IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kaattkka
29. sep 2017

@waleri17 ano podarilo na 1x. A nasa princezna uz ma 9 mesiacov 😍

crazy_girl1
29. sep 2017

@zuzkass clostil sa nedáva iba kvôli problémom s folikulmi. Ja mám tiež ovuláciu každý cyklus. Len chcel dr. pomôcť folikulom skôr narásť, aby iui bola skôr a prípadne sa týmto spôsobom zadarí aj viac folikulov naraz, že @waleri17? 😉 Držíme si päste, nech je toto iui víťazné.

zuzkass
29. sep 2017

@crazy_girl1 aha ta som to nevedela mne to dr nenavrhol...vdaka za info.

mouse14
29. sep 2017

Zeny nemate na predaj clostil?

simik411
29. sep 2017

@crazy_girl1 @waleri17 aj ja vaaam moc moc moc drzim prsteky , uz som zvedava na vase vysledky!! 🙂 cmuk

mirka1478
29. sep 2017

V pondelok ideme na konzultaciu a spermiogram do gf v za.som zvedava😯

crazy_girl1
29. sep 2017

@simik411 @waleri17 my obe sme mali iui 20. 9., tak uvidíme, či to bude náš šťastný deň 😉 Aaaalebo do tretice, všetko dobré...

waleri17
29. sep 2017

@zuzkass
@crazy_girl1 ano presne tak ako pises moja ja som mala vdaka clostilu tri foliky take to davaju aj zenam ktore ovulku normalne maju..
@simik411 dakujemeee moooc dufam ze bol stastny den a vyjde nam too 🙏

mouse14
29. sep 2017

@zuzkass dakujem ze si odpisala, neviem preco kazdemu daju clostil po jednej tabletke rano druhu vecer.Mne povedali ze jedna tabletka na jeden den staci.A mam PCO

crazy_girl1
29. sep 2017

Dievčatá, máte skúsenosť s tehu testami 25-tkami? Či najlepšie sú desiatkové? Neviem, či je šanca, že by mi dačo ukázalo už na 11 dpo s 25-tkovými alebo nie. Ďakujem za radu.🙏

martina7905
29. sep 2017

Tak baby moje iui sa podarilo a cakame babetko teším sa mocinko 😘

crazy_girl1
29. sep 2017

@martina7905 Jeeeeeej, veľmi sa tešííííme 😍 Koľké to bolo? Držím päste, nech je všetko ako má byť, nech ste zdraví. Super správa.

martina7905
29. sep 2017

@crazy_girl1 ja som bola prvy krat na iui a sa to podarilo na prvy sup neskutocne som rada

zuzkass
29. sep 2017

@martina7905 super tesim sa u nas asi nic dnes som skusala test som 11 den po iui a vyzera ze nic u vas kde bol problem?ty si ktory den skusala tast po iui?

janie7
29. sep 2017

Ahojte, mam k Vam otazocku. Pripravujeme sa na prve iui a zacinam Clostilom. Avsak zrovna prvy den uzivania som este na sluzobnej ceste. Neviete prosim poradit, resp. nebola ste niektora z Vas v podobnej situacii ci ho mam zacat brat aj tak, alebo pockat na dalsi cyklus? Bojim sa, aby ma tam nechytili vedlajsie ucinky. Chcem este v pondelok zavolat Dr., ale pravdepodobne mi povie aby som to zacala uzivat aj tak.
Vopred vdaka za vsetky odporucania.

waleri17
29. sep 2017

@janie7 ahoj ja som uzivala clostil dva krat a nemala som absolutne ziadne vedlajsie ucinky chvalabohu 🙂🙂
@martina7905 moc moc gratulujem
@mouse14 no ved uvidis podla folikulometrie ci ti jedna tabletka zabrala...
@crazy_girl1 zlato vraj kym nemeska mrcha tak neni sanca aby ukazal 25 kovy test kup si isto 10 🙂🙂🙂

martina7905
29. sep 2017

@zuzkass u nas bol.problem ze som.nemalA priechodne vajcovody bola som na zakroku a po zakroku sme skusili iui a vyslo to

martina7905
29. sep 2017

@waleri17 dakujem 😘

crazy_girl1
29. sep 2017

@janie7 ak uzivas od 3-7 sv, tak sa podľa mňa nič nestane, keď si to o jeden deň posunies.

zuzkass
1. okt 2017

Ahojte tak menstruacia prisla o den skor takze 2 iui nevyslo....neviem uz si zacinam mysliet ze to nikdy nevyjde..neviem ci skusit este pokus c.3 ...je to nenormalne sklamanie kazdy mesiac uz 3,5 roka kazdy mesiac oci pre plac...je tu niektora ktorej muz ma zly sperm.a vyslo to?ja som 3 mesiace po prefukoch tak som verila ze sa podari...ocko mal vcera oslavu 60 kya mne dojdu kramy super oslava...

waleri17
1. okt 2017

@zuzkass velmi velmi ma to mrzi 😢

zuzkass
1. okt 2017

@waleri17 co ti mam povedat mna tiez to velmi mrzi uz sme zufali s manzelom nevieme co dalej tak velmi tuzime mat babo...

waleri17
1. okt 2017

@zuzkass som na tom rovnako takze ta uplne chapem...

zuzsat
1. okt 2017

@zuzkass viem ako sa citis... chod do tretieho iui. nam prave to 3.iui vyslo

zloba666
1. okt 2017

@zuzkass
Ahoj .. aky zly spermiogram ma tvoj priatel ?

zuzkass
1. okt 2017

@zuzsat
@waleri17 vdaka za podporu...

zuzkass
1. okt 2017

@zloba666 moj manzel ma 98% patologicke ako moj gyn.pozeral povedal ze su tam zive tak sanca tam je a vela na modrom koniku otehotnelo s takym istym...no mame 5 a pol rocneho chlapceka ktory sa nam podaril hned na prvy sup tak ked mal dva roky zacali sme sa snazit o druhe no nic doteraz nic a po roku snahy zacali sme chodit po vysetreniach a muzovy zistil zly sperm..tak zistil mu urolog ze ma chlamidie vyliecil ich tak varikokelu dal pred rokom a pol operovat a nic tak mu robil spermiogram ziadne zlepsenie tak nas odporucil na ivf a zatial sme sa neodhodlali mame obaja 29 rokov no uz som muzovi vravela ze zacinam sporit na ivf...kopec vytaminov pobratych a ni ja bola na laparoskopiu v juny vsetko ok prefuky prechodne vajecniky....

zuzkass
1. okt 2017

@waleri17 a ty ako ides na tretie iui?

waleri17
1. okt 2017

@zuzkass polovicka ma prehovara ale ja som zatial rozhodnuta ze isto nie tazko to zvladam vzdy takze asi 2 x stacilo...

zuzkass
1. okt 2017

@waleri17 ta ja asi skusim jedno este iui ked ne ta idem na umele...moja polka zas nechce velmi ivftak tiez chce este radsej iui...pod aj ty do tretice vsetko dobre😉 nam dr.povedal ze vacsia sanca otehotniet pri iui ako prirodzene ja neviem ja uz z toho znechutena clovek cim vecej se snazi tym horsi....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre