IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
8. nov 2012

@apolenka6 supeeeeeeeeeeeer tešim sa stebou krasne sa vyvijaju tak nech sa im pekne dari tfuj tfuj 😵 😵

alibabaa
8. nov 2012

@tinasc ako sa citis moja? a ako mala s lukym? ako sa jej paci mat braceka?

apolenka6
8. nov 2012

@majca55 ani nevieš ako som sa potešila 😵 tak mi odľahlo po telefonáte ..veru tfuj,tfuj,tfuj jech sa im stále darí láskam mojim

apolenka6
8. nov 2012

@tinasc čo už ked je to vonku ...hádam nebude dávať svokor rozumy 🙄

kostickabonnie
8. nov 2012

@tinasc @alibabaa @apolenka6 @tinka9075 @fomarik dakujem kočky, dufam, že sa všetko bude dobre vyvíjať a v júli tu pribudnu dalsie babetka 🙂 vsak my s muzom nemozeme nic mat zadarmo 😝

majca55
8. nov 2012

@kostickabonnie moja krasny dokaz že im je u maminky dobručko 😵 😵

kostickabonnie
8. nov 2012

@majca55 zeby boli dve? 😉

tinka9075
8. nov 2012

@kostickabonnie dobre sa bude vyvíjat uvidíš a konečne si prelomila smolu v Heliose mám dojem že sa tam kočkám v poslednej dobe nedarilo otehotniet 😉 😉

tinasc
8. nov 2012

@alibabaa veľmi sa jej páči, najradšej by bola len pri ňom musím ju upozorňovať, že mu má dať pokoj, keď spinká 🙂 je až moc aktívna 🙂

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie to bude júl? som to ani nerátala ,ale zas v lete sa dá veľa oblečenia pre tehotné zohnať -tuniky atd..
určite bude všetko dobré nebojkaj 🙂

alibabaa
8. nov 2012

@tinasc vies co.. lepsie aktivna ako ziarliaca a neznesitelna 🙂 🙂 🙂
a v rodine sa to stale neukludnilo? v podstate ta to nema co trapit, len som zvedava 😅

apolenka6
8. nov 2012

@tinasc a si sa bála ako to bude malá brať a je veľká sestra 🙂 a čo svokrovci? a švagriná? 😕

alibabaa
8. nov 2012

@apolenka6 ano vychadza to na jul 😉

apolenka6
8. nov 2012

@alibabaa máme rovnaké myšlienky pýtame sa to isté 😀 🤐

alibabaa
8. nov 2012

@apolenka6 😀 😀

apolenka6
8. nov 2012

@alibabaa vtedy má môj mm narodeniny ,ale ja nepredbieham udalostiam 😉

kostickabonnie
8. nov 2012

@apolenka6 ved to je super, ze bude stacit iba spodne pradlo a volne saty a klobucik na hlavu... 🙂 nevyhodou su zas tie horucavy s 15-20 kg navyse 😀

alibabaa
8. nov 2012

@apolenka6 nich nepredbiehaj, mysli pozitivne to je naj, naj, naj. ziadna negativna myslienka.. to mi povedala kamaratka ked som isla na punkciu

tinasc
8. nov 2012

@alibabaa je mi to jedno... čo rodina a tak, staráme sa sami o seba... 😉
@apolenka6 švagriná nula bodov, ani sa nezaujímala či sme doma a tak... a hej je lepšie, keď sa tak stará, lebo očakávali sme všeličo...

apolenka6
8. nov 2012

@tinasc no "rodina" sa nezaprela 😖 čo už ved ich nepotrebuješ 😉
a malá je zlatá 🙂

alibabaa
8. nov 2012

@tinasc tini, ked zakaslem ci kychnem strasne ma pichne v podbrusku .. tak ze doznieva chvilu ta bolest.. to je ok? to je riadna neistota kym pojdem na ultrazvuk toho 22.11. .. nechcem chodit k svojmu doktorovi skor ako v gf urobia ultrazvuk.. ved to nie je dobre tak po sebe absolvovat ultrazvuky..
teba sa pytam, lebo teba dlho trapil kasel..

apolenka6
8. nov 2012

@kostickabonnie áno 15-20kg navyše bude super v teplotách a ešte rodiť do toho 😝 😝 😝 nech nech len super,že sa ti to podarilo teda vám 🙂

alibabaa
8. nov 2012

@tinasc ved hej, len ma zaujimalo ci sa umudrili.. ich vec. vy budte hlavne zdravucki 🙂 🙂

apolenka6
8. nov 2012

@alibabaa myslím ,len či to nie je opovážlivé si moc veriť 😨 ale mám dobrý pocit 😉

alibabaa
8. nov 2012

@kostickabonnie my nepriberieme ziadnych 20kg 😉 😉 15 bude bohate stacit. 😀 😀 😀

tinasc
8. nov 2012

@alibabaa neboj sa nevykašleš fazulku, no bolo by lepšie, keby si nekašlala, ale neboj bude to ok... v začiatkoch tehu to nevadí, skôr by to vadilo v posledom trimestri, vtedy by hrozil predčasný pôrod... ale neboj, všetko bude ok, však vieš ako som ja hrozne kašlala a bála sa a všetko dobre dopadlo... 🙂

majca55
8. nov 2012

@kostickabonnie možno budu a parik 😵

tinasc
8. nov 2012

@alibabaa neumúdrili... toto dieťa nám jednoducho neodpustia... ale kašlem na nich... hlavne že my budeme zdraví 🙂

alibabaa
8. nov 2012

@tinasc no to si pamatam, len si nepamatam ci ta tak pichalo, ci si to spominala.. 😕 😕

tinasc
8. nov 2012

@alibabaa vieš čo no namáhala som si podbruško celkom dosť... ale už si to dobre nepamätám ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre