IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
14. sep 2016

@alexslovakia bozinku ty uz o mesiac 😀 😀 😀 drzim palceky

alexslovakia
14. sep 2016

@zuzsat ahoj!no nie je to mesiac v sobotu som 38tt takže dva týždne a cítim sa hrozne už by som aj mohla ísť vôbec by mi to nevadilo. Ubehlo nám to keď si predstavím že teraz bol január a ja som prvá v tomto roku prišla s dobrou správou sem že iui má zmysel. Ja som vedela ze my to dáme všetky a tie co to ešte len čaká tak im strašne držím palce nech sa podari. Nech sa radujú z bruška, bábätka. Nie je nič krajšie

zuzsat
14. sep 2016

@alexslovakia veru. aj ked ja som zacala na konci 3.mesiaca krvacat ale zatial je vsetko ok. len sme o 6dni mensi ale vzhladom na dlhy cyklus a neskorsiu ovulku to skoro sedi... ale stale nemam 100% poyvrdene pohlavie. ale stale vidia cosi ako pipik... 22.9 idem na 3d aby som mala pamatku tak snad tam sa šimonko ukaze ze je ozaj chlapcek.... yebe prajem rychly porod a tesim sa na fotky

alexslovakia
14. sep 2016

@zuzsat drzim vam palceky.no nam v 16tt povedali ze dievca a v 20ttuz chlapec ten ostal..fotecky budu urcite.uz sa ho nevieme dockat

zuzsat
14. sep 2016

@alexslovakia ked pojdem na 3d budem presne 17tt+0 cize zaciatok 18tt tak dufam ze mi povie. ani muz nevie ze niekam idem 😀

lucka222
14. sep 2016

@wanda52 velmi to drzim palce a to vsetky 4. Nech sa ti to podari na 1x. 😀✊✊✊✊

alexslovakia
14. sep 2016

@zuzsat nie je to skoro?mne kazali medzi 22~25tt ist na 3D.

zuzsat
14. sep 2016

@alexslovakia na morfologicky idem az mezdi 20-22tt. ale na taky klasicky 3d k inemu lekarovi kde chcem fotky a video.... robievaju sa male a velke utz... maly je od 16 do 20tt stoji 20€. velky je od 20tt a stoji 50€. ale to ja idem z vlastnej hlavy a rozmaru

alexslovakia
14. sep 2016

@zuzsat no áno 20som bola aj ja a potom som šla k za 50 eur na video a veľa fotiek to som chcela ja sama ale to mi robil až po 22tt že skôr sa to nerobí

zuzsat
15. sep 2016

@alexslovakia mme povedali ze najkrajsie to je do 20tt ze vidiet cele babo. potom je uz tak velke ze ho vidiet po castiach... no ved uvidim 😀 😀 😀

sfinxx11
15. sep 2016

ahojte, chem sa spytat ked ste prestali brat progesteron mrska vam prisla normalne alebo meskala?

lucka222
15. sep 2016

@sfinxx11 Ja ked som ho prestala brat tak do 4 dni prisla.

zuzsat
15. sep 2016

@sfinxx11 u mna tiez na 4.den po vysadeni prisla

sfinxx11
15. sep 2016

super tak dufam ze nebude meskat 🙂

alexslovakia
15. sep 2016

@zuzsat áno väčšinou má všetko vyvinuté pošlem ti foto z 22tt a druhá je z 20tt

zuzsat
15. sep 2016

@alexslovakia z 22tt je tvaricka krajsia... ved uvidim

alexslovakia
15. sep 2016

@zuzsat všetko je krajšie aj výzbroj

zuzsat
15. sep 2016

@alexslovakia ved aj taku foto budem mat ma morfologickom 😀

wanda52
15. sep 2016

@lucka222 ďakujem krásne

wanda52
15. sep 2016

Baby, keď ste išli na insemináciu, tiež vám dali inštrukcie, že nesmiete použiť parfém ani deodorant? Inak mala ste niektoré po bratí clostylbegitu až tri folikuly?

zuzsat
15. sep 2016

@wanda52 je to napisane ale ustne mi to nepovedali a ja by som bez dezodorantu nevysla z domu. ja som mala 3 foliky dva rovnako velke 1 mensi.... a netreba bsetko brat dosloca co tam pisu.... ja som mala dezodorant aj vonavku vzdy a sice az na 3x ale podarilo sa.... aj tak si myslim ze preto lebo 2x som mala utrogestan a teraz cisty progesteron a vyslo to

wanda52
15. sep 2016

@zuzsat ja mam tiez dve velke a jeden menší.. A keď to tie prvé razy nevyšlo, nemala si nejakú moc silnú menštruáciu? Ja si tiež neviem predstaviť, že pôjdem bez deodorantu..

zuzsat
15. sep 2016

@wanda52 mala som uplne normalnu ms. podla mna chod na iui tak aby si sa citila ty dobre a bola uvolnena.

lucka222
15. sep 2016

@wanda52 tak toto som fakt nepočula. Kde ste to čítali?
@zuzsat

kaattkka
15. sep 2016

@wanda52 😂😂😂 to co je za blbost!! Ja som bola vyvonana a podarilo sa nam na 1x

zuzsat
15. sep 2016

@lucka222
@kaattkka
je to pisane v papieroch na iui ktore davaju. mozno to nepisu vsetky centra rovnako. ale suhlasim ze je to blbost co sa iui tyka. pri kojeni to ma trochu logiku

lucka222
16. sep 2016

@zuzsat No asi to nedavaju vsetky. Lebo v mojich papieroch nic take pisane nebolo, 🙂

lucka222
16. sep 2016

@zuzsat
@kaattkka
@wanda52 Inak dievčatá. Pamätáte ako som mala pri prvom IUI bolesti v podbrusku ked som zacala brat lieky na rast vajicok?
Tak dnes vecer beriem poslednu tabletku a nic mi neni, Tak dufam ze to je dobre znamenie,
Inak priznavam tento tyzden som mala kasel a sople a hlieny ale vyliecila som sa sama. Jeine mi este ostali trocha hlieny, Bala som sa ist k dokimu aby mi nedal antibiotika.

kaattkka
16. sep 2016

@zuzsat no neviem ja som tam nic take nemala a ani mi nic nepovedali, a vyvonana som bola hihi

kaattkka
16. sep 2016

@lucka222 tak duuuuufam ze to je dobre znamenie a mooc drzim palce 😉😉😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre