IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
15. júl 2016

@vanilka83 si zavolaj ale na 100% si myslim ze vaginalne

lucka222
17. júl 2016

Ahojte, možo sa to tu už niekto pýtal, Dá sa ísť na PN počas IUI?
V práci to je dosť stresujúce, aj náročné fyzicky. Práca aj v chlade a vela vela chodenia.
Má ma vypísať gynekológ alebo obvodák? Myslíte že to pojde bez problému?
Ďakujem

zuzsat
17. júl 2016

@lucka222 onvodny lekar ta moze v kuse vypisat maximalbe na 4 tyzdne potom uz kazdy mesiac musi dostat odporucanie na pn od gynekologa... na iui staci ak si vezmes volno v dany den.... tiez robim v kancelarii a je tam stres vsetci chcu vsetko a najlepsie vcera.... mne iui vyslo v piatok takze som oddychovala cez vikend.... ake kludne chod k obvodnemu povedz mu co je vo veci a urcite ta vypise...

zuzsat
17. júl 2016

@lucka222 a ak mas fyzicky narocnu pracu atd tak uplne to pojde bez priblemov. neboj sa ist... ale urcite k obvodnemu.

alexslovakia
17. júl 2016

@lucka222 určite chod ak máš ťažkú prácu.ja som prvýkrát bola druhý nie.pn mi vypisal obvodný bez problémov,povedala som mu čo je vo veci. Nebol problém.drzim palce

lucka222
18. júl 2016

@zuzsat
@alexslovakia Ďakujem dievčatá. Pôjdem potom teda rovno obvodnej.

zuzsat
18. júl 2016

@lucka222 drzim palceky aby iui vyslo.... nan vyslo 3.iui a @alexslovakia 2.iui

lucka222
18. júl 2016

@zuzsat Ďakujem prajem tehulkovanie do uspesneho konca 🙂

zuzsat
18. júl 2016

@lucka222 kujeeeem. a ty informuj

alexslovakia
18. júl 2016

@lucka222 drzime palceky

lucka222
19. júl 2016

@zuzsat Jasne určite budem 🙂 Začínam z hormónmi od augusta 🙂

lucka222
19. júl 2016

@alexslovakia Ďakujem 🙂

wanda52
19. júl 2016

Dievčatá, vyšlo niekomu IUI pri horšom spermiograme?

xinko
19. júl 2016

@wanda52
Ahoj, my sme podstupili IUI prave pre zly spermiogram. U mna sa vyriesil problem ale ked som nadalej neotehotnela tak manzel siel na spermiogram a dost zly bol. A to prve babo co mame vyslo hned na prvy krat , tak nam bolo divne ze zrazu druhe sa nedary.
Tak nam v Martine pomohli.oni pouziju len tie dobre spermie aj ked ich je malo. A zadarilo sa na prvy krat 😉

xinko
19. júl 2016

@lucka222
Ked som prisla ku svojmu gynekologovy so spravou ze mi v Martine potvrdili tehotenstvo tak prve sa pytal ci ideme vypisat PN . Pretoze IUI sa povazuje za neprirodzene otehotnenie a je rizikove. Aj ked sa mi nic nedialo. Tak ma vypisal.
Aj ked je pravda ze nemam sedave zamestnanie a cely den v pohybe a natahovat sa s tazkymi predmetmi je narocne.

wanda52
19. júl 2016

@xinko to je úžasné, že sa Vám to podarilo na prvýkrát IUI. Ja verím, že aj nám v Martine pomôžu.

xinko
19. júl 2016

@wanda52
Najprv som bola skepticka, lebo ked som si o tom citala ako vacsinou no vynde az na treti pokus a ake su sance. A to som tyzden po IUIzacala krvacat a na desiaty den som sla skusit na krv ku svojmu doktorovi a vyslo negativne tak som bola sklamana. Potom som sa rozhodla ze predsa pojdem na krv do MT po 14 dnoch vsak za to nic nedam. A poobede mi volali ze to vyslo. Bolo to neuveritelne pre mna a taky zazrak 😵

xinko
19. júl 2016

@wanda52
Hlavne mysli pozitivne a moc sa tym nezaoberaj 😉

vanilka83
19. júl 2016

@wanda52 ja som tiez mala po iui stavy ako pred menzesom uz som to uplne vzdala a nejak sa uz vyrovnala s tym ze to teda nevyslo lebo aj tehu test bol negativny a uz som rozmyslala ze pojdeme hned na druhy pokus a nejak som si proste vypla mysel na to a uz som sa zmierila ze teda nic a na kontrolnom sone po prvom iui po 14 dnoch mi dokt.oznamil tu krasnu spravu ze obavam sa ze ste tehotna! 😀 a krv to potom len potvrdila a nedavala som tomu vobec ziadne sance vsak je tam len 12 % uspesnost a my sme k tomu mali aj strasne maly pocet spermii len 12 milionov a na iui sa odporuca chodit od 20 milionov ale v iscare v martine na to nehladeli a urobili dobre lebo na ivf sa mi moc nechcelo ist tak drzim palce nech to vyjde aj vam a ja som v den iui normalne sla do roboty a preberala tovar a vykladala krabice takze na to nema vplyv praca.

wanda52
19. júl 2016

Baby xinko a vanilka83 ďakujem - vaše slová sú pre nás povzbudením 🙂

bedova
20. júl 2016

Ahojte dievcata,ak mi pichli pregnyl minuly tyzden v pondelok,zajtra by uz nemal byt vidiet na teste vsak?

lucka222
20. júl 2016

Babule jedna vec mi nieje jasná. 12-13 DC /ďalší cyklus až/ mam ist na krv a ultrazvuk. Koľko po tom sa pichá ta injekcia a kedy je vklad spermii do maternice? Ďiki

vanilka83
20. júl 2016

@lucka222 No mne robili iui teda vklad presne na 13.den cyklu a pregnyl som si bola dat pichnut dva dni pred tym vecer na pohotovosti a vyslo nam to! 😉

vanilka83
20. júl 2016

@lucka222 ale to je samozrejme individualne podla toho kedy ti vypocitaju ovu...kazda to ma iny den cyklu ale ta inj.sa picha vzdy dva dni pred tym vecer.

bedova
20. júl 2016

Ono zalezi aky je velky folikul,ja som bola na 11 den na sono,mala som jeden 20 mm a sliznicu som mala 10 mm,hned mi pichli pregnyl a v utorok sme boli na inseminaciu.

lucka222
20. júl 2016

@vanilka83 Ja mam dlhý cyklus 5-9 DC mam lieky na dozrievanie vajíčok. Na kontolu idem tak ako som písala. Takže môžem rátať že ešte v ten deň pôjdem na injekciu. Super ďakujem ti ale aspoň mam predstavu ako 🙂
nb

lucka222
20. júl 2016

@bedova
@vanilka83 Ďakujem baby ste úžasné 🙂

zuzsat
20. júl 2016

@bedova u mna sa vytratil na 9den po injekcii

zuzsat
20. júl 2016

@lucka222 lucka nerataj s tym... ale stat sa to moze... ja som mavala cca 31 az 33dc a tiez na konyrolu folikul som mala pristc12-13dc. prisla som na 12dc. folikul mal 17mm. vzali mi krv a poovede povedali ze o dva dni pregnyl a 4dni zakrok... teda u mna konkretne v pondelok bol 12dc. v stredu som pichala pregnyl. v piatok bolo iui. takze u mna az na 16dc takze aj to sa ti moze stat.

lucka222
20. júl 2016

@zuzsat Iste dakujem, som zvedava tesim sa ale mam aj troska strach ako ma to zasiahne ak by sa to nepodarilo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre