IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

laurazma
26. jún 2018

Ahojte...po neúspešnom roku snažilkovania dnes začínam nový cyklus s prípravou na IUI...aj napriek tomu, že problém nie je na mojej strane, lekár mi predpísal clostilbegyt..trochu sa bojím vedľajších účinkov :/

laurazma
26. jún 2018

žienky, ešte sa chcem informovať...môžem brať súčasne s clostilom aj nosifol/inofolic?

19940711
26. jún 2018

@laurazma ja som brala ano,nakolko inofolic je len vyzivovy doplnok. Ale ja som brala NatiFem, to je nieco podobne

blunka
26. jún 2018

Tak mne práve vyšlo prvé IUI. Na 12-ty deň po IUI duch na teste tak neviditelny, že som to tipovala skôr na pregnyl ako tehotenstvo. Bola to neodfotitelná čiarka, len náznak čiarky. Na 13 aj 14 ty deň po IUI stále taký istý nesilnejúci !!!!! duch.
Stresy jak svet ....
A volali po krvi z CAR že GRATULUJEME.
Som bola tak v šoku, že som babu na telefone ani nepočúvala čo mi hovorí, že kedy mam za príst a aké lieky jest.
Tak baby dá sa to aj na prvý raz ...😍

dia07
26. jún 2018

@blunka gratulujeeeeem z celého srdiečka juuuuj 😻😻😻🍀👍☺️ veľa najviac zdravíčka stasticka prajem

blunka
26. jún 2018

@santine bez stimulacie, stredu rano 1 folik 20 mm. Hneď mi pichli Pregnyl 5000. Štvrtok ráno IUI. Cize 24 hod. po Pregnyle.

blunka
26. jún 2018

@dia07 dakujem, aj ked je to stále len zaciatok. Teraz budem mat zase stresy aby to vydrzalo. Lebo uz som predtym potratila.

dia07
26. jún 2018

@blunka tak mysli len pozitívne že to dáš a bude do do úspešného a šťastného konca 💖🤩✊

alaza
27. jún 2018

@blunka gratulujeeeem, taketo spravy sú super. Nám sa prve nepodarilo.. a mozem sa opýtať kolko očistených spermií ste pri tom prvom IUI mali?

jasmina232
27. jún 2018

@ruzicccka rada

adulka1989
27. jún 2018

@blunka gratulujem ti mňa by tiež zaujímalo aký ste mali spermiogram my sme mali zlý a dvakrát iui neúspešne

alaza
27. jún 2018

@adulka1989 a vy ste mali aký spg? keď vravíš, že zly.

adulka1989
27. jún 2018

@alaza ja sa v ňom nevyznám ale bol vraj zlý a pri druhom iui ešte horší odporučili nám doktora a ivf a dokonca pred rokom sme malý ešte dobrý spr. Ako sa takto zhoršil neviem

blunka
27. jún 2018

@alaza @adulka1989 som sa bola pozrieť kvôli vám do papierov z IUI ale taka hodnota ako počet očistených spermii tam nie je. Ani ma nenapadlo sa na to pytať tak neviem baby.
Ale viem ze spermiogram nebol uplne ukazkovy.
Pred rokom sme mali 3 spermiogrami v norme. Teraz na iui sme mali napisane oligoteratozoospermia. Povedali ze slabšie ale na iui môže byt.

santine
28. jún 2018

@blunka ahojky, prosim ta, brala si aj progesteron? A pokracujes s nim aj v tehu? Inak blahozelam, nech vsetko dobre napreduje 😊
Desne ma bolela dnes hlava. Beriem od utorka 2x 200 mg, tak predpisal lekar. Mozno je to negat.ucinok a mozno z prace a vypatia... 😣

adulka1989
29. jún 2018

@blunka ďakujem ti aj tak a normálne hodnoty sú aké mala

matka90
29. jún 2018

Takže krvné testy po 1 iui negat. 2 až za 2 mesiace 🙁🤔

matka90
29. jún 2018

Ahojte baby je možné že ma bolia už 10 dní prsia keď beriem utrogestan? Mam 14 dní po iui a nehorázna bolesť. Krvné testy boli negatívne

19940711
29. jún 2018

Baby som pred IUI,dnes som v 13DC a na lavej strane mam folikul 11mm a na pravej 8mm. Pondelok mam ist zas na ultrazvuk. Podla vas mam este sancu? Nie su tie folikuly malicke? Nemate skusenosti?
Dakujem za odpovede 🙂

radka159
29. jún 2018

Ahojte, boli ste niektorá v Imunovital Bratislava?

santine
29. jún 2018

@19940711 ahojky, folikuly rastu cca 2 mm za den a praskaju pri 20-24 mm (toto si presne nepamatam). Mne sa uz stalo, ze folikul narastol rychlejsie. Vsak v pondelok lekar uvidi. Aky dlhy mas cyklus? Drzim palceky.

happy30
30. jún 2018

Babulky len tak na povzbudenie..nase prve IUI dopadlo nad mieru supeeer..sme v 10tt a dvojky sa drzia a krasne rastu..

adulka1989
30. jún 2018

@happy30 zo srdca vám želám veľa zdravíčka

happy30
30. jún 2018

@adulka1989 dakujem velmi sa tesime

amalia8
30. jún 2018

Zeny, a pri IUI sa vzdy stimuluje len clostilbegytom? Lebo ten som dokopy za 2 roky brala uz 6 mesiacov, a babo z toho nebolo. A som myslela, ze v centre pri IUI daju aj ine lieky...

blunka
30. jún 2018

@happy30 no kraaaasne fotky. Hlavne na strednej ten chrobák 😃. Aj ja by som brala dvojky, no ale čo chcem keď som nechcela stimuláciu 😄. Tak mám "len" jedno. Ale popravde som sa bála aby ich nebolo viac ako 2.
Ešte raz gratulujem ...

blunka
30. jún 2018

@santine brala som aj stále beriem Duphaston, to tuším je progesterón.

santine
30. jún 2018

@happy30 gratulujem, zlati drobcekovia 🙂

santine
30. jún 2018

@amalia8 nemusi, na stimulaciu je aj Letrozol/Femara. Ma miernejsi ucinok, menej negat. ucinkov, tzv. soft. Ja som po iui prave 5. den a Letrozol mi zabral tak, ze boli 2 folikuly, jeden vpravo, jeden vlavo. Mozno budeme mat dvoch chrobacikov, ako tuto @happy30 ☺. Normalne ovu mam z jedneho foliku bez stimulacie.

dia07
30. jún 2018

@santine presne aj ja keď som prvý krát brala letrozol mala som dva foliky v 9dc na ľavom 20mm a na pravom 18mm 🙂 to bolo v apríli

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre