IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirus100
28. feb 2018

@husky48 ahoj, perfektne, že ti to takto pekne stihli zachytiť👍Veľmi držím palce na IUI 🙂prosím ta, aké mávaš cykly? Pýtam sa preto, že nám IUI zrušili tento mesiac, lebo som na foliky išla až 13dc a myslím, že ovu bola deň pred tým. Aj ti pichali dnes Pregnyl? 🙂

husky48
28. feb 2018

@mirus100 ďakujem za palceky...dúfam,že sa na druhý pokus zadarí.cykly mávam 28-29 dnove A ovuláciu som mávala podľa bazalky okolo 15-16 DC. S cyklami som nemala žiadny problém.ovulacia chodila ako hodinky.nepichali mi pregnyl.ja mám ovitrele,pichá mi ho manžel len čakám čo mi sestricka povie poobede,či ho mám vôbec pichať A kedy ideme na iui.No na 13DC mi to príde neskoro ísť na foliky.hlavne ak užívas clostyl. Treba ísť na 10DC aby sa to stihlo nacasovat.radsej skôr.myslim že je to tak ako pises,že si už ovu mala keď ti tam nič nenašiel.

husky48
28. feb 2018

@mirus100 po 1.iui ktoré nevyslo mi sestrička povedala, že mám prísť na 12DC, ale som jej spytala,že keď začínam brat clostyl,či nebude lepšie prísť skôr.tak nakoniec,že mám 10DC prísť. No chvalabohu,že som bola

kaja26
28. feb 2018

@mirus100 ahoj chcela som sa opytat na iui..... ja mam pco + nepriechodne vajcovody. Myslis ze tato metoda nie je vhodna pre mna? Dakujem

mirus100
28. feb 2018

@kaja26 ahoj, máš nepriechodné oba vajcovody? Lebo ak máš aspoň jeden priechodný tak môžeš ísť na IUI ak máš na priechodnej strane foliky, ja som ten prípad a vtedy to aj vyšlo, aj keď to nedopadlo šťastne 😔s PCO nemám skúsenosti, nechodíš do CAR? Tam by ti určite najlepšie poradili 👍😉

kaja26
28. feb 2018

@mirus100 povedali ze mam oba nepriechodne. Chodim do car a mam neuspesny ket za sebou :( aj sa to ujalo ale 14 den som dostala mz. Mna dali hned na ivf a nedali nam na vyber ine moznosti. Preto sa pytam na iui je to mensi zasah do tela :/

sfinxx11
28. feb 2018

Ahoj iba sa chcem spytat ci nemá niekto zaujem o progesterone. Ostali mi 3 plata. Ozvite sa ss. 🙂

mirus100
28. feb 2018

@kaja26 ak máš oba nepriechodné je mi to ľúto, ale asi nemá v tom prípade IUI zmysel, lebo vajíčko musí cez vajickovod prejsť aby bolo oplodnené a mohlo pokračovať do maternice 😔mrzí má, že KET nevyslo, ale hlavu hore skúsajte IVf, kamarátke sa podarilo až tretie IVF a má dvojicky😉👍

mirus100
28. feb 2018

@husky48 vidíš to, to som vôbec netušila, že clostil takto môže aj urýchliť ovulku, vďaka za info😉 dobre že ti to dali na 10dc, škoda že ten nás lekár nám dal až 13dc, ale nevadí ideme ďalej 🙂ešte raz tfuj tfuj aby Vám to vyšlo 👍🙂

husky48
28. feb 2018

@mirus100 si zlatá ďakujem 🙂 aj tebe veľa šťasticka,nevzdat to A ďalší cyklus bez už na 10DC aby ste to podchytili. 😉

kaja26
28. feb 2018

@mirus100 dakujem 🙂 budeme skusat nevzdame to

mirus100
1. mar 2018

@husky48 ďakujem 🙂ustrážime to už 👍😉

janie7
1. mar 2018

@mirus100 No ja mam podobny pripad. Na ultrazvuku som bola 3 krat, foliky sa zvacsovali, ale ze vraj stale su male na iui. Tak sa zatial snazime prirodzene a uvidime co mi Dr. povie na najblizsej konzultacii. Drzim silno palce.

mirus100
1. mar 2018

@janie7 ahoj a aké veľké si ich mala? Prečo nepočkali ešte kým nevyrastú? Alebo ešte sledujú? Aké máš cykly? Stimulovali ste liekmi? 🙂ďakujem, aj ja tebe držím palce 👍🙂

janie7
1. mar 2018

@mirus100 ahoj ano, stimulovali sme clostilom, 2x1 tabletka 5. az 9. den cyklu a myslim, ze na 16DC som mala foliky 11 a 7.3 mm a ze vraj to moze byt anovulacny cyklus. Cykly mam 30 az 36 dnove. Moja Dr ma zlomenu ruku a je pn 3 tyzdne, tak som sa objednala k druhej. Esteze v tom CARe je ich ako maku😉 Uz ma dalej nesledovali, ze vraj som na clostil nezareagovala. Tak uvidim co bude dalej.

mirus100
2. mar 2018

@janie7 Hm zvláštne, mohla si mat neskôr ovulku a možno by ešte dorástli🤔ale povedali Vám že sa máte snažiť prirodzene nie? 🙂mne keď to stopli, tak sme aspoň doma vymýšľali 😊veď škoda nevyužiť tu stimuláciu😁 a ako ďalej Vám povedali? Počkať na ms a znova clostik?

mirus100
2. mar 2018

@janie7 prepáč, až teraz som si vsimla, že si písala, že snažíte prirodzene, keď to stopli 😃som trosku mimo, mam ducha na teste, som pravdepodobne 13dpo, tak uvidíme či ms príde 🙂

janie7
2. mar 2018

@mirus100 uvidim, potom co povedia na konzultacii, juuj tak to silno drzim palce aby duch silnel. A ty si chcela ist na druhe iui?

mirus100
2. mar 2018

@janie7 ďakujem pekne 🙂👍áno chcela som keď príde ms znova začať s clostilom, ale tento týždeň mi lekár oznámil, že mi vyšli zle testy z cyto a musím na konizaciu krčku maternice/ takze odložiť snaženie/ a dotoho tento dúšik 😃ale som po MA, takze sa aj bojím 😊

lubirosko
5. mar 2018

Ahojte dievcata,postazujem sa vam trosku:(minuly tyzden v nedelu som bola v martine na sono s tym ze sme planovali iui.doktor vsak zistil ze mam 2x20mm folikul 1x16mm a 1x 14mm.tak mi pichly pregnyl s tym ze je na nas aby sme si zvazili ze mozu byt aj trojky.tak sme sa snazili od stredy beriem duphaston.velke krce odtedy mam,dnes som testovala a nic ani naznak.myslite ze je to moc skoro?

mirus100
5. mar 2018

@lubirosko ahoj, ešte je to veľmi skoro mne vyšiel pozitívny veľmi slabý duch 11dpo, nezufaj, ešte je všetko otvorené 🙂a inak tiež som mala menzesove kŕče vtedy, držím moc palce 👍🤗

lubirosko
5. mar 2018

@mirus100 naozaj?juuj to si ma velmi ukludnila.dam potom info;)

zuzsat
5. mar 2018

@lubirosko ja na 10dpo.... super ze mas biely test ze pregnyl vyprchal

mina1834
6. mar 2018

Prosim vas aku ste malu ms po iui? Pytam sa preto ze ja som v case ms mala dva dni hnedy vytok potom ttreti den rano na wc som mala po utri trochu krvt ale nie ako bezne je normalna ms a potom uz nic.. Mali ste aj vy slabu ms po iui? Test som si robila vcera vecer ale neg to som asi 17dpo alebo 18neviem prwane kedy prebehla ovulacia po iui...

zoja82
6. mar 2018

@mina1834 ahoj, ja som mala uplne normalnu ms a hlavne druhy den bol dost silny..mne kvoli progesteronu meskala len jeden den..u teba to co opisujes nevyzera ako ms, pockaj este den a skus zase otestovat a ked nic, tak sa spytaj lekara, najlepsie by bolo keby ti zoberu krv

zoja82
6. mar 2018

@husky48 ahoj, drzim ti palce, nech toto druhe vyjde 🙏 nas druhe bude cakať asi az v juni, lebo skor pracovne nestiham, nedari sa nam zladit pocas plodnych dni :(

mina1834
6. mar 2018

@zoja82 no som zmetena nornalne lebo to neni ani ani a vzdy som mala pekne jeden den spinenie a potom uz ms prisla vzdy silna ale teraz neviem ja som aj progesteron vysadila ked som zacala spinit ze asi sa rozbieha ale nic okrem toho ze som v nedelu rano trochu mala krvy a potom to zmizlo nic

zoja82
6. mar 2018

@mina1834 to je naozaj zvlastne a kolky den ti teraz akoby meska?

mina1834
6. mar 2018

Dneska som ak nerat to co som mala 33dc

mina1834
6. mar 2018

@zoja82 preto som sa pytala ci nahodou nemala niektora ms slabsiu ako inokedy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre