IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

anitu
4. nov 2017

@smejko18 nie neboli.

anitu
4. nov 2017

@smejko18 nie,tam sme neboli

didi2102
4. nov 2017

@bobulkapetka ja som bola na foliky 14.den lebo sme boli na dovolenke a aj tak boli este male

bobulkapetka
5. nov 2017

@zuzsat takto to presne prebiehalo aj predošlý cyklus, minimálne hodinové ležanie nohami/zadkom hore aby neunikla ani jedna spermijka takmer bez pohnutia a dýchania 🙂 a nič. cca 5 dní som mala bolesti v podbrušku ako pred menzesom tak som myslela že ešte aj skôr sa dostaví ale prišla načas... teraz skúšame ešte aloe vera a macu berieme už piaty deň tak možno niečo pomôže... uvidíme. Ale kiežby si mala pravdu a tento mesiac budú dve // :D

bobulkapetka
5. nov 2017

@didi2102 ďakujem 🙂 dúfam to nebude problém. Zajtra sa objednám tak uvidím čo vôbec povie sestrička.

smejko18
5. nov 2017

@bobulkapetka macu som jedla aj ja.sice na dve čiarky v nasom pripade nestacila,ale keď som ju uzivala,krásne mi rástla výstelka maternice.tak dúfam že v tvojom pripade to zaberie a budu 2čiarky;)joj ani si neviem predstaviť ten pocit 2ciarok 😊

bobulkapetka
5. nov 2017

@smejko18 áno viem že užívanie akéhokoľvek vitamínu nestačí ale keď aj nepomôže nezaškodí 🙂

smejko18
5. nov 2017

@bobulkapetka ja som tiez taká;) skúšam co sa dá ;) ale som ak ten typ,ktory ma každý mesiac ,,tehotenske,,príznaky;) a ty pred iui aj niečo užívas?myslím cloatylbelgit ?'.

bobulkapetka
5. nov 2017

@smejko18 ako sa hovorí "topiaci sa aj slamky chytá" tak som sa teraz aj na to aloe dala... nie neužívam nič zatiaľ to nebolo potrebné.

mouse14
6. nov 2017

Pocujte mate aj taku skusenost, ze ste brali clostil a vajicka nedorastli?Teda vraj prestimulovane vajecniky, a MS neprisla?Teda meska 5 den

smejko18
6. nov 2017

@mouse14 ahoj .Ja aj pri clostyle nemám folikuly ktovieake.a vždy len jeden.a ak ich bolo aj viac boli max13 -16mm... ale nikto mi nepovedal z nemá prestimulovane.a ani z krvných testov ti nič nezistili?ze ci nahodou niesi aj tehu;)

mouse14
6. nov 2017

@smejko18 ako boli sme spolu na 13 den cyklu som bola na Usg a mal 14mm, potom ze tri dni na to bez zmeny bolo, bolo to nase druhe IUI, bolesti mam od dna Ms cize od 1.11 test zatial negativny tak neviem co robit....ci pit alchimelku a privolat si MS ci cakat a netlacit na pilku

jana86
6. nov 2017

@mouse14 my sme chceli min.mesiac ist na IUI ale po clostyle som mala na lavej strane malicke folikuly a na pravej prerastol do 4cm cysty, takze uvidime tento mesiac..

mouse14
6. nov 2017

@jana86 a Ms ti prisla normalne?

mimulik
6. nov 2017

Ahojte..ja som absolvovala prve iui 17.11 a 31.11 som mala pozitivny test ale hcg iba 24..o dva dni kleslo na 11 a dnes 0..takze to nakoniec nevyslo..buduci tyzden mam ist na krv kvoli zrazanlivosti..hoc neverim ze bude nejaky problem nakolko asi 2 mesiace dozadu mi robili tieto testy kvoli laparoskopii..mam diagnostikovanu endometriozu a teraz cakame co dalej..mame podanu ziadost na umele no zatial neni schvalena..

mouse14
6. nov 2017

@mimulik to ma mrzi, nevzdavat sa 🙂 drzim palce

mimulik
6. nov 2017

@mouse14 nevzdavame sa..chcela som tento cyklus znovu iui ze ci by to neslo bez umeleho ale necham to na lekaroch a uvidime..samozrejme som mala strasne scenare a nie som schopna donosit babatko ale uz ma to preslo a na nic nemyslim..uz viac sa nechcem stresovat..

jana86
6. nov 2017

@mouse14 ja beriem aj duphastom na upravu cyklu, akurat vcera som dobrala a cakam, ze tak o 4 dni dostanem Ms.. a tak na 10ty den pojdem ku dr.

mouse14
6. nov 2017

@mimulik aj kamoske povedali ze nebude schopna vynosit a vynosila

mouse14
6. nov 2017

@jana86 jasne chapem. Ja som vysadila duphaston lebo mi nerobil dobre a vsetke hormony co do mna davali

mimulik
6. nov 2017

@mouse14 mne to zatial nepovedali to len moja hlava vyplodila..jedno uz mam ale je pravda ze uz ma 8 rokov..buduci tyzden uvidime co bude..dakujem za podporu

jana86
6. nov 2017

@mimulik na reprodukcnej imunologii si nebola? ja som min rok mala potrat cca v 8 tt..na imunol. mi zistili, ze mam vysoke NK bunky, takze asi aj preto som potratila a preto sa nam aj nedari otehotniet..a tzyden pred IUI musim ist este aj na nejaku infuziu..a tak isto aj tyzden po.. tak dufam, ze to vyjde, ak nie tak budeme rozmyslat na umelym..

mimulik
6. nov 2017

@jana86 nie nebola..dnes mi povedali ze je to uz negativne a ze chcu tu zrazanlivost..uvidime co bude buduci tyzden..drzim palce aby to vyslo ☺️

smejko18
7. nov 2017

Ahojte, caka ma tretia IUI a.... chcem sa opýtať, ci folikul velkosti 12 a 15mm 11ty den. je vpohode. som cerstvo laparoskopii, priechodnost dobra a dali mi velku nadej ze po nej je velka sanca na tehu. no cakala som ze folikuly budu vacsie. cyklus mavam 28 - 30dnovy. aj mam prejavy ovilacie. tak som teray z toho zmatena kedye na dalsiu folikumetriu som objednana v piatok a zevraj iui bde mozno az v pondelok. ....

zuzkass
7. nov 2017

@smejko18 u kazdeho je to individualne len nech dorastu..ja som mala na 11 den cyklu 19 mm folikul uvidim zajtra idem na 13 den som zvedava ci uz nebude po ovu😕 a to mam cyklus 26-28 dnovy...uvidis piatok drzim prsteky

mirka1478
7. nov 2017

Aku davku clostilu dostavate?ja si mam davat 2×1

smejko18
7. nov 2017

@zuzkass keď mne sa zda ,ze ani po clostyle tie moje folikuly nejak nerastu;(tebe zajtra silno držím.palce aby ovu ešte nebola,aby ste iui stihli...;)a kolke iui ta čaká?pozerám.ze uz jedneho drobca máš;) aspoň nejaka potecha doma,však?a vám sa ako dlho druhé nedari?...

smejko18
7. nov 2017

@mirka1478 ja tak isto,ale sa.mi zda ze mi to na rast nejak neucinkuje...

mirka1478
7. nov 2017

@smejko18 tiez som zvedava.nam doporucuju umele kvoli nizkemu amh ale chcem skusit aj iui.chcu mi robit v jednom cykle aj hyfosu aj iui.na recepcii v gf bola prekvapena ze mi to chcu robit naraz.je to divne😕

zuzkass
7. nov 2017

@smejko18 3 a pol roka na iui sa tento mesiac nechystame minuly mesiac sme boli na 3 iui nevyslo teraz si tento mesiac chceme uzit😂😂😂 Mam jedneho drobca no bude mat 6 v januari a to sme ho mali hned na prvu supu ked sme sa zacali snazit😉 a ked mal mali dva zacali sme sa snazit o druhe a nic...muzovi zistili zly sperm..ja bola na laparke v juny od vtedy 3 iui no mne ich robi len moj dr.on sa venuje neplodnosti aj on mi robilprefuky...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre