IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
26. nov 2012

@chilinkaxxx neboj budúce IVF sa ti určite podarí,moc ti to prajem!!! 😉

kostickabonnie
26. nov 2012

@chilinkaxxx posielam obrovske objatie ♥♥♥ je mi smutno z tvojej správy, ale rok 2013 je pre teba novou výzvou, budeme ti drzat palce a podporovat ta aspon takto cez MK 😉

kostickabonnie
26. nov 2012

@apolenka6 nepočuli sme srdiečko, asi mali vypnutý reproduktor, a ani ma to nenapadlo opýtať sa. Ale videli sme, ako bije 🙂 ten môj plodový vačok vyzerá ako myš 😀 no a tie čiary naľavo od neho, to je nejaky nahromadený výtok, takže sa môžem pripraviť na ďalšie špinenie, kým sa to vyčistí....ale nie je tam žiadny hematóm, takže krvácanie by nemalo hroziť.
No mm sa tváril, že bože, aká veda, ale hlavu mal až v monitore a fotku nechcel pustiť z ruky 😎 😎
V Heliku sme teda už skončili, vo štvrtok som objednaná k môjmu, aby som mu odovzdala výstupnú správu a dohodneme si ďalší postup. Mne ešte stále nenabehla PN-ka ani neprišlo domov rozhodnutie, bude v tom nejaká zrada, už to cítim 😖

apolenka6
26. nov 2012

@kostickabonnie hlavná vec že bilo srdiečko 🙂 no aký je mm hrdina a fotku stískal 😵 určite je rád,že bol ..
ja som si pospala trošku ,lebo ráno som mala hektické 😕 som mala obavu ,že čo sa zas deje ,ale ked našla tú dutinku 5mm tak som spokojnejšia 😝 ešte ma to pichá v tom boku ,ale aspoň poznám príčinu 😵
no ja mám iný problém moja gynek. ide rodiť v januári tam nebude až do polovice februára ,sestrička mi bude robiť odbery ,len prehliadky nie ..tak premýšlam ,že by som ešte v januári išla na jedno sono do MT ,nech som spokojnejšia...
je to možné,že nemáš ešte PNku??? 😨 😨 no asi tam budeš musieť ísť osobne 😠 😠

chilinkaxxx
26. nov 2012

@apolenka6
@kostickabonnie ďakujem, už mi je lepšie, poplakala som si pri McDonalde 😉 mm ma utešil a že v januári to budú určite dvojičky, ako túžime 🙂 10.12. idem podať novú žiadosť a v januári opäť celý proces, ale dúfam, že už oveľa úspešnejší.

chilinkaxxx
26. nov 2012

@apolenka6 a ty si bola prvýkrát na IVF? už ste predtým niečo podstúpili? A dávali ste mrazáka alebo čerstvého? 🙂 rozmýšľam aj nad PK...

apolenka6
26. nov 2012

@chilinkaxxx no ja som podstúpila 4 x IUI a teraz 1 krát IVF a sa podarilo ,nám nič nezostalo na zmrazenia a mali sme aj PK bez toho som ani nechcela ,to si určite daj tam je oveľa vyššia úspešnosť..ja som nevedela,že si nemala PK určite do toho daj peniaze ,opaltí sa ,a určite sa vám to podarííí 😉
nám jedno zostalo a to sme si vložili

chilinkaxxx
26. nov 2012

@apolenka6 tú PK si dám, lebo mne tesne pred tým, ako mi ho vložili povedala embryologička, že je 6-bunkové, ale už malo byť 8, ale to je v norme ešte a už som vedela, že je zle, že sa prestane asi vyvíjať ☹ v januári sa to podarí určite.

tinasc
26. nov 2012

@kostickabonnie krásna fotečka, hlavne že bilo srdiečko, všetko bude ako má byť 🙂

apolenka6
26. nov 2012

@chilinkaxxx no ja som mala po odbere 8 vajíčok ,z toho boli dve nezrelé ,po oplodnení 2 zlyhali a zostali 4 a mala som si volať na 3 deň ako sa im darí 🙄 a mala som jedno 9 bunkové ( 😲 ) dve 8 bunkové a jedno 3 bunkové ,čo sa delilo pomaly ...
no a na piaty deň v deň vkladu som mala volať či bude vklad a ako sa im darí a na moje veľké prekvapenie zostalo ,len 1 ! 😨
tie dve osembunkové sa prestali vyvíjať ..a keby mi ich vložili tak by sa to nepodarilo ..a zostala krásna blastocysta ,ktorú mi vložili ..a už je to 50:50 či sa udrží

kostickabonnie
26. nov 2012

@apolenka6 magdi, prosim ta, akych 50:50 !!!!!! ty si v tomto smere hrozne neposlusna !!!!! počkaj, ešte budeme spolu v porodnici, bo ja do nitry nepojdem ani za svet 🤐

apolenka6
26. nov 2012

@kostickabonnie no tak mi to bolo povedané v MT 😨 tak to tu píšem 😝
a čo pôjdeš do TO rodiť? neviem aké sú podmienky v NR 😕
jám zas mám pocit ako na MS a to hnusné tupé pichanie mám v tom pravom boku stále ,raz to pominie a raz začne hádam do rána sa vyspím a bude dobre
aspoň ma dr. ukľudnila

tinasc
26. nov 2012

@kostickabonnie však ty by si si už mohla ten status v pase zmeniť, však teraz si už šťastná budúca maminka 🙂

kostickabonnie
26. nov 2012

@apolenka6 no vidis, mne si take nieco ani nedovolili povedať, tsss, takto podcenovať naše bambulky 😠 😠 aleob som to nepocuvala, zle spravy ignorujem 😉
joj, je to este daleko, ale mne v nitrianskej nemocke tak vybrali mandle, ze som dalsie tri tyzdne lezala v popradskej nemocnici a dalsi mesiac doma 😠 takze ma to tu nejako nelaka, takze TO su tiez jedna moznost, nie?

kostickabonnie
26. nov 2012

@tinasc ja už som si 😎 len @apolenka6 a @tinka9075 nejako vahaju 😉

tinka9075
26. nov 2012

@kostickabonnie ja až ked budem mat po sone v pondelok 🙂 🙂 zmením ked budem počut srdiečko inak podla poslednej mrchy by som mala byt tak ako ty 🙂 🙂 inak pôrodnica v TO tiež nič moc ja by som tam nešla ani keby mi dávali milion 😖

apolenka6
26. nov 2012

@kostickabonnie asi majú v MT na to nos na koho a ako môžu 😝 no alebo ja som si všímala skôr štatistiky 😕
áno u nás v TO je pôrodnica ,ale 100 názorov 100chutí ,niekto si chváli niekto nie ...a kde by som sa ja trepala ked to tu mám pod nosom 😉
no ,ale v NR môže byť pôrodnica iná ako kde ti mandle vyberali 😕

apolenka6
26. nov 2012

@tinka9075
@kostickabonnie no ja neváham ,ale až po srdiečku si zmením a nemám vyrátané tt tak až ked budem vedieť si status zmením 😉

tinka9075
26. nov 2012

@apolenka6 ved aj ja hovorím že nie je sa kde ponáhlat 🙂 🙂

apolenka6
26. nov 2012

@tinka9075 mne bude jedno kde porodím a všade to bude bolieť 😝 a na TO pôrodnicu som počula aj aj ,záleží aký je pôrod ked zlý tak každá nadáva

tinka9075
26. nov 2012

@apolenka6 ja pôjdem určite do PE lebo kamoška bola v TO a nechasli jej tam vo vnútri tampon a prišla na poslednú chvílu už sa jej chytala otrava krvi 😖 😖 je normálne nechat po pôrode tampon a ona s tým fungovala 2 týždne a rodil ju Čaradský to ho mala ešte vybaveného tak som povedala že TO nie 😝 😝

chilinkaxxx
26. nov 2012

@apolenka6 jaaj bože toto sú ale procesy, čo? človek nikdy nevie na čom je... my sme mali na utz pred odberom tri folikuly, ale nakoniec bol iba jeden plný a našťastie zrelý. No nezvládol to, asi mu ani tá vyvolávačka nepomohla.. ktovie už. Už sme ale naštartovaný na január 😉 ešte tak porozmýšľať, čím sa zamestnám v januári, aby som nestresovala... asi sa vrhnem konečne opäť na angličtinu 🙂

tinka9075
26. nov 2012

Dnes som testovala jeden super človek chcel vidiet dve čiarky tak sme spolu testovali 🙂 🙂

apolenka6
26. nov 2012

@tinka9075 no to mala smolu 😖 ja neviem švagriné tu rodili obe a sú spokojné
a kamarátka mala ísť rodiť do PE ,ale dostala bolesti a malá mala omotanú pupočnú šnúru okolo krku a nebolo času sa trepať do PE inak by to skončilo zle ..išlo o čas a vtedy ti je jedno kde budeš rodiť

apolenka6
26. nov 2012

@chilinkaxxx veru je to zdĺhavé celé IVF ,ale čo spravíme kde to inak nešlo ...
neboj bude to dobré a január bude správny mesiac na otehotnenie 🙂

tinka9075
26. nov 2012

@apolenka6 to áno len ja som bola teraz v pe u primára a mne sa tam páčilo a jeho poznám už dlho aj mu verím 🙂 🙂 Čaradský je už starý páprda 😀 😀

apolenka6
26. nov 2012

@tinka9075 aj ja poznám primára v PE ešte z TO ked bol tu lekárom 🙂

tinka9075
26. nov 2012

@apolenka6 aj ja ho poznám ešte z TO ked som bola na rizikovom bol mojím lekárom 🙂 🙂

tinasc
26. nov 2012

@kostickabonnie aháááá, ja som myslela tú krátku správu čo sa píše do fotoblogu 🙂 😉

dasaa
26. nov 2012

@tinka9075 ahoj jeeeej ake krasne silne ciarocky.Ja este stale mam test doma odlozeny. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre