IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

veroniq85
11. okt 2016

@sisa217 jaaj sory to nepatrilo tebe chcela som pisat
@ahsas

sisa217
11. okt 2016

@veroniq85 my sme len po prvom IUI a zatial to vychadza tak ze ja som OK priatelov spg je na ,,dvojku,,...uvidime o 10 dni ze ako nam to dopadlo 😕

sisa217
11. okt 2016

@veroniq85 myslela som si 🙂

wanda52
11. okt 2016

@alexslovakia gratulujem, krásne bábätinko... dala si nám nádej pri IUI 🙂

veroniq85
11. okt 2016

@sisa217 tak to sme na tom rovnako. My sme dnes absolvovali prve iui takze uvidime o 14 dni. Ja som tiez mala výsledky v poriadku a muz mal horsi spermiogram co sa tyka pohyblivosti tak nam navrhli skusit iui. My uz mame 2,5 rocneho drobca ktoreho sa nam podarilo bezproblemov splodit. Ked sme zacali pracovat na druhom tak skoro rok sa nam nedarilo tak muz siel na spermiogram a nedopadol teda dobre. Neviem ci to prve tehu bolo len stastie alebo sa mu medzicasom zhorsili spermie viac stresu a tak. Inac mozme teda spolu cakat na vysledky s // ciarockami😉 i ked uprimne ja moc neverím ze by to vyslo na prvykrat. A mala si i nejaky priznaky za tieto 4 dni po iui? Mna sa furt muz pyta ci nieco citim a kukam na neho ze co mam akoze citit od rano😊

sisa217
11. okt 2016

@veroniq85 priznaky? ziadne ☹ ani bolest brucha, ani bolest prsnikov vobec nic ☹ jedine 4 hodinky po zakroku som mala na papieri po malej potrebe trochu cervenej krvicky ale to myslim ze bolo tym zakrokom...o moj priatel ma 41 rokov a ja 26...kedze priatel uz mladsi nebude tak sme si povedali ze uz po 3 mesacnom snazeni pojdeme na spg a nakoniec mu vyslo ze ma 30% dobrych a 70% opitych (kruzia dokola)...ale povedali ze to nieje nic zle ze aj tak by sa malo darit..kedze sa nam ani po 2 mesiacoch od spg nepodarilo tak sme si dohodli konzultaciu...dosli sme k doktorovi, ten nam vysvetlil ako funguje moje telo a na zaklade prveho spg priatela poslal na druhy a medzitym pozrel mna...lenze ako pozeral mna tak tam nasiel 18mm folikul (to som bola 12DC - streda) a hned kazal sestricke priatela stopnut ze v piatok ideme na nase prve IUI, pichol mi pregnyl a bolo...priatel dosiel vystraseny ze co sa deje ze preco ho stopli, ze sestricka mu povedala ze ideme na zakrok tak sa zlakol 🙂 no a teda minuly piatok sme isli na to...odvtedy naozaj okrem tej malo krvicky svetlej mi nebolo nic a to som citala na forach ze baby boli brucho a prsia..jedine co som citila bol taky mensi tlak na lavom vajecniku..a teraz som si spomenula ze dnes rano ked som si davala tabletku progesterone ladee 200mg tak som citila taky tlak v podbrusku ale odvtedy zas nic ☹ neviem ci je to dobre alebo zle...no ja mam pocit ze sa nam to nepodari teraz ☹ v tom pripade rozmyslam ze hned podam ziadost na IVF a mozno este stihneme jedno IUI...ak sa nepodari toto IUI tak mam prist na 3 den mestruacie a urobia mi testy priechodnosti atd atd...neviem bojim sa mam zle pocity, snazims a na to nemyslet ale neda sa ☹ kazdy vecer a rano sa so spendlikom rozpravam, hovorim mu ako mu bude u nas dobre, co vsetko budeme spolu robit, ako sa na neho uz teraz tesia babka aj so starkymi, samozrejme aj tato sa tesi len on nic nechce zakriknut takze brusko mi pohladka len ked mu poviem...neviem asi mi sibe no neviem ako inak by som mala dufat...ale som sa rozpisala 😉

zuzsat
11. okt 2016

@sisa217 na 3dc ti vezmu max.krv na rozbor cize hormonalny profil, priechodnost sa robi po ms a pred ovulaciou najcastejsie az 10dc.

sisa217
11. okt 2016

@zuzsat ja neviem co mi budu kedy robit, len mi vymenoval vysetrenia ktore mi budu robit a povedal mi doki ze mam prist 3 den menstruacie...a ja v tom strese som si fakt zapamatala len tu priechodnost 🙂 no ja verim ze bude vsetko v poriadku

veroniq85
11. okt 2016

@sisa217 tak naozaj mame velmi podobne. Moj muz ma sice 32 ja 31 a tiez mal spg co sa tyka poctu a tvaru v norme ale mal len 30% spermii co idu vpred a 70% tych co sa trepu na mieste. A tiez nam tvrdili ze s tymto spg sa da otehotniet aj prirodzene ale po roku neuspechu uz na to nemam sil. Ja chcem urcite ist viackrat na iui a ked sa nepodari tiez pojdem aj na umele. Ta krv bola asi zo zakroku lebo aj mne lekar dnes povedal ze sa mi urobila mala ranka tak ak si nahodou najdem krv nemam sa zlaknut. A co sa tyka priznakov ja som za ten rok skúšania uz mala snad vsetky priznaky a nic z toho nebolo a pri prvom realnom tehotenstve som nemala ziadne priznaky okrem meskania ms. Je to velmi individuálne ale urcite by som sa nedeptala tym ze nemas priznaky. A dufat treba ze to vyslo a tazko sa aj hovori ze nemysliet na to to asi nie je mozne. Inac mozem sa este opytat aj vam kazali este skusat doma? Nam povedali ze este aspon 3 dni mame doma skusat

sisa217
11. okt 2016

@veroniq85 nam kazali este v den IUI vecer ako poistku..no kedze my sme mali cely tyzden nocne smeny a na IUI sme sli po 3 hodinach spanku tak vecer sa uz priatelovi nepodarilo aj ked sme sa moc snazili...tak sme to poistili na druhy hned rano o pol 7 doma znova po nocnej 🙂 dufam ze to az taky problem nebude...no a dnes je utorok a chystam sa na neho zas vletet 🙂 nech si nemysli ze ho zanedbavam...ale myslim si ze bude velmi opatrny ak vobec nieco bude 🙂 ale ukazem mu fora kde je pisane ze sa moze aj kazdy den po IUI...len mne je to take neprijemne nakolko si vkladam do posvy tie tabletky progesterone a mam taky jemny vytok z tej rozpustenej tabletky...no tak uvidim jak to dopadne vecer 🙂 ja som tehu este nikdy nebola tak neviem ani ako sa mam citit, naozaj tie nase organizmy su uplne odlisne a vobec sa neda povedat ze kedy to je prave ten pravy pocit a naozajstne tehu...

zuzsat
11. okt 2016

@sisa217 my sme tiez poistili na dalsi den rano lebo ja som mala brutalne bolesti po kazdom iui ale po 3.iui som povedala ze vecer nie ale rano zatnem zuby....a cuduj sa svete princezna je v brusku

sisa217
11. okt 2016

@zuzsat tfuj tfuj tfuj nezakriknime to 😉 dufam len v to najlepsie ale citim to celkom zle ☹

zuzsat
11. okt 2016

@sisa217 netreba sa vzdavat a treba ist okamzite do dalsieho.iba tak stupaju sance pre pozitivny vysledok.... ja som to podcenila... 1.iui som bola v novembri. 2.iui maj a 3.iui jun a to vyslo

veroniq85
11. okt 2016

@zuzsat
@sisa217 hej som zle vyjadrila mame dnes vecer a potom este dalsie 3 dni. A hej aj sestricka hovorila ze ten sex s tym progesteronom nie je nic moc. Ale co nejako to zvaldneme. Ja zatial nemam ziadne bolesti. Dievcata prajem pekny vam pekny vecer😊

zuzsat
11. okt 2016

@veroniq85 no progesteron vlozit az po sexe inak je to zbytocne lebo sa upcha tabletkou vchod a 3dni uff no ked to povedali skuste ale tabletky dost zabranuju priechodu spermii tak podla mna vsetko vytecie

illinka
11. okt 2016

@alexslovakia gratulujem nadherny

bedova
11. okt 2016

@janie7 ahoj si sa pomylila,ja som gratulovala k babatku 😊

bedova
12. okt 2016

Ahojte dievcata,dnes som 14 dni po pregnyle a 12 dni po uiu a test mi vysiel takto,len som ho fotila cca 2 hod potom.Co nato poviete?

bedova
12. okt 2016

Tak teraz mi nejde pridat foto,neskor skusim

bedova
12. okt 2016
veroniq85
12. okt 2016

@bedova ja si myslim ze ti uz mozme gratulovat😘 vidno tam druhu ciarocku i ked je zatial slabsia ale je tam. Pojded aj na krv nie? Tam ti to urcite potvrdia. A to bolo tvoje prve iui?

bedova
12. okt 2016

@veroniq85 ahoj,to bolo moje 3iui a ano v piatok idem aj na krv.Ja len dufam ze to uz neni pregnyl,takuto ciarku mam 3 den

veroniq85
12. okt 2016

@bedova no ja si myslim ze na 12 den po iui by to uz urcite nemali byt z pregnylu. Ale kazdopadne to vyzera velmi nadejne tak verim ze v brusku uz je mala fazuľka😊

bedova
12. okt 2016

@veroniq85 dakujem,dufam ze mas pravdu 😃

zuzsat
12. okt 2016

@bedova urcite to tam je 😀 😀 😀 ak mas este test otestuj rano o 11.00 a nie z ranneho mocu.... mala by byt silnejsia

bedova
12. okt 2016

@zuzsat dakujem,teraz ale nebudem moct testovat,robia nam kurenie a potom idem do prace,tak to necham na vecer alebo rano

sisa217
12. okt 2016

Jaaj zeny...ja som dnes nevydrzala a zdvihla som maleho 10 kiloveho chlapceka na ruky aj ked mam zakazane dvihat tazke ☹ dufam ze som s tym nic nepokazila...ked ono mi to nedalo a tak na mna pozeral ze dvihni ma chcem ist na ruky ☹

veroniq85
12. okt 2016

@sisa217 ja si myslim ze nic take strasne sa nestalo. A preco mas zakazane zdvihat tazke veci? Kvoli iui? Ja sa denne natahujem s mojim 16 kg vaziacim synom

sisa217
12. okt 2016

@veroniq85 ano kvoli iui..nemozem dvihat tazke veci a ani sportovat ☹ no ja dufam tiez ze sa nic nestalo

veroniq85
12. okt 2016

@sisa217 aha no mne nic take nehovorili. Vraj mozem fungovat bez obmedzení. Tak asi mi to zabudli povedat. Ja som uz od vcera velakrat dvihala aj nosila svojho syna. Takze neviem ake to moze mat dôsledky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre