IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
9. feb 2011

@katy33 neboj sa, folíky dorastú, a ak nie, určite sa podarí na bud. mesiac... niečím iným ako clostilom, injekcie určite zaberú 🙂 🙂

@aby ja keď som bola na operácii žlčníka, tak som tiež mala takú kabelku 😀 na konci banka, kde sa mi odsávala krv a neviem čo ešte 😉

zuzancek22
9. feb 2011

@strelicia moja presne to poznám , absolvovala som to 4 krát a to dobrovolne. tak ti prajem aby si bola čo najskor fit.

tinasc
9. feb 2011

@miriamka to ti povedia v CAR podľa horm. profilu z krvi a sona, teda aspoň u mňa je taký postup 🙂

tinasc
9. feb 2011

@walta držím palce, to že ms nedošla, je dobré znamenie, silno držím palce, aby to vyšlo... tie testy, no tiež im už moc neverím... mne raz ukázala aj druhá palička, ale tehu som nebola 🙂

walta
9. feb 2011

@tinasc dakujem, ale uvidim, ci z toho nieco bude

tinasc
9. feb 2011

@walta a ty si bola po IUI doma, alebo si chodila do práce?

aby
9. feb 2011

@tinasc presne presne to bola ona heh ale sranda ma aspoň sestrička pobavila 😀 😀 😀

walta
9. feb 2011

@tinasc ahoj, bola som doma 5 dni, aj s vikendom, a potom na 6.den som uz isla do prace.... nemam dost dovolenky, a v podstate mi nic nebolo

tinasc
9. feb 2011

@aby ale keď mi to vyťahovala z rany, to už taká sranda nebola... ale predýchala som to 🙂 🙂

tinasc
9. feb 2011

@walta ja som bola dva dni, potom som už musela ísť, ale vraj po IUI netreba kľudový režim 🙂

apolenka6
9. feb 2011

Ahojte!! no vás dočítať.... 😝 a teraz mám guláš čo ktorá písala!!! 😀 😀 😀

aby
9. feb 2011

@tinasc to hej ale to je všetko omáčka čo všetko ešte podstúpime 😉

walta
9. feb 2011

@tinasc ja som mala bolestivu IUI, tak somchcela troska klud, potom mi to preslo

tinasc
9. feb 2011

@apolenka6 aj ja som mala guláš... chvíľku tu nie som a potom sa neviem dočítať 🙂 😀

tinasc
9. feb 2011

@aby no jasné, my vydržíme veľa 🙂

tinasc
9. feb 2011

@walta aha, no ja som nikdy nič necítila, mňa to nikdy nebolelo 🙂

walta
9. feb 2011

@tinasc tak si mala stastie, mne dr. musel prepichnut krcok, nevedel sa do mna s katetrom dostat

aby
9. feb 2011

@tinasc 😉
@apolenka6 inak baby my ani nehovorte já mám guláš vo veľa veciach a potom to tu prečítať fuuu

A ide sa zas do práce 😖 😖 😖

tinasc
9. feb 2011

@aby no veru aj ja budem musieť ísť...

tinasc
9. feb 2011

@walta juuuuj no to muselo byť nepríjemné 😒

apolenka6
9. feb 2011

@aby
@tinasc no a potom si mám pamätať kto a kedy bol na zákroku a sa vypytujem ako teliatko 🙄 😀

petuska123
9. feb 2011

@walta chodime do iscare v MT..takze cca na 4 den je mozne ze ma bude brucho...no som zvedava

tinasc
9. feb 2011

@apolenka6 ja mám v tom tiež niekedy hokej, tiež si nepamätám a potom sa vypytujem 😔

apolenka6
9. feb 2011

@aby tak príjemnú šichtu ved už len za pár ...a pôjdeš na materskú... 😉 a pred tým na PN

apolenka6
9. feb 2011

@tinasc no je to asi normálne ja to chápem,len či aj vy mňa? 😀 😀 😀 a ked budem chodiť do práce a prídem večer tak od rána do večera sa tu toho popíše... 😝 to už celkom budem" degeš "🙄

tinasc
9. feb 2011

@apolenka6 ja prídem tiež až večer... za chvíľku budem musieť ísť, takže večer dočítam 🙂

apolenka6
9. feb 2011

@andy175 tak dalšia z Topolčian.... 😀
@strelicia možno sme sa niekedy aj videli ked si tu ešte bývala 😕

walta
9. feb 2011

@tinasc iba moment bol neprijemny, aj som skrikla od bolesti

walta
9. feb 2011

@petuska123 nemusi ta boliet, ako mna... ved potom skus napisat, ake pocity si mala ty, oki?

apolenka6
9. feb 2011

@zuzancek22 júú 4x? laparka? 😨 😨 😨 😨 tak skláňam klobúk dolu mne 1 stačila 😔 zážitok....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre