IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kvietok228
27. okt 2013

@sisisi ahoj my sme sa snažili 2 a potom sme navštívili Helios a prešli vyšetreniami najprv ti vyrátajú kedy mate mať pohlavný styk a keď sa nepodarí tak potom aspon nás hneď poslali na IUI a teraz čakám v stredu idem na krv tak uvidíme či to vyšlo 😉 držím palce

dasaa
27. okt 2013

Dakujem si zlata @kvietok228 co si pametam tak tam bolo napisane Tribulus,Swiss Energyman a Centrum.Len toto si pametam ale viem ze toho tam bolo viac.Este ma tam byt vitamin ale nepametam si aky.

tatiana81
30. okt 2013

@kvietok228 ako si dopadla?

kvietok228
30. okt 2013

@tatiana81 ahoj vysledky az zajtra a zakazal mi tolko veci preistotu zajtra drzim palce 🙂

tatiana81
30. okt 2013

@kvietok228 az zajtra?, som myslela, ze do poobedia budu, tak to ja budem mat az v pondelok vysledky, mna asi vystre dovtedy. Aj ja silno držim palce

kvietok228
30. okt 2013

@tatiana81 tak mozno ze zalezi aj od doktora mozno ze budeme vediet naraz 🙂

avlv
31. okt 2013

Dievčatá dali ste si niektorá IUI aj napriek tomu že máte endometriózu? Ja mám len 1. stupňa ale aj tak mám pochybnosti či sa to vôbec oplatí či nevyhodím zbytočne peniaze.
Ďakujem za odpovede.

tatiana81
31. okt 2013

@kvietok228 uz mi volali, nic z toho, vysledky negatívne ☹ a ty ako?

kvietok228
1. nov 2013

@tatiana81 tak to mi je moc luto ale hlavne sa nevzdavaj treba ist na dalsie a uz to vide 🙂 nam to pravdepodobne vyslo idem este na krv v pondelok ci stupa HCG

shati14
4. nov 2013

Vrelo odporúčam absolvovať IUI, hneď ako Vám to lekári navrhnú. My sme boli v Iscare, iba čo som nemala ovuláciu každý mesiac, a pekne mi s tým pomohli a IUI sa podarilo hneď na prvý šup. Podotýkam, že mám bezproblémové tehotenstvo už 29 týždňov. Starostlivosť v Iscare hodnotíme na nadštandard, komplet personál sú úžasní ľudia- od recepčnej, cez všetky sestričky, lekárov až po upratovačky. Každý sa k Vám správa úctivo a s ľudskosťou, čo je podľa mňa pri návštevách týchto centier veľmi dôležité, aby Vám aj psychicky nepridávali stres. Ja na ISCARE nedám dopustiť, osobitne na MUDr. Lattákovú, teraz už Grossovú - neskutočná odborníčka, profesionálka a ľudská žena. Teším sa už keď sa k nej ako lekárke vrátim do starostlivosti po pôrode.
Ženy, budúce maminy, hlavne nenadávajte na dané centrum, keď sa Vám nepodarí hneď otehotnieť, lekári robia čo je len v tejto dobe vedy možné, ale vaše telo má s tým problém.... Keď sa to bábätko má podariť, tak sa podarí, to mi verte. Po prvom otehotnení, z ktorého sme sa tešili len 3 týždne, sme si vypočuli 8x NEpodarilo sa až potom to bola pozitívna správa.......
Takže sa nevzdávajte, hlavne je to o pozitívnom prístupe 🙂

michellevendero
13. nov 2013

Dievčatá držte päste 😉 zajtra 8:30 h drahý odber plavcov a ja o 10:15 h naše tretie posledné iui 😉 v iscare Martin

jajka1980
13. nov 2013

@michellevendero Držím moja, držím...budem na teba myslieť...a čakať na správičky, pocity...
Ako sa hovorí, do tretice všetko naj...takže tfuj- tfuj..

michellevendero
13. nov 2013

@jajka1980 jeeeee zlatíčko mojeee obrovské Ďakujem 😉 a neboj hneď dám informácie 😉

kvietok228
14. nov 2013

@michellevendero drzim palce isto to vide

michellevendero
14. nov 2013

@kvietok228 Ďakujem 😉 si zlatíčko 😉 nooooo bolesti podbrušks riadne a o chvíľu znásilnim manžela na odporúčanie Dr. Gala 😀 a každý deň budeme dávať čerstvých bojovníkov na pomoc 😉 teraz musia vajka zdolať, veď až 25 miliónov ich je vo mne 🙂

jajka1980
15. nov 2013

@michellevendero Nemáš začo dakovať moja...ale teraz sa pekne šetri, myslí pozitívne ....a uvidíš, že sa to podarí..
Držím moc moc palce..a čakám len a len pozitívne správičky. 😵

michellevendero
15. nov 2013

Kamarátka poradila kúpiť ako talizman, aby mimi vedelo, že ho očakávame jj a tieto so srdiečkom sa mi veľmiiiiiii páčili 😉

kvietok228
17. nov 2013

@tatiana81 ahoj ako pokracujete?ja som dnes zaca krvacat a pred tyzdnom mi v Heliose oznamili ze mam len plodovy vacok bez embria 😒 tak asi tolko tak ideme odznova

jajka1980
17. nov 2013

@michellevendero Krásne..tak hádam si mimi vyberie tú správnu cestu a konečne sa zadarí.. 😉

michellevendero
17. nov 2013

@jajka1980 Srdiečko Ďakujem 😉 teším sa na 28.11.o 7-8 h krv aj ultrazvuk

jajka1980
18. nov 2013

@michellevendero Aj ja s tebou..ani sa nenazdáš a bude tu teň deň s veľkým D...

michellevendero
18. nov 2013

@jajka1980 Ďakujem srdienkkkoooo 😉 sílnoooooo držím päste až aj Ty si rýchlo tehulkaaaaaa 😉

jajka1980
21. nov 2013

@michellevendero Nieje zač moja...a aj ja dakujem.. 😉 😵

katika232
21. nov 2013

dievčatá,my sme podstúpili 2x IUI v IS Care Martin,a druhé nám vyšlo,som tehotná 😀

katika232
21. nov 2013

@michellevendero Miši,nech Vám prinesú šťastie 🙂

michellevendero
21. nov 2013

@katika232 Mojeee zlatíčko 😉 moc krát ďakujem a snáď prinesú 😉 bol by to ten najúžasnejší vianočný darček 😉

elisabethwoodville
22. nov 2013

ahojte 🙂 ja som absolvovala 2 IUI, prvé neúspešné, druhé - výsledky budem vedieť o 3 dni.

elisabethwoodville
25. nov 2013

takže aj druhé neúspešné ☹

tatiana81
26. nov 2013

@kvietok228 to mi je moc ľuto, my ideme tiez od zaciatku, ale asi az v januari na druhe, drzim palce

kvietok228
26. nov 2013

@tatiana81 mi mame pockat na mrchu a potom na druhe iui ale tak dufam ze to nam aj vam uz vide 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre