IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kristinka95
4. feb 2018

@martina7905 jeeej tak to je super. A aký ste mali problém teda ak môžem vedieť. My mame pcos a manžel niečo g ospermiam

kristinka95
5. feb 2018

Tak som aj tak nevydržala a urobila test dnes som 10 deň po iui. Aj sa mi zdá ze tam niečo jemne vidím s zároveň mam pocit ze si to na myslím. Bolesť prsníkov už mám asi 5 dní co si myslite?

martina7905
5. feb 2018

@kristinka95 slabulinko tam nieco je skus este testovat zajtra

kristinka95
5. feb 2018

@martina7905 skúsim dúfam a verím ze bude silniet 😑😑

martina7905
5. feb 2018

@kristinka95 verim v to ze bude silniet

zuzsat
5. feb 2018

@kristinka95 ak to je pepino test gratulka.... kup ale dr
max test tam iz bude lepsia ciarla

kristinka95
5. feb 2018

@zuzsat áno pepino test. Mam aj clear blue kúpený ten digitálny ale chcem ho spraviť až v stredu to budem 12den co už snáď ukáže presne. Takže sa môžem začať potichučky tešiť?

zuzsat
5. feb 2018

@kristinka95 clear blue je 25kovy ... no za mna pepino su spolahlive len najneskor z 10tkovuch nieco ukazu preto si myslim ze tehu si a ze na inom by bol ovela viditelnejsi duch

kristinka95
5. feb 2018

@zuzsat aha no zajtra pôjdem do mesta a skúsim teda kúpiť ešte ten pepino a uvidíme v piatok mam ísť na sono a krv

zuzsat
5. feb 2018

@kristinka95 skus dr.max testy

kristinka95
5. feb 2018

@zuzsat ďakujem za radu 😊😊

zuzsat
8. feb 2018

@kristinka95 no ako???

zelenagw
8. feb 2018

Som 17 den po iui a mam negativny vysledok no mrcha nikde mam vysadit progesteron ?

kristinka95
8. feb 2018

@zuzsat test nesilnel. Dokonca som skúsila aj digitálny a nič vyšlo mínus. Zajtra mam ísť na ultrazvuk. Ale pochybujem ze by ma tam čakalo niečo pozitivne

zuzsat
9. feb 2018

@kristinka95 uvidime

zoja82
9. feb 2018

Ahojte, chcela by som sa k vám pridať. Som tu nová a včera som bola na prvom IUI, tak verím, že všetko bude s pozitívnym výsledkom 👶

zuzsat
9. feb 2018

@zoja82 tak si kup ananasovy dzus zacni hned pit. drzim palce...

zoja82
9. feb 2018

@zuzsat dobrý nápad, dakujem za radu, pamatám si, že som to čítala predtým..a ešte mi aj chutí 🙂

ceklis
9. feb 2018

@zuzsat ananás ma aké účinky? Niečo som počula o grepovom ☺️

kristinka95
9. feb 2018

@zuzsat no bola som na ultrazvuku sliznica vysoká 17mm vraj pripravena na tehotenstvo ale nic tam vidieť zatial nebolo :/ .... tak mi zobral krv ale vysledky budu až v pondelok. :( :(

alexslovakia
9. feb 2018

@ceklis pi ananásový. Ja som to sem dala do éteru aj zuzsat som to kázala. Tento typ som dostala od kamošky ktorá sa snažia roky o babo. Ja som hneď z iui išla kúpiť kartón džúsu a vyslovene som sa nalievala až ušami mi išiel a vyšlo to. Prvé iui bolo sklamanie, druhé šťastie. Pri druhom som brala aj infakol.

alexslovakia
9. feb 2018

@ceklis ananásový džús je dobrý aj pre mužov ak majú problémy s chlapcami. Kúp si 10krabic mne to stačilo

alexslovakia
9. feb 2018

@ceklis prepáč brala som inofolik nie infakol preplo mi to na mobile

zoja82
9. feb 2018

@alexslovakia a brala si aj progesteron pocas toho ako aj Inofolic?

alexslovakia
9. feb 2018

@zoja82 nie nič podobné. My sme zdraví obaja len sa nám nedarilo. Všetko som mala ako hodinky. Mne iui robil môj gynekológ v TN. Bola som dohodnutá s mojim gyndosom že ak nevide druhé tak my dá lieky aby som mala dve vajíčka. Vždy som mala iba jedno. Pichli pregnyl a o 36hod bolo iui. Potom som mala lieky ale ako sa volali už neviem dačo na d

zuzsat
9. feb 2018

tak tak.... ananas urobi sliznicu lepkavejsiu a lahsie sa vajko uchyti

zoja82
9. feb 2018

@alexslovakia my sme tiez zdraví obaja, len sa už dlho nedarilo, tiez toto iui je v spontannom cykle, vajíčko dozrievalo samo. Musela som si sama pichnut injekciu 36hodin pred a ten progesteron je na stimuláciu poovulacnej fázy.

husky48
10. feb 2018

Ahojte.chcela by som sa spýtať. Pred 10dňami som si pichla ovitrelle,potom iui. Na 7.den som si urobila test,chcela som vedieť koľko mi ostáva hcg V moci. Dnes som 10.den po ovitrelle A skúsila som test,nakoľko som myslela,že už hcg V moci nebude. Som 8DPO. Prikladám testy. Horný je 7.den A spodný dnešný 10.den po ovitrelle. Môže byť,že 8DPO už mám pozit.test bez ovitrellu? Ďakujem za každý názor. Inak naše prvé IUI

ceklis
10. feb 2018

@husky48 môže to byt už hcg začínajúceho tehu ✊🏻 Moc držím palce aby silnela!!!

zuzsat
10. feb 2018

@husky48 mne sa az ak nezda... 7dpo je akoro asi...ja som 7dpo (9dni po injekcii)mala este hcg z injekcie...az 8a9dpo testy biele

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre