IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
13. jan 2013

@mirka2010 ja by som bola rada keby bol párik lebo ja chcem chlapčeka a muž dievčatko tak budeme spokojný obaja 🙂 🙂

apolenka6
13. jan 2013

@sijust neviem čo by sme viacej chceli ,ale nám je to úplne jedno aj mm, síce on hovorí o malom v mužskom rode 😀
no včera sme mená preberali čo sa mne páči jemu vôbec našli sme pár zhôd ,ale niečo máme ..chlapčenské je u mm favorit Mário a už aj Richard sa mu páči ...mne by sa páčili aj iné ale jemu nie napr...Šimon,Adam,Erik jemu sa páči aj Denis ,ale to sa zas mne nepáči 😒 a dievčenské máme v horúcom kole je Grétka..potom v úvahe Mia,Lili a mm sa páči aj Melánia 😨 mne sa ešte moc páči Ester ,ale mm nie ☹ ..tak je to ešte v štádiu riešenia 😀 😝

apolenka6
13. jan 2013

@kostickabonnie No včerajšie vyzdvihnutie svokrovcov z oslavy dopadlo tak,že sme prišli ráno o pol 3 😝 😝 dnes sme boli rozbití ako po opici a to sme nepili,mm bol šofér ...celé popoludnie sme spali ,ráno sme boli ešte v kostole ja som navarila obed 😝
a vy ste ako dnes dopadli?svokru ste šťastne odviezli domov 😕 😉

apolenka6
13. jan 2013

@tinasc no ja by som brala také 3kg bábo ,len to si asi nenavyberáme ,že 😨 😀 ved uvidíme ako bude ,len nech to dobre dopadne 🙂

apolenka6
13. jan 2013

@cmelica ja sa cítim dobre 🙂 bruško naberá na guľatosti 😕 ved v stredu sa odfotím a pridám na porovnanie či podrástlo 🙂

apolenka6
13. jan 2013

@mirka2010 áno užívam femibion ,ale už končím pomaly 1trimester tak potom nebudem brať nič ..v strave radšej pridám výživu pre bábo

apolenka6
13. jan 2013

Inak kočky včera mi svokra chytila brucho a hladkala a mi to nebolo príjemné zvláštny pocit ...aj vy ste to tak mali?

tinka9075
13. jan 2013

@apolenka6 mne zatial bruško hladká len môj muž a vždy hovorí len mi tam vydržte do konca detičky moje ja mám vždy taký zvlásny pocit a rozplačem sa 🙂 🙂

apolenka6
13. jan 2013

@cmelica a pekná kalkulačka 😵 😵 😵 dakujem

apolenka6
13. jan 2013

@tinka9075 mm to mi nevadí ale asi druhí mi budú ved uvidím ako to bude dalej 😀
a vy ste už mená preberali?

tinka9075
13. jan 2013

@apolenka6 ja druhým nedovolím hladkat bruško 🙂 🙂

apolenka6
13. jan 2013

@apolenka6 svokra si naň sama siahla tak čo som mala robiť 😠 😀

apolenka6
13. jan 2013

@tinka9075 to hore patrilo tebe 😉

tinka9075
13. jan 2013

@apolenka6 som si domyslela 🙂 🙂 ale minule mi kamarát chcel bruško pohladkat tak som sa smiala že ved počkaj ked budú pohyby ta drobci budú kopat tak sa smial 😀 😀

mirka2010
13. jan 2013

@tinka9075 tuk, tuk, tuk aby to tak bolo 🙂velmi vam to prajem samozrejme ale aj tak je najdolezitejsie aby boli drobcekovia zdravucki...a ozaj este vracias kazdy den???

tinka9075
13. jan 2013

@mirka2010 dakujem no uvidíme ako to bude len nech sú drobci zdravý 🙂 🙂 nie už som nevracala 5 dní síce stále mám taký pocit ako keby som mala vracat ale nič sa nedeje 🙂 🙂 krásnu fotečku máš novú 🙂 🙂

mirka2010
13. jan 2013

@tinka9075 tak to som velmi rada, ze uz nevrackas...vidis, ono sa to pomalicky ustali a uz si budes tehulkovanie len a len uzivat 🙂 fotocka je z dnesnej sankovacky, prvy krat sme boli na sankach, tak sa maly z toho tesil, juuuj, lasocka moja malicka, ako sa vytesoval 🙂

tinka9075
13. jan 2013

@mirka2010 aj ja som rada lebo som sa bála aj zjest hocičo už teraz je lepšie 🙂 🙂 pomaly už vyberáme kočík a z mužom sme sa zhodli že to bude určite trojkolka nie sú také velké a sú praktické lahko sa skladajú 🙂 🙂

adikasala
14. jan 2013

@apolenka6 ahojky aj mne svokra hladkavala brucho sem tam to bolo v norme ale ked zacala prehanat tak som jej to razne zakazala apotom prestala nastastie 🙂

apolenka6
14. jan 2013

@adikasala jáj ked si teraz na to pomyslím my chlpy stoja ,že by som už aj ja žiarlila 😀 možno aj 😕 iné bude ak by kopalo ,že jej ruku priložím ,ale ved je ešte skoro 😠

tinasc
14. jan 2013

@apolenka6 mne nikto nesmel hladkať bruško okrem manžela, od iných by mi to prišlo divné 😉

apolenka6
15. jan 2013

A je to!! utrogestan vysadený 🙂 🙂 🙂 aká pohodička 😉

apolenka6
15. jan 2013

@kostickabonnie a ty si sa kde stratila? aj teba mm odviezol niekam? 😨 bola si na sono prsníka? 😕

kostickabonnie
15. jan 2013

@apolenka6 ahoooj aj ostatné kočky 🙂 ja, keď sa neozývam, tak mám ešte nejaký deadline z minuloročnej práce, ktorý, samozrejme, nestíham 😠 Dnes som musela odovzdať záverečné správy za dotáciu 2012, takže som sedela nad papiermi. No a na zajtra sa mi ohlásili na kontrolu - za tie papiere. Horšie je, že nie na tie dokončené, ale na tie, čo ešte neexistujú 😠 Ale môžem si za to sama, vždy som odovzdávala papiere načas a najlepšie spracované, a preto si pri výbere kontroly vybrali môj subjekt ako prvý. A tento rok som nestíhala, a dokopy nič neodovzdala, aj napriek tomu ma navštívia hneď v prvý možný termín. To bude zajtra zábava. Ale je mi to jedno. Nie som kúzelník, aby som to do rána nejako upratala, takže nejdem stresovať, to už drobcovi neurobím !!!!
Včera som bola na tom sone, tak mám tam niekoľko menších cýst a jednu 2,5cm, ktorá mi robí problémy, pichanie a iné bolesti, ale nebudú s tým nič robiť, lebo sú to len cysty. Vraj si mám kúpiť púpalkový olej, vraj veľmi pomáha pri bolesti prsníkov a bradaviek pri kojení. Zajtra budem volať o tie výsledky na downov syndrom, dufam, že budú v poriadku.
A idem si vás prečítať dozadu pár dní, lebo tá svokra mi to celé narušila 😀 😀 Ale umyla okná a žalúzie, varila, požehlila a upiekla makovník 😉

kostickabonnie
15. jan 2013

@tinasc @apolenka6 aj ja mám kamošku, ktorá keď môže, tak mi pohladí bruško. Tiež nie som zvyknutá na také prejavy, ale od nej sa to dalo čakať, lebo vždy bola "na dotyky" - objatia. Netuším, kto ešte sa bude chcieť dotýkať môjho bruška, ale na malé neterky sa teším, tak ako ony prežívajú, že čakám bábo ....sú strašne zlatunké, jedna má 7 a druhá 6 a strašne sa tešia, stále sa vypytujú. 🙂 určite, keď budem s nimi, tak budú zvedavé 😉

kostickabonnie
15. jan 2013

@tinka9075 no vidíš, ty končíš so zvracaním a ja začínam !!! 😕 😕 😕 tento týždeň ráno preventívne na prechádzke so psom....neviem, čo sa stalo 😕 😕

apolenka6
15. jan 2013

@kostickabonnie veru už nestresujme krpcov 😉 si toho užili 😝 ja som tiež už spokojnešia po poslednom sone ,bruško rastie tak sa uspokojujem ,už žiadne veľké stresy ,tak ty si začala zvracať 😨 u niekoho sa to objaví neskôr ...
tak sa tešíš,že nemusíš ísť vyberať cystu 😅 to je dobrá správička 😉
svokrička sa o teba pekne postarala 🙂 aj mne by mohla moja tak vyriadiť 😀 na jar 😕

kostickabonnie
15. jan 2013

@apolenka6 počuj, ale s tým receptom na tu rajčinovu kapustu by si sa mohla podeliť. Ja to mám rada, ale ešte som to nikdy nevarila 😕

apolenka6
15. jan 2013

@kostickabonnie som ti narobila chute na polievočku 😉 😕 recept som ti poslala 🙂

kostickabonnie
15. jan 2013

@apolenka6 dakujem za receptik, aj som si myslela, ze to bude mat nejaky taky postup, len opačný, že najprv sa osmazi kapusta a podusi v tom pretlaku. Joj, zajtra kupim kapustu, ale teraz som si dala dva taniere rajcinovej - mam stavu z vlastnych rajcin, je to neporovnatelne s kupovanym pretlakom. 😝 😝 😝 A ci uz je to zdrave alebo nie, mam chut na hranolky, takze sa dotlacim nimi s tatarkou. 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre