre ránko !!! za pol hodinku volám ako sa oplodnili naše jajušká 😕

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 ved uz sme ako na ihlách. Neboj, drobci nesklamú. Ideš na ten pohreb?

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie ahoj ,už mi je dnes lepšie ,len som trošku nervózna čo mi povedia
nie nejdem na pohreb aj ked by som moc chcela..všetko by bolo jednoduchšie keby idem na aute a niekto ma vezie ,ale busom tak to si netrúfam a sama .... 😔
a ty ako? ešte ťa preháňa 😨 a cítiš sa ako?

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 ja som odpocitavala sekundy, aby som nezavolala ani o sekundu neskor 😀 ale su mile do telefonu 🙂 ja si teraz davam smectu, aby sa to vsetko ukludnilo a uvidime, od vcera som nejedla. Mna skor vsetko boli na dotyk, boky, okolie zaludka, ked cikam, tak mocovy mechur.....asi sa mi vajecniky dali do normalnej velkosti a vsetko sa tam nanovo uklada alebo ja neviem co....citim sa, akoby ma niekto dokopal do brucha, naposledy som sa tak citila po laparoskopii. 😕 to su skor nejake bojove priznaky, nez tehotenske 😀 😀 😀

apolenka6
6. nov 2012

Kočky už som volala ....z 8 vajíčok ked očistili vajká tak zostalo 6 KS dve boli nezrelé ..jedno vajko nezvládlo oplodnenie druhé sa abnormálne delilo ..tak do predĺženej kultivácie idú 4 vajká 🙄 musíme im moc držať palce !!! ..jáj ha snád to do soboty niektoré vydrží 😔 a dobojuje ....

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie áno bola milá teta embryologička 🙂
neboj to máš dobré príznaky môj názor a tehulkuješ

apolenka6
6. nov 2012

@sijust @kostickabonnie
@mirka2010
@tinka9075
@dasaa
@majca55
@ursula5
@tinasc @cmelica @adikasala @alibabaa @walta @fomarik kočky hore vyššie som písala ako to ide dalej ... 🙄 držte palce!

ursula5
6. nov 2012

@alibabaa jéj koľko testov s pozitívnym výsledkom 😀 😀 teším sa moc s Tebou a hlavne držím palce nech je všetko v poriadku a vydržíte krásnych 9 mesiacov, tfuj tfuj tfuj 😉

ursula5
6. nov 2012

@apolenka6 posielame im veľa energie a veríme, že budú schopné na vklad!!! musíš veriť 😉

mimi_2
6. nov 2012

@apolenka6 Neboj dobre to dopadne, držíííí silno palce 😉

apolenka6
6. nov 2012

@ursula5
@mimi_2 dakujem za podporu ,áno ide sa myslieť pozitívne 🙂

kostickabonnie
6. nov 2012

@apolenka6 no už som tu, takže máš 4 drobcov? neboj, oni to zvladnu 🙂 na zle ani nepomysli (lebo presne tie 4 zle si si privolala, ked si hovorila o polke neuspesnych !!! dopredu) takze uz ziadne cierne myslienky!! Predstavuj si, ako im je dobre teplucko a pekne sa delia a hlavne, ked budes o dva dni volat, musis si predstavovat, ako ti mila pani embryologicka hovori, ze vsetky sa pekne delia....vazne na tom nieco bude, lebo mne to vychadzalo, ani ma nenapadlo uvazovat, ze mi povie nieco ine 😉

apolenka6
6. nov 2012

@kostickabonnie dobre ,dobre budem na ne v dobrom myslieť 😉 budem sa snažiť ....vieš každá sme iná a máme inú psychiku ...ale ked so to tak vezmem ako sa to všetko išlo celkom rýchlo a bola dobrá perspektíva ..a ako sa všetko zvrtlo ,ved som nič nestratila ale,ale....viem,že @tinasc mala len dve dala si ich vložiť a má Lukáška ,musím hľadať takéto pozitívum 🙂

mirka2010
6. nov 2012

@tinka9075 tak tiez byvate v domceku?tak to je super...babatko, alebo babatka budu mat super vybeh 🙂 zahradka je paradna vec...my mame mini pozemok, takze moc toho vybehu pre maleho nebude,ale vzdy lepsie ako pre panelakom niekde...zmesti sa mu tu aj hojdacka, preliezka, ktoru ocko vyrobi...so psikom sa bude mat kde ponahanat...a maminka si bude mat aj kde kvietky zasadit...🙂

mirka2010
6. nov 2012

@apolenka6 ahojky, no jasneeee....uvidis, vsetky to super zvladnu!!!! krasne sa budu delit a isto na vklad budu vsetky jednotkove 🙂 🙂🙂 treba verit a hlavne im doverovat!!!!

mirka2010
6. nov 2012

@alibabaa ach moja,tak prave tehotenske priznaky!!! 😀 😀 😀 treba si ich aj napriek tomu, ze je su veeeeelmi neprijemne uzivat,vsak kolko si o to vsetko bojovala? a hlavne este tak dva mesiace a vsetko prejde...potom si uz budes uzivat len krasne rastuce tehotenske brusko...a si na PN?

apolenka6
6. nov 2012

@mirka2010 určite sa budú snažiť nesklamať "maminku" 😉 bola som v obchodíku a kúpila som si do nálady lístkovú taštičku a zamatovú roládu 😅 😝 hned mi je lepšie 😀 😀 jasné verím im ♥bubáčikom♥ krásnym

mirka2010
6. nov 2012

@apolenka6 presne tak, len sa rozmaznavaj kolko sa len da...zasluzis si po vcerajsku...a ako si to vsetko zvladla? narkoza? mala si nejake bolesti a noc bola aka?

apolenka6
6. nov 2012

@mirka2010 ja sa dokážem viac rozmaznať ako mňa mm 😀 zvládla som to veľmi dobre už ráno opadol strach ,ved som si povedala zvládli to iné zvládnem aj ja ...nebolo to nič strašné veľmi ,veľmi milí tam boli všetci sestrička zlatučká v dobrej nálade tak som nemala čas sa báť ...pred zákrokom som sa išla vycikať išla som na sálu tam som si ľahla,nôžky vyložila a napichli mi do kanyly narkózu a už sa mi zahmlievalo a potom som už bola v postieľke na izbe 😅 trošku bolelo podbruško ako pri MS ,ale to je normálne po zákroku dali mi aj niečo od bolesti ..ja som si neskôr dala sama algifen kvapky potom doma ešte ,bruško bolo nafúknuté a spala som v noci konečne ako bábätko 😉 a dnes je už lepšie ..trošku ked stojím cítim sem tam pichnutie ,ale veľmi málo 😉

mirka2010
6. nov 2012

@apolenka6 tak parada, tesim sa ze si to tak skvelo zvladla...aj ked to nie je nic prijemne, ale my zeny-matky dokazeme spravit uplne vsetko pre tie nase vytuzene pokladiky...a naozaj cely zivot!!! ja to vidim teraz...ja som uz ani neviem na ktorej kolaji, proste Marosko je uplne na vrchole vsetkeho a uvidis o chvilu to tak bude aj u teba... 😉 😉 😉 chces si vlozit jedno ci dve bublinky?

apolenka6
6. nov 2012

@mirka2010 áno my ženy sa vieme obetovať a ako matky určite ešte viac 😉
s mm sme boli rozhodnutí pre jedno a aj to zostane 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre